Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #226
    Re: Lemmik söögikohad.

    Miks Metros käinud pole?

    Comment

    • MTTSNG
      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
      • Sep 2011
      • 621

      #227
      Re: Lemmik söögikohad.

      Kus see on, ei tule hetkel ette.

      Edit: 2 korda olen käinud, vaatasin nüüd järgi, et see asub Raatusel, aga see on jälle selline koht kuhu mindud peale Atlantist väga purjus peaga ja isegi enam ei mäleta mis ostetud sai sealt.
      Last edited by MTTSNG; 23.12.11, 23:06.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #228
        Re: Lemmik söögikohad.

        Tallinnas paar kuud tagasi avatud selline koht nagu Beer Garden pub, Inseneri tänaval (vanalinna Rimist otse välja tulles). Väga mõnus pubi kus istuda, suur ja avar koht, toidud on väga head ja normaalse hinnaga. Kell 16:00-19:00 on ka happy hour kus 15 euro eest saab juua nii palju kui ise tahad nende maja õlut, mis on tõsiselt hea õlle.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #229
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas Romka Vaata postitust
          Tallinnas paar kuud tagasi avatud selline koht nagu Beer Garden pub, Inseneri tänaval (vanalinna Rimist otse välja tulles). Väga mõnus pubi kus istuda, suur ja avar koht, toidud on väga head ja normaalse hinnaga. Kell 16:00-19:00 on ka happy hour kus 15 euro eest saab juua nii palju kui ise tahad nende maja õlut, mis on tõsiselt hea õlle.
          Olen käinud seal sünnipäeval ja tõesti kõik oli väga maitsev, mis lauale oli toodud (suht külluslik külm laud). Isegi peakoka ajasime köögist välja, et teda tunnustada ja tänada. :)

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #230
            Re: Lemmik söögikohad.

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Olen käinud seal sünnipäeval ja tõesti kõik oli väga maitsev, mis lauale oli toodud (suht külluslik külm laud). Isegi peakoka ajasime köögist välja, et teda tunnustada ja tänada. :)
            Tundub, et "Beer Garden" on internatsionaalne kvaliteedi tunnus. Olen mingis 4. erinevas käinud ja kõikides on üle keskmise solid toidud/joogid.

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #231
              Re: Lemmik söögikohad.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #232
                Re: Lemmik söögikohad.

                (L)
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #233
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  sdafsdhgdagdhqgdhqgf2ilfgqjkgfqkjfhwfghweqfqhwfkej wgefhqewgjkqwgbef.qw,je

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #234
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Lõpuks ometi! Bye bye McDonalds etc.

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #235
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas Romka Vaata postitust
                      Tallinnas paar kuud tagasi avatud selline koht nagu Beer Garden pub, Inseneri tänaval (vanalinna Rimist otse välja tulles). Väga mõnus pubi kus istuda, suur ja avar koht, toidud on väga head ja normaalse hinnaga. Kell 16:00-19:00 on ka happy hour kus 15 euro eest saab juua nii palju kui ise tahad nende maja õlut, mis on tõsiselt hea õlle.
                      õllest tüütu end purju juua suht, väljas ikka koksid edulisemad. tulevad meelde noorpõlvepeod, kus mõned kutid jõid õhtu jooksul 13-14 õlle ära :D peaks nad üles otsima ja Beer Gardenisse kupatama.

                      E: kasutan võimalust ja ütlen, et Vapiano on sitt. Ei saa üldse aru, mida seal haibitakse
                      Last edited by adam_q; 18.01.12, 00:19.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #236
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        olen iga vapiano toiduga väga rahule jäänud - salatid, pizza ja pasta kõik erinevad mida söönud olen, on deliish olnud

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #237
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Vapiano toidud on normaaaalsed, a mitte midagi erilist.. hea maitse, a isu saab ruttu täis ja natuke üheülbalised (pastad). Pizzad on liiga õhukesed ja mitte väga head. Caesari salat on päris ok.

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #238
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas adam_q Vaata postitust

                            E: kasutan võimalust ja ütlen, et Vapiano on sitt. Ei saa üldse aru, mida seal haibitakse
                            nõus.

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #239
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Vähemalt on arvamusd seinast seina. Ma ise pean Itaalia köögist üsna palju. Vapianos söön alati pastat ja minu meelest on see neil parem kui üheski teises kohas Tallinnas. Keskmiselt tellin sealt 3-4 korda nädalas söögi koju või söön kohapeal. Seni pole üle visanud. Üldiselt pandi esimene Vapiano restoran püsti alles ca. 5a tagasi ja kett laieneb ülikiirelt üle maailma. Ju neil siis mingile sihtgrupile on midagi ikka pakkuda.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #240
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                nõus.
                                ma ka

                                Comment

                                Working...