Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #301
    Re: Lemmik söögikohad.

    Kui aus olla, siis on raske leida paremat pasta carbonarat(ise lasta juurde lisada neid väikeseid tomateid ja vürtsikat itaalia vorsti), kui Vapianos. Palju oleneb ka sellest, kes teeb. tundub jabur, kuna ained ja kogused ju samad, aga vahet on tunda.
    Ja mu carbonara sample on väga suur . Igas uues kohas, kui on pasta isu või ei suuda valida, võtan carbonara.

    Lisaks on kassas ja kokkade suhtumine ja suhtlemine pea alati väga hea ja ei pingutata üle ega olda mossis.

    hinnad on viimane aasta samad olnud(vähemalt need asjad mida mina seal söön).

    Tartu inimestele - raekoja platsis suudlevate tudengite välikohvikus võtsin miski koorepasta kana ja peekoniga - pasta(kana) oli haigelt hea. soovitan.
    cesari salat kanaga oli ka üle keskmise.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #302
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      Tartu inimestele - raekoja platsis suudlevate tudengite välikohvikus võtsin miski koorepasta kana ja peekoniga - pasta(kana) oli haigelt hea. soovitan.
      cesari salat kanaga oli ka üle keskmise.
      Tartus on ikka paremaid pastakohti kui Suudlevad Tudengid. Nt. La Dolce Vita ja Moka. Carbonara on Dolces imo parem kui Vapianos. :)
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #303
        Re: Lemmik söögikohad.

        Minu suve parimad söögielamused. Hea toit ühisnimetaja ja seda eraldi välja ei too:

        Taarka tarõ (hea hinnaga, hubane setu söögikoht) - Obinitsa
        Põhjaka mõis (küllaltki hea hinnaga, stiilne) - Mäo kandis
        Oko (hind pigem kõrge, kena koht mere kaldal) - Kaberneeme

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #304
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Minu suve parimad söögielamused. Hea toit ühisnimetaja ja seda eraldi välja ei too:

          Taarka tarõ (hea hinnaga, hubane setu söögikoht) - Obinitsa
          Põhjaka mõis (küllaltki hea hinnaga, stiilne) - Mäo kandis
          Oko (hind pigem kõrge, kena koht mere kaldal) - Kaberneeme
          Baller.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #305
            Re: Lemmik söögikohad.

            Kadedus on üks seitsmest surmapatust, juut.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #306
              Re: Lemmik söögikohad.

              Oko - söök oli ok, koht supernuts. käisin mingi kuu tagasi, päike säras. lisaks oli teenindaja ilus blond,loomulikult päevitunud, punupatsidega, viisakas. nagu rootsi talutüdruk

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #307
                Re: Lemmik söögikohad.

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                Oko - söök oli ok, koht supernuts. käisin mingi kuu tagasi, päike säras. lisaks oli teenindaja ilus blond,loomulikult päevitunud, punupatsidega, viisakas. nagu rootsi talutüdruk
                aha, ma esialgu lugesin postituse läbi (vaatamata kes postitas), mõtlesin et most def. privadurr :D

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #308
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  ooo, legendiga aetakse sassi. nice.

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #309
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    äkki keegi tahab Tallinnas mõnd hea söögikohta nimetada kus odavalt korralikku praadi saab? Eelistatud oleks siis eelkõige odav hind ja korralik ports (ega maitselgi väga viga ei tohiks olla). Võiks jääda vanalinna või lilleküla kanti. Odav õlu pubist huvitaks samuti.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #310
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Tommi Grill äkki parima suhtega selles osas linnas?

                      Comment

                      • maarios
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 89

                        #311
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas ristik Vaata postitust
                        äkki keegi tahab Tallinnas mõnd hea söögikohta nimetada kus odavalt korralikku praadi saab? Eelistatud oleks siis eelkõige odav hind ja korralik ports (ega maitselgi väga viga ei tohiks olla). Võiks jääda vanalinna või lilleküla kanti. Odav õlu pubist huvitaks samuti.
                        A peab just praad olema v ?
                        Pizzapoisid Tondil. Ja võta üks pizzatasku... viimase aja lemmik (y)

                        Comment

                        • kivisaba
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2514

                          #312
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Tommi Grill äkki parima suhtega selles osas linnas?
                          kuigi suht flipp kas saad toidumürgituse või mitte

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #313
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Imo vana villem parima suhtega

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #314
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Pakuks Staapi ka siis juba.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #315
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Vana Villem endale üldse ei meeldi. Tommi Grillis aeg-ajalt käin, aga seepärast, et see mingi 2-ni öösel lahti... Toidud suht keskpärased ja ei ütleks, et odavad... Samas Tallinna kohta vb on ka odavad, ei oska mingit odavamat kohta väga ka soovitada.

                                Comment

                                Working...