Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #421
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kuu aja pärast on kõik nkn läbi, seega miks mingi südameteema pärast pead vaevata?
    MIS? Maiade kalender lubas maailmalõppu? Päikesetormid?

    Lähen siis Tavernasse, võtan perepizza, enne lõppu :)

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #422
      Re: Lemmik söögikohad.

      http://wingstopp.eu/ väga tasemel kana saab sealt. Täna õhtul jalka kõrvale parim toit.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #423
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
        http://wingstopp.eu/ väga tasemel kana saab sealt. Täna õhtul jalka kõrvale parim toit.
        tükk aega mõelnud, et peaks ka ära proovima. Basketi vahel koguaeg reklaamivad end :)

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #424
          Re: Lemmik söögikohad.

          päris hea kana on seal jah. ideaalne spordivaatamise ja õllejoomise snäkk.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #425
            Re: Lemmik söögikohad.

            Tegin nv ise neid. 1 kilo veel alles. Fritüüri pole mõtet väikse koguse pärast kuumaks lasta.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #426
              Re: Lemmik söögikohad.

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              tükk aega mõelnud, et peaks ka ära proovima. Basketi vahel koguaeg reklaamivad end :)
              Ma ka kiidan, head asjad ja mujal ei pakuta taolist asja ka.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #427
                Re: Lemmik söögikohad.

                Missugused need head asjad seal on siis, lugesin menüüst, et pakuvad erinevaid variante "snäkkidest". Ja kui palju peaksvõtma, et reaalselt midagi kõhtu saaks? :D

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #428
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Ma olen pea alati võtnud Crispy Wings ja umbes 12 tasuks võtta, kui kõht tühi .

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #429
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Palun ärge ajage isu peale.

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #430
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                      Palun ärge ajage isu peale.
                      soovitaks chilli sausage-it!

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #431
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Little India.. Tallinnas tean, et Ülemiste keskuses avati nüüd ja Rocca Al Mare keskuses on ta ka.. fck kui hea on seal näiteks sealiha pähklitega jms.. standard karri-kana ja üllatusena ka karri-kala on superhead... ja üldse India/Hiina/Tai toidud... mmmmmmm...

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #432
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Arvamuslood, mis illustreerivad eestlaste arvamuste paljusust.


                          On keegi söönud?

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #433
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Vaevalt, et keegi siit sinna küll kunagi satub, aga nsm tahaks kiita ühte hindu vanameest kes omal hiljuti putka püsti pani. Asub Sütiste tee maxima kompleksis. Toidud on suts odavamad kui nt chopsticksis, aga vähemalt sama head. Lihtsalt ülisümpaatne onu on, eestlasele mitteomaselt väga sõbralik, üks kord jagas isegi tasuta coca-colat kui n2gi et paaril pohmas peaga vennal suud kuivasid. Koha peal süüa ei saa, ainult kaasa saab võtta. Ise käin nüüd küll chopsticksi ja muude kettide asemel seal.

                            Comment

                            • maarios
                              Julm Donk
                              • Feb 2010
                              • 89

                              #434
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                              Vaevalt, et keegi siit sinna küll kunagi satub, aga nsm tahaks kiita ühte hindu vanameest kes omal hiljuti putka püsti pani. Asub Sütiste tee maxima kompleksis. Toidud on suts odavamad kui nt chopsticksis, aga vähemalt sama head. Lihtsalt ülisümpaatne onu on, eestlasele mitteomaselt väga sõbralik, üks kord jagas isegi tasuta coca-colat kui n2gi et paaril pohmas peaga vennal suud kuivasid. Koha peal süüa ei saa, ainult kaasa saab võtta. Ise käin nüüd küll chopsticksi ja muude kettide asemel seal.

                              http://www.youtube.com/watch?v=wRqlHlni48w&feature=plcp
                              Uuri elu ja saad teada kes selle sütiste tee "hiinaka" asja taga on....

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #435
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Mis teema on sellega siis ? Ma ei viitsi uurida.

                                Comment

                                Working...