Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #436
    Re: Lemmik söögikohad.

    Marek Kolk vist?

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #437
      Re: Lemmik söögikohad.

      Sorry kiire googeldamine ei andnud vastust, mida sa mõtled ?

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #438
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
        Sorry kiire googeldamine ei andnud vastust, mida sa mõtled ?
        Madis Erit ja vennad Linnamäed

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #439
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Olen, väga head olid.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #440
            Re: Lemmik söögikohad.

            panen igaks juhuks kirja eilse kogemuse tartu kesklinnast. Asutuseks siis sõprade juures. Tellisin kuuma singi seene salati. Toit oli üle soolatud ja osad komponendid olid ära kõrvetatud, niiet lausa krõmpsusid. Chai latte oli samas superhea. Lihtsalt infoks.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #441
              Re: Lemmik söögikohad.

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              liiga suur järjekord oli, kui 5 ajal peolt tulin ja läksin üle tee miskisse kohta, kus sai ka hääd burgerit. mälus peaga ei olnud vahet...............aga tundub et läheb hästi.....
              Last edited by vsiu100; 09.12.12, 10:51.

              Comment

              • akristjan
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 406

                #442
                Re: Lemmik söögikohad.

                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                Vaevalt, et keegi siit sinna küll kunagi satub, aga nsm tahaks kiita ühte hindu vanameest kes omal hiljuti putka püsti pani. Asub Sütiste tee maxima kompleksis. Toidud on suts odavamad kui nt chopsticksis, aga vähemalt sama head. Lihtsalt ülisümpaatne onu on, eestlasele mitteomaselt väga sõbralik, üks kord jagas isegi tasuta coca-colat kui n2gi et paaril pohmas peaga vennal suud kuivasid. Koha peal süüa ei saa, ainult kaasa saab võtta. Ise käin nüüd küll chopsticksi ja muude kettide asemel seal.

                http://www.youtube.com/watch?v=wRqlHlni48w&feature=plcp
                See väga lahe onu seal. Laseb ikka korralikku kildu vahepeal, enne oli Tondi selveris, väga hea toit. Aga wtf, kus see sütiste maxima veel on ja mis see chopstick omanike taga kommentaar veel oli, vend ise indiast ja puhas india toit

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #443
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas akristjan Vaata postitust
                  See väga lahe onu seal. Laseb ikka korralikku kildu vahepeal, enne oli Tondi selveris, väga hea toit. Aga wtf, kus see sütiste maxima veel on ja mis see chopstick omanike taga kommentaar veel oli, vend ise indiast ja puhas india toit
                  Kuskil seal korterite vahel on, umbes seal sütiste tn kaare keskel :D

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #444
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Sütiste Maxima on mingi nõukaaegse ABC vms. keskuse ruumides imo. Hommikul, kui uurisin siis leidsin, et tegu on chow king nimelise üritusega, mille taga võib olla Tonybet ja/või selle omanikud.

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #445
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      panen igaks juhuks kirja eilse kogemuse tartu kesklinnast. Asutuseks siis sõprade juures. Tellisin kuuma singi seene salati. Toit oli üle soolatud ja osad komponendid olid ära kõrvetatud, niiet lausa krõmpsusid. Chai latte oli samas superhea. Lihtsalt infoks.
                      just liikus facebookis jutt, et keegi oli sealt vagla toidu seest leidnud, oli veel pilt kaa. googlist lõi selle ette: http://buduaar.ee/Foorum/topic/326226

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #446
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Scotland Yard eile.. sai grillribide ja kana pärast tellitud XXL lihavalik kahele 24 €.. lauda tuues öeldi, et grillribi neil otsas ja asendasid selle ahjulihaga.. WTF? selliseid asju tuleb enne lauda toomist öelda.. lisaks oli täielikult puudu grillitud loomamaks mis menüüs ka kirjas oli, sellest ei teinud keegi piuksugi, ahjukartul oli ka masendav ja üldse see oli pigem päkapiku xxl.. täielik pettumus.. fcking ripoff...

                        Comment

                        • Ecuador13
                          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                          • Aug 2009
                          • 730

                          #447
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          instant oleks tagasi saatnud toidu ja midagi muud tellinud, nii fakti ette panna on ebaviisakas ja ülbe. Pealegi seda oleks nad pidanud sulle juba tellides ütlema, et neil pole grillribi.
                          Last edited by Ecuador13; 12.12.12, 10:35.

                          Comment

                          • mallikas
                            Bännitud
                            • Nov 2012
                            • 24

                            #448
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            Scotland Yard eile.. sai grillribide ja kana pärast tellitud XXL lihavalik kahele 24 €.. lauda tuues öeldi, et grillribi neil otsas ja asendasid selle ahjulihaga.. WTF? selliseid asju tuleb enne lauda toomist öelda.. lisaks oli täielikult puudu grillitud loomamaks mis menüüs ka kirjas oli, sellest ei teinud keegi piuksugi, ahjukartul oli ka masendav ja üldse see oli pigem päkapiku xxl.. täielik pettumus.. fcking ripoff...
                            Solid ripoff. U. 2 nädalat tagasi oli täpselt sama - ribide asemel sain ahjuliha, tho maks oli olemas.
                            Küsisin raha tagasi ja läksin minema.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #449
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              Scotland Yard eile.. sai grillribide ja kana pärast tellitud XXL lihavalik kahele 24 €.. lauda tuues öeldi, et grillribi neil otsas ja asendasid selle ahjulihaga.. WTF? selliseid asju tuleb enne lauda toomist öelda.. lisaks oli täielikult puudu grillitud loomamaks mis menüüs ka kirjas oli, sellest ei teinud keegi piuksugi, ahjukartul oli ka masendav ja üldse see oli pigem päkapiku xxl.. täielik pettumus.. fcking ripoff...
                              Hiina keel on seal hea
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Jeebus
                                määäääää
                                • Jun 2012
                                • 1409

                                #450
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas mallikas Vaata postitust
                                Solid ripoff. U. 2 nädalat tagasi oli täpselt sama - ribide asemel sain ahjuliha, tho maks oli olemas.
                                Küsisin raha tagasi ja läksin minema.
                                mis ajast ettemaks on?

                                Comment

                                Working...