Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #286
    Re: Lemmik söögikohad.

    Siin kandis ka nüüd mõned rämpstoidu ja muud jointid järgi proovinud.
    Hetkel käinud macis, burger kingis, five guys burgersis, taco bellis ja dunkin donutsis.
    Macis sama pask nagu ikka, eestis ka mulle mac eriti ei istu, hes sitaks parem imo. Ma olin täiesti pinalis ka muidugi kui seal käisin ja kettisin kõik välja. BK-s paar x käinud ja ei tea... ei ole kuidagi need burgerid istunud seal. Taco bellis ei mäletagi mis võtsin aga jube hea oli igatahes. Dunkin Donutsis paar x hommikust söönud ja kohvi on seal nuts igatahes ja mingi beekoni ja munaga eine oli ka päris hea.
    2+2s soovitatakse koguaeg fastfood threadis seda five guys burgerit, et pidi parim burger olema fastfood jointidest. Testisin ära ja confirmed mõnus siuke mahlakas burger ja friikad olid ka lagi. Seal mingi siuke süsteem, et valida kas tavaline burks, cheese burger, bacon and chesseburger ja mingi 4jas varjant veel ja siis ise valid listist mis sa sinna vahele veel lisaks paned. Ise võtsin baconi ja juustuga ja lykkasin vahele veel tomatit, kurki, grilled onion, mingi muu jama veel ja super hea lihstalt.
    2+2st küsisin ka fastfood threadis mingi listi kus siin kandis parimad palad ja plaanis need kõik läbi käia.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #287
      Re: Lemmik söögikohad.

      Kohustuslikud proovi kindlalt ära e. pizzahut, wendys, white castle, ja(di)ck in the box, dominos ja panda express. Need kohustuslikkuse järjekorras.
      Sinna lisaks subway ja starbucks, aga need standard.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #288
        Re: Lemmik söögikohad.

        pizzahut, wendys ja starbucks on siis samas lähedal aga need ülejäänud veits kaugemal. vend käis mul white castles ja ütles, et pidi täiesti umbes olema ja teist korda ei läheks. dominos pitsa pidi ka suht meh olema, vähemalt pizzahutiga võrreldes... tho ma käisin ükspäev mingis itaalia pizza restoranis söömas ja pliaaa pole paremat pizzat saanud, ulme.
        Aga üritan mekkida need kohad kindlasti ära.

        Täna sai kuskil vene poes ka käia. Müüjad kõik rääkisid vene keeles ja eriti inglise keelt üldse ei kuulnud.
        Kõik poes oli vene kaup pmst. Ostsime mingied vene küpsiseid ja sefiire (neid tava poes pole näind kuskil).
        Eesti juustu ja suitsuvorsti oli ka seal müüa.
        Last edited by qbj0hn; 27.03.12, 00:30.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #289
          Re: Lemmik söögikohad.

          Mulle starbucks väga meeldis. Juba seetõttu, et igas starbucksis, kuhu sattusin, tundusid müüad supersõbralikud ja jätsid mulje, et tahavad mulle parimat kohvi teha ja lasevad unicornil vikerkaari ka peale ejakuleerida sellele extra 50c eest, kui sa vaid tahad. Olen üllatunud, et sa seal käinud isegi pole, kuna need on tõesti igas kohas, kuhu võib korraga üle 20 inimese sattuda.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #290
            Re: Lemmik söögikohad.

            fffffuuuu. tahaks ka.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #291
              Re: Lemmik söögikohad.

              Yea, suht igalpool on teenindus suht hea. Müüjal on justkui hea meel, et sa saab sinu heaks midagi teha.
              Käisin kuskil ihopis (peaks ka mingi kett olema) hommikust söömas ja siis seal oli siuke varjant veel, et kui keegi ütles, et tal sünnipäev on siis 6-7 teenindajat läks laua juurde ja hakkas happy birthday laulma ja samal ajal plaksutades ja semi tantsides.

