Re: Lemmik söögikohad.
Vapiano kriitikast ei saa eriti aru. St nende hindadega saab kuskil midagi paremat? Kui restodega võrdlete, siis pole loomulikult võrreldagi. Teda peab võrdlema Subway, Peetri Pizza, Lido ja Hesega.
Vapiano kriitikast ei saa eriti aru. St nende hindadega saab kuskil midagi paremat? Kui restodega võrdlete, siis pole loomulikult võrreldagi. Teda peab võrdlema Subway, Peetri Pizza, Lido ja Hesega.
Comment