Re: Lemmik söögikohad.
imo see place koguaeg overrated olnud. Alati kui seal käin(enamasti olude sunnil), siis alati on ripoff tunne. Iga söögiga, mis võtnud olen.
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
Comment