Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • winnieTHEpooh
    FPP Pro
    • Jan 2012
    • 237

    #331
    Re: Lemmik söögikohad.

    mulle endale meeldib Tallinna vanalinnas GoodWin ( nuts liha + super kartulipudru ), per naze läheb mingi 30-50e tavalise lihatüki+pudru+joogi eest, filet mignoni või mõne muu kallima lihatüki eest tsipa rohkem, soovitan

    ning Kosmose vastas India/Hiina restoran Kathmandu, kindlasti vaieldamatu lemmik Tallinnas hetkel

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #332
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Ma pole nt kuulnudki,et restoranis öeldaks raw :)

      PokerStarsi kelnerid pole pakkunud sulle rare raw flushdraw roogasid vist. Maitse asi muidugi, võib tarre saada :D

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #333
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust
        mulle endale meeldib Tallinna vanalinnas GoodWin ( nuts liha +
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        kartulipudru ), per naze läheb mingi 30-50e tavalise lihatüki+pudru+joogi eest, filet mignoni või mõne muu kallima lihatüki eest tsipa rohkem, soovitan

        ning Kosmose vastas India/Hiina restoran Kathmandu, kindlasti vaieldamatu lemmik Tallinnas hetkel
        50€ natuke vähe pole pudru ja liha eest?

        E: vb tõesti kui superpudruga tegemist siis ok

        Comment

        • winnieTHEpooh
          FPP Pro
          • Jan 2012
          • 237

          #334
          Re: Lemmik söögikohad.

          :D hind muidugi krõbe, aga elamust hinnaks ümber ei converdi nii et, ma jäin rahule :)

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #335
            Re: Lemmik söögikohad.

            ma olen aru saanud, et mingitest summadest alates sa keeldud tunnistamast, et sitt oli ja otsid paaniliselt ainult häid aspekte :)

            Comment

            • winnieTHEpooh
              FPP Pro
              • Jan 2012
              • 237

              #336
              Re: Lemmik söögikohad.

              Kui oleks halb olnud, ma poleks kirjutanud ja soovitanud seda, ei saa aru mis värk teil on?:D
              50e ühe õhtu eest täiesti std välja käia Steakhousis välismaal, lihtsalt Eestis tundub see vb veidi palju...

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #337
                Re: Lemmik söögikohad.


                mikrosõdurile must buy!

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #338
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                  Kaugelt kõige paremat steaki saab Eestis Pärnu mnt Argentina restoranis. Kõige parem tükk on Filet Mignon, kuigi de Lomo on ka seal väga hea.
                  Kinnitan, et paar nädalat tagasi võetud medium Filet Mignon oli super.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #339
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Kunagi ammu käisin goodwinnis, jaa bueno! Hinnad peaxid jah yhed Eesti kallimad olema

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #340
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Kunagi ammu käisin goodwinnis, jaa bueno! Hinnad peaxid jah yhed Eesti kallimad olema
                      coca, miks sa parem ei ütle et sirius on su ainuke lemmik

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #341
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                        coca, miks sa parem ei ütle et sirius on su ainuke lemmik
                        Ära nöögi, ma sõin 1998-2000a Siriuse burgerit pea iga päev. Kui sellega ära harjusid, siis ei hakanud ükski kuradi patsill ega kõhutõbi enam külge.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #342
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Tartu poistel peaks lemmik koht olema ikka ümarlaua baar. Kiluvõileib ja pits viina.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #343
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                            Tartu poistel peaks lemmik koht olema ikka ümarlaua baar. Kiluvõileib ja pits viina.
                            Kui hommikul poest oma munad tood saad lasta tasuta ära keeta kah, või siis viinerid.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #344
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                              Kui hommikul poest oma munad tood saad lasta tasuta ära keeta kah, või siis viinerid.
                              Tartu OLY-s oli see teema just mõned nädalavahetused tagasi päevakorral :D ei mäleta täpselt kes rääkis ja miks rääkis aga lugu olevat tõsi :D

                              Comment

                              • evari1
                                Julm Donk
                                • Sep 2012
                                • 43

                                #345
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust
                                Kui oleks halb olnud, ma poleks kirjutanud ja soovitanud seda, ei saa aru mis värk teil on?:D
                                50e ühe õhtu eest täiesti std välja käia Steakhousis välismaal, lihtsalt Eestis tundub see vb veidi palju...
                                No ei tea, Austraalias saab korraliku steaki 10-20 taala eest kätte. Arvestades, et sealne elu on mõnevõrra kallim, kui euroopas, siis peaks 50 euri ikka liiga suur ülehindlus olema.

                                Comment

                                Working...