Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #166
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    On selline koht nagu Tareke, jääb TLN-TARTU maanteele täpselt, kuskilt maha ei pea keerama, asub Kose alevikus vms. Üsna soliidsed söögid alati olnud + hinnad pole ka teab mis kirved (imo 5-6-7 euri prae eest maksta pole palju).
    kose liiga vara ju, kui tallinnast sõita

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #167
      Re: Lemmik söögikohad.

      tuleb kerge korvalpõige s2mmi teha .. parimad praed eestis imo :D

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #168
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        Tallinn - Tartu maanteega ongi see häda, et seal pole kuskilt võtta mingit odavat lõunat kui sõidad ja kõht jube tühi.
        What? See just parajas kohas. Hinnad pole ka kirved + sööd nagu valge inimene ikka.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #169
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
          kose liiga vara ju, kui tallinnast sõita
          Aga sõida siis Tartust :P

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #170
            Re: Lemmik söögikohad.

            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
            assa raisk kui kallis. tallinnas on seni parim koht solarise sushihouse, 20 EURi eest saab ikka räige liuatäie ja tavaliselt läheb nii 10-13 EURi kahepeale. ja väga hea maitsega ka ofc.

            see sushi elitariseerimine on ka ajuvaba, tegelikult on ju tegu kiirtoiduga.
            What the f*ck? Rõvedamat kohta ei tea kui see SushiHouse, peale proovimist jätsin kõik selle pasa söömata ja tõmbasin alla korrusele Hesburgerisse.

            Kristiine Keskuse Sushi Rong oli ka viimased 2-3x kui käisin (viimati käisin 2 kuud+ tagasi) alla käinud, tehti väga lohakalt. Praeguse seisuga ainukesed kohad kus käin sushit söömas Tallinnas on Rocca Al Mares Brezza ja Sakala tn 20 asuv Sakura, mingi Jaapani resto (soovitan seal proovida sellist asja nagu tempura, päris huvitav).

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #171
              Re: Lemmik söögikohad.

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              What? See just parajas kohas. Hinnad pole ka kirved + sööd nagu valge inimene ikka.
              Põhjaka mõis on überhea!

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #172
                Re: Lemmik söögikohad.

                Super, et teil siin sushi jutt käib, sest klikkasin siia, et öelda kui kohutav ja täiesti ebaõiglaselt kallis koht on sushi bar. Asub narva maantee 15 vms. Rõvedus, kunagi enam ei lähe sinna. Tallinnas on lemmikud seni proovitutest Sushi Cat ja Spirit.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #173
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Tallinnas on lemmikud seni proovitutest Sushi Cat ja Spirit.
                  i agree

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #174
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    What? See just parajas kohas. Hinnad pole ka kirved + sööd nagu valge inimene ikka.
                    Olen nõus, see on solid koht. Aga seal a'la carte ja pead ikka ootama päris pikalt. Samas selliseid kohti kus praad on 6-10 ja kohv või muu jook juurde 1,5€ on küllalt tee peal. Ma pidasin silmas selle sooduka all rohkem sellist päevaprae moodi asja. no et 3,5€ praad ja kiirelt kõht täis ja edasi. Ma ei tea kuidas teil seal tallinnas kombed on, aga siinpool ikka iga päev restos lõunat söömas ei käida 10+€ kord. Vb on asi minus.

                    Tegelt 1 koht on, Põltsamaa ristis, teisel korrusel on mingi töölissöökla. Seal hinnad ok, aga muu ei kannata väga kriitikat.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #175
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      tuleb kerge korvalpõige s2mmi teha .. parimad praed eestis imo :D
                      +1, sai eile käidud jälle ja alt ei veetud :)

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #176
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        What the f*ck? Rõvedamat kohta ei tea kui see SushiHouse, peale proovimist jätsin kõik selle pasa söömata ja tõmbasin alla korrusele Hesburgerisse.
                        kas võtsid lindilt või tellisid menüüst?

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #177
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                          kas võtsid lindilt või tellisid menüüst?
                          Ma käisin ammu-ammu, 2a tagasi kuskil. Tellisin, ei teagi midagi mingist lindist.

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #178
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            äkki on nad kvaliteedi üles saanud. ma käisin ka vigri kohvikus 4-aastasena, paras sitt oli :D

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #179
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              mulle meeldib Kristiine keskuse sushirong. Kuigi viimane kord tundus ka nagu oleks veits kvaliteet langenud, aga siiski väga meeldis.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #180
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas tonis Vaata postitust
                                http://www.pizzapoisid.ee/ on kõvasti paremad
                                Testisin järgi kuna asub kodu lähedal. Kui kõvasti paremad on, siis ma pizzakioski ei julgeks vist üldse proovidagi.

                                Comment

                                Working...