Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #196
    Re: Lemmik söögikohad.

    Tallinnas mu lemmiksöögikoht on vanalinnas asuv Texas - Honkytonk & Cantina. Eriti hea on seal enne peole minekut lauatäis erinevaid vürtsikaid snäkke tellida, juua mitu pudelit õlut (mis lausa libiseb kurku sellise toiduga) ja siis lennata otse peole.

    Comment

    • runnar
      Grinder
      • Oct 2008
      • 740

      #197
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas reggie Vaata postitust
      Zum Zum paneb pillid kotti, aitab kyll.
      Zum Zum ei lähe kinni, Zen Zen läheb

      Comment

      • romario
        FPP Pro
        • Dec 2010
        • 230

        #198
        Re: Lemmik söögikohad.

        Kebabi austajatele, siis Vabaduse väljakul on ikka väga maitsev nn. õige kebab, Square Kebab vmt, türklased teevad liha ja meeldiv eestlannast teenindaja. Ei peagi enam välismaal õiget kebabi söömas käima :)

        Ülejäänud kohad Tallinnas, kes ennast kebabi kiirtoidukohtadeks nimetavad, on kebabist ikka väga kaugel. Hinnad kah mõistlikud, friikatega 4,90 ja lisandi valik küllaltki lai.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #199
          Re: Lemmik söögikohad.

          solid kebabi urgast oleks tartu ka vaja .. see mis citys kebabi nime all reklaamitakse .. no kebabist on ikka asi valgusaastate kaugel ... mingid toored sibulad ja hapu tomatipasta .. öak

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #200
            Re: Lemmik söögikohad.

            pull on see, et enamus söögikohtades teevad õppind kokad SITEMINI süüa, kui enda lähedased isikud. what's the point siis? ainuke pluss see, et ise ei pea stuffi kokku ostma ja kokkama, muud boonust nagu pole. viimati oli kõigi hipsterite lemmikkohas boheemis tseesari salat tavalise äädikaga ja koorega ning kondenspiimaga pannarid mingi vahukoorega hoopis. up yours!

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #201
              Re: Lemmik söögikohad.

              Algselt postitas romario Vaata postitust
              Kebabi austajatele, siis Vabaduse väljakul on ikka väga maitsev nn. õige kebab, Square Kebab vmt, türklased teevad liha ja meeldiv eestlannast teenindaja. Ei peagi enam välismaal õiget kebabi söömas käima :)

              Ülejäänud kohad Tallinnas, kes ennast kebabi kiirtoidukohtadeks nimetavad, on kebabist ikka väga kaugel. Hinnad kah mõistlikud, friikatega 4,90 ja lisandi valik küllaltki lai.
              Ma päris täpselt ei tea, mis asi Kebab on, aga Tommi grillis on Tommi kebab koos friikatega väga rikkalik ja maitsev. Tihti ei jaksa kõike ära süüa. Hind jääb 5 euri kanti. Viru ringi peal ka Tommi grill nüüd. Pole 7ni hommikul lahti, a pisut viisakam kui Pärnu mnt oma.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #202
                Re: Lemmik söögikohad.

                Tommi grill? IMO see koht käib samasse gruppi söögiplatsiga. Isegi statoili kabanossid minu arvates biidivad TG-d.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #203
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  See, et Tartusse tuleb liharestoran, on viimase poole aasta parim uudis.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #204
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    See, et Tartusse tuleb liharestoran, on viimase poole aasta parim uudis.
                    kuhu mis ?

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #205
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      kuhu mis ?
                      Liharesto

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #206
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        grilliud mereannid rokivad kyll .. tundub nuts koht tulevat

                        Comment

                        • Purz
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 328

                          #207
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Söön praegu Villemis sealiha peekoni ja juustuga, superluks!

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #208
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                            Ma päris täpselt ei tea, mis asi Kebab on, aga Tommi grillis on Tommi kebab koos friikatega väga rikkalik ja maitsev. Tihti ei jaksa kõike ära süüa. Hind jääb 5 euri kanti. Viru ringi peal ka Tommi grill nüüd. Pole 7ni hommikul lahti, a pisut viisakam kui Pärnu mnt oma.
                            Kahtlemata hinna ja kvaliteedi suhtelt parim söögikoht Tallinnas. Kebab on nuts, kuigi liha võiks ikka klassikaline, döner olla. Ülejäänud menüü samuti nuts. Pardifilee viib keele alla ja maksab vist 7€ :)

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #209
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              kust tallinnas head seafoodi saaks ?

                              Comment

                              • Tuul
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 989

                                #210
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Comment

                                Working...