Re: Lemmik söögikohad.
Tallinnas mu lemmiksöögikoht on vanalinnas asuv Texas - Honkytonk & Cantina. Eriti hea on seal enne peole minekut lauatäis erinevaid vürtsikaid snäkke tellida, juua mitu pudelit õlut (mis lausa libiseb kurku sellise toiduga) ja siis lennata otse peole.
Tallinnas mu lemmiksöögikoht on vanalinnas asuv Texas - Honkytonk & Cantina. Eriti hea on seal enne peole minekut lauatäis erinevaid vürtsikaid snäkke tellida, juua mitu pudelit õlut (mis lausa libiseb kurku sellise toiduga) ja siis lennata otse peole.
Comment