              Starbucksist olen mitu x muidu mööda kõndinud, need igalpool kaubanduskeskustes ja isegi grocery storedes. Ma ei tea sugulane ütles, et dunkin donutsis on parem kohvi ja stuff kui starbucksis seega pole veel jõudnud ka. Aga proovin ära kindlasti.
              Louis Ck tegi nalja ka starbucksi üle :(. Ütles, et käis mingis coolis spets kohvi kohvikus kus oli hea õhkkond ja nähti täiega vaeva ta joogi kallal, et "in starbucks they dont care anymore, they just press the button and give ur coffee"
              Last edited by qbj0hn; 27.03.12, 00:38.

              Comment

              • isutuba
                Grinder
                • Sep 2009
                • 633

                #292
                Re: Lemmik söögikohad.

                KFC chicken wingsid ka plaanis proovida?

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #293
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  KFCs sai egiptuses ka juba käidud aga yep.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #294
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Kohustuslikud proovi kindlalt ära e. pizzahut, wendys, white castle, ja(di)ck in the box, dominos ja panda express. Need kohustuslikkuse järjekorras.
                    Sinna lisaks subway ja starbucks, aga need standard.
                    Pizza Hut #1, really? Ma 2x käinud ja mõlemad korrad olid meh, Peetri Pizza tundub ka vägevam.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #295
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      See pole paremuse järjekord vaid legesuse lihtsalt.
                      Mulle ka pizzahut ei meeldinud btw ja läbi aegade lemmik ongi peetri pizza.

                      edit: aga mulle ei meeldigi üleüldiselt paksud pizzad. pizzakioski "luxory" vist ainus erand.

                      Comment

                      • bauss
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #296
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Yea, suht igalpool on teenindus suht hea. Müüjal on justkui hea meel, et sa saab sinu heaks midagi teha.
                        Käisin kuskil ihopis (peaks ka mingi kett olema) hommikust söömas ja siis seal oli siuke varjant veel, et kui keegi ütles, et tal sünnipäev on siis 6-7 teenindajat läks laua juurde ja hakkas happy birthday laulma ja samal ajal plaksutades ja semi tantsides.

                        Starbucksist olen mitu x muidu mööda kõndinud, need igalpool kaubanduskeskustes ja isegi grocery storedes. Ma ei tea sugulane ütles, et dunkin donutsis on parem kohvi ja stuff kui starbucksis seega pole veel jõudnud ka. Aga proovin ära kindlasti.
                        Louis Ck tegi nalja ka starbucksi üle :(. Ütles, et käis mingis coolis spets kohvi kohvikus kus oli hea õhkkond ja nähti täiega vaeva ta joogi kallal, et "in starbucks they dont care anymore, they just press the button and give ur coffee"
                        lol @ semi tantsides.
                        ajas korralikult naerma :D

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #297
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          vesivärava grilli burgerid
                          mofgod.jpg

                          + väga easy going teenindus.

                          ...alles nüüd avastasin..... (

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #298
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Ma ise seal korra käinud ja see sattus ka olema nende avamise päeval vist. Istusime sõpradega seal ainukestena ja nad rääkisid mõistlikku juttu, grillisid meie silme all liha valmis, küsisid ilusti tagasisidet hiljem.

                            Tundub, et kogenud grillmeistrid võtsid asja käsile ja lõid korraliku burgerikoha:)

                            Comment

                            • ninasarvik11
                              Jube Noob
                              • Mar 2010
                              • 126

                              #299
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              vanalinnas "EAT" pelmeenikohvik. musta puudli kõrval
                              E: super odav, suur kauss pelmeene+igast kastmeid peale läheb maksma u 3 eurot. Valida saab spinati,kartuli,liha,linnuliha pelmeeni vahel
                              Last edited by ninasarvik11; 09.08.12, 11:52.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #300
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Vapianos oli veel aasta-paar tagasi väga ok hinnad, aga viimasel ajal märkamatult juurde pandud + uued road ka peale tulnud kallimate hindadega, nii et eriti alla 8-9 euri ei saagi korralikku toitu.. Eekide ajal oli suur pitsa näiteks 50.-

                                Comment

                                Working...