Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #151
    Re: Lemmik söögikohad.

    Pang on nii panges koht, et 2x järjest sõin seal ja sain gigapalaviku. Ei tea mis bakterid seal üliteravas toidus suutsid ellu jääda.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #152
      Re: Lemmik söögikohad.

      Pang on üks mu lemmikuimaid, toit on väga hea olnud alati.. kõiki asju pole muidugi söönud.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #153
        Re: Lemmik söögikohad.

        Pang on minu jaoks feil algusest peale. Paar korda kui olen sinna sattunud siis teenindus on olnud hullem kui ühesgi teises kohas tartus ja söök pole olnud kah midagi erilist.

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #154
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas mislinn Vaata postitust
          Pean kiitma viimsi china redi, lemmikuks nuudlid loomalihaga.
          ma pool dekaadi viimsis eland ja ei tea sellest kohast midagi..koduteel võetakse nuudel ikka pirita chopsticksist :)

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #155
            Re: Lemmik söögikohad.

            Tegelt on nii, et maitse üle ei vaielda.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #156
              Re: Lemmik söögikohad.

              Panges on nii, et enne söö kõht täis kui sinna lähed, muidu kärvad nälga. Endale meeldib itaalia resto Küüni tänaval, kena hubane, meeldiv teenindus ja lasanje.

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #157
                Re: Lemmik söögikohad.

                wtf toimund on, 4aastat tagasi oli pang maailma parim söögikoht.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #158
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  nagu enne mainitud, siis pang on tehh bshit ja dolce vita FTW

                  Comment

                  • runnar
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 740

                    #159
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    viimasel ajal on mulle Tartus järjest rohkem http://www.tokyosushibaar.ee/ meeldima hakanud (viimati täna:), dolces polegi ammu käinud, seal sai mingil hetkel kõik nö ära söödud, et ei osanud midagi uut enam valida ja viiendat korda sama asja ka ei tahtnud

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #160
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas runnar Vaata postitust
                      viimasel ajal on mulle Tartus järjest rohkem http://www.tokyosushibaar.ee/ meeldima hakanud (viimati täna:), dolces polegi ammu käinud, seal sai mingil hetkel kõik nö ära söödud, et ei osanud midagi uut enam valida ja viiendat korda sama asja ka ei tahtnud
                      assa raisk kui kallis. tallinnas on seni parim koht solarise sushihouse, 20 EURi eest saab ikka räige liuatäie ja tavaliselt läheb nii 10-13 EURi kahepeale. ja väga hea maitsega ka ofc.

                      see sushi elitariseerimine on ka ajuvaba, tegelikult on ju tegu kiirtoiduga.
                      Last edited by adam_q; 04.10.11, 08:59.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #161
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Tokyo kohta on mul kiidusõnad. Ma pole paremat sushit Eestis saanud . Tallinnas olen käinud vist Solarise üleval ja Kristiines- bullshit! Tartu Tokyo FTW, kuid ja....eeldab, et oled geneja koos hea rbdiiliga :D

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #162
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          kuid ja....eeldab, et oled geneja koos hea rbdiiliga :D
                          peab hakkama kõrgema buy-iniga turnasid pelama, siis tuleb ka reikbäkki :) ja cargoga tellima tartust sushit

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #163
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                            Pean nõustuma. Eile Mäeküla pizzakioskist ostsin ühe väikse pizza, suht stone gold nuts oli. Hinnad küll imo natuke kirved sellise teeäärse niiöelda kiirsöögikoha kohta, aga samas kvaliteet oli hea.
                            Tallinn - Tartu maanteega ongi see häda, et seal pole kuskilt võtta mingit odavat lõunat kui sõidad ja kõht jube tühi.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #164
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              tokyo sushi on tegija indeed .. samas nad voiks ka midgai uut teha .. suht l2bi söödud need sushid ... tartus yakuzat veel pole joudnud proovida, see cinamoni kohal ... pidavat p2ris nuts olema

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #165
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                                Pean nõustuma. Eile Mäeküla pizzakioskist ostsin ühe väikse pizza, suht stone gold nuts oli. Hinnad küll imo natuke kirved sellise teeäärse niiöelda kiirsöögikoha kohta, aga samas kvaliteet oli hea.
                                Tallinn - Tartu maanteega ongi see häda, et seal pole kuskilt võtta mingit odavat lõunat kui sõidad ja kõht jube tühi.
                                On selline koht nagu Tareke, jääb TLN-TARTU maanteele täpselt, kuskilt maha ei pea keerama, asub Kose alevikus vms. Üsna soliidsed söögid alati olnud + hinnad pole ka teab mis kirved (imo 5-6-7 euri prae eest maksta pole palju).

                                Comment

                                Working...