Re: Lemmik söögikohad.
Siin kandis ka nüüd mõned rämpstoidu ja muud jointid järgi proovinud.
Hetkel käinud macis, burger kingis, five guys burgersis, taco bellis ja dunkin donutsis.
Macis sama pask nagu ikka, eestis ka mulle mac eriti ei istu, hes sitaks parem imo. Ma olin täiesti pinalis ka muidugi kui seal käisin ja kettisin kõik välja. BK-s paar x käinud ja ei tea... ei ole kuidagi need burgerid istunud seal. Taco bellis ei mäletagi mis võtsin aga jube hea oli igatahes. Dunkin Donutsis paar x hommikust söönud ja kohvi on seal nuts igatahes ja mingi beekoni ja munaga eine oli ka päris hea.
2+2s soovitatakse koguaeg fastfood threadis seda five guys burgerit, et pidi parim burger olema fastfood jointidest. Testisin ära ja confirmed mõnus siuke mahlakas burger ja friikad olid ka lagi. Seal mingi siuke süsteem, et valida kas tavaline burks, cheese burger, bacon and chesseburger ja mingi 4jas varjant veel ja siis ise valid listist mis sa sinna vahele veel lisaks paned. Ise võtsin baconi ja juustuga ja lykkasin vahele veel tomatit, kurki, grilled onion, mingi muu jama veel ja super hea lihstalt.
2+2st küsisin ka fastfood threadis mingi listi kus siin kandis parimad palad ja plaanis need kõik läbi käia.
Siin kandis ka nüüd mõned rämpstoidu ja muud jointid järgi proovinud.
Hetkel käinud macis, burger kingis, five guys burgersis, taco bellis ja dunkin donutsis.
Macis sama pask nagu ikka, eestis ka mulle mac eriti ei istu, hes sitaks parem imo. Ma olin täiesti pinalis ka muidugi kui seal käisin ja kettisin kõik välja. BK-s paar x käinud ja ei tea... ei ole kuidagi need burgerid istunud seal. Taco bellis ei mäletagi mis võtsin aga jube hea oli igatahes. Dunkin Donutsis paar x hommikust söönud ja kohvi on seal nuts igatahes ja mingi beekoni ja munaga eine oli ka päris hea.
2+2s soovitatakse koguaeg fastfood threadis seda five guys burgerit, et pidi parim burger olema fastfood jointidest. Testisin ära ja confirmed mõnus siuke mahlakas burger ja friikad olid ka lagi. Seal mingi siuke süsteem, et valida kas tavaline burks, cheese burger, bacon and chesseburger ja mingi 4jas varjant veel ja siis ise valid listist mis sa sinna vahele veel lisaks paned. Ise võtsin baconi ja juustuga ja lykkasin vahele veel tomatit, kurki, grilled onion, mingi muu jama veel ja super hea lihstalt.
2+2st küsisin ka fastfood threadis mingi listi kus siin kandis parimad palad ja plaanis need kõik läbi käia.
Comment