Re: Lemmik söögikohad.
Pang on nii panges koht, et 2x järjest sõin seal ja sain gigapalaviku. Ei tea mis bakterid seal üliteravas toidus suutsid ellu jääda.
Pang on nii panges koht, et 2x järjest sõin seal ja sain gigapalaviku. Ei tea mis bakterid seal üliteravas toidus suutsid ellu jääda.
TC
. Tallinnas olen käinud vist Solarise üleval ja Kristiines- bullshit! Tartu Tokyo FTW, kuid ja....eeldab, et oled geneja koos hea rbdiiliga :D
Comment