Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #16
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Söögiplats FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Ja parim nn pubidest kindlasti Tabasalu Baby Back (rõhuan just Tabasalu)!
    Kristiine BabyBack küll Mack BBQ odav koopia (samas hinnad samad), kõik oli üsna fishine kui käisin seal.

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #17
      Re: Lemmik söögikohad.

      Mis mõttes fishine? Ma ise pole Mack BBQ's käinud ja ei oska võrrelda.

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #18
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Kristiine BabyBack küll Mack BBQ odav koopia (samas hinnad samad), kõik oli üsna fishine kui käisin seal.
        Muud Babybackid on tabasalu oma odavad koopiad. Homosexuals are gay?

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #19
          Re: Lemmik söögikohad.

          käisin suht tihti kristiine babybackis, kui seal kõrval elasin. ajas asja ära, aga njah.....ei meeldinud näiteks mõned asjad, mida korduvalt mainisin, palusin parandada aga tolku ei olnud. mingi 4-5x ütlesin, esimest korda ca pool aastat tagasi:
          * serveerige kohe standardis cossidillad taldrikul, mitte korvis, kus neid on üli-sitt süüa - ebamugav ja lagunevad.
          * palun kaste suurema avaga topsis serveerida. sellest sõrmkübarast ei ime suurt midagi välja.
          * pliiiiiis, one time, pange kõikidel laudadel salvrätikud laudade peale mingisse hoidjasse, nagu need on BBQ Mackis. BB-s on need laua sahtlis. esimest korda ei tea otsida, teist korda tead, aga kui kohe meeles pole pead ikka lihase vms näpuga sahtli kallale minema.

          siiani pole midagi muutunud, kuigi see on ju tasuta tagasiside mida tuleks kohe rakendada......
          söögid samas on ok ja teenindus ka üldjoontes.
          Last edited by vsiu100; 27.04.11, 21:46.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #20
            Re: Lemmik söögikohad.

            Hamburgeri putka Piibe maanteel, tallinna poolt minnes siis natukene enne vana lennuvälja, risti peal, kus saab lagedi poole keerata.
            Seal on mingi šaslõki wrap või midagi sellist, igastahes on see väga väga hea ja hind ka mõistlik 35.- Igastahes 10xparem kui mingi donaldsi burks ja tasub sinna sõitmist ära :)

            Comment

            • Roomet
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 211

              #21
              Re: Lemmik söögikohad.

              Nuts teema.

              Endal kaks lemmikut, Vapiano ning Lost Continent.

              Kuna õpin TLUS, siis saab Lostis kell 11.00-14.00 peavapraadi söömas käia, supper koht. Maksan prae eest 3€ ning salatid, soojad kuklid, leivad võiga ning mulliga vesi sidruniga kõik tasuta. Kui Fortunile rääkisin sellest kohast, siis kurtis, et nii ei lähegi raha ju. :D

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #22
                Re: Lemmik söögikohad.

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Ja juhuks kui keegi peaks Järvamaale sattuma, siis:

                - Pizzakiosk @ Paide kesklinnas / Türi Kolledžihoones. Kuskil Jüris ja Tallinnas Paldiski mnt 90a on ka neil mingid kioskid, aga pole isiklikult järgi proovinud seal, kuigi peaks sama kraam olema ilmselgelt, sama firma ju. Jube head suured paksud pitsad, suure pitsa hind ~ €7. Parim pitsakoht vist mida tean.
                olen kuulnd ka legende ja koos ühe järvamaakaga võtsingi roccast tolle pizza (luxury or smthng). minu arust oli tavaline, kaaslanegi kinnitas, et kodumaal on parem
                Last edited by adam_q; 28.04.11, 05:34.

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #23
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Pärnusse sattudes kindlasti Steffani pizzarestoran, pole paremat lihtsalt. Ülihead pizzad, kõhu saab ka ikka korralikult täis.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #24
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                    Pärnusse sattudes kindlasti Steffani pizzarestoran, pole paremat lihtsalt. Ülihead pizzad, kõhu saab ka ikka korralikult täis.
                    +1 .. Käisin ise ka seal ja pole mitte midagi halba öelda - teenindus, toidud = super.

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #25
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      tartus ka mõni heasöögikoht on ? enda proovitud kõik suht keskpärased or halvad. mõtlen just selliseid kus taldrikul sööki saab

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #26
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                        tartus ka mõni heasöögikoht on ? enda proovitud kõik suht keskpärased or halvad. mõtlen just selliseid kus taldrikul sööki saab
                        Oleks ise ka huvitatud sellistest kohtadest.. Kiirtoitudest villand, Siirused jms pahn on kõik läbi proovitud. Tahaks teada mingisuguseid kohti, kus on kena suur praad ikka taldrikul ja samas ka odavapoolsem ;D

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #27
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Rasputini söök iseenest on ok, aga seal ei viitsi igap2ev k2i ... ootad ala 30min+..
                          zum-zum või place vms ta nimi on hetkel .. seal on ka söödavad

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #28
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Ülemiste CityPlatz endine Mercado, vähemalt kolm korda nädalas käin seal söömas, tervisliku toidu valik mõnus sisustus.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #29
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              ATTIMO
                              Peterburi tee 49, Tallinn

                              Eesti parimad pizzad - ainec. Hinnad kuni 7€.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #30
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                ATTIMO
                                Peterburi tee 49, Tallinn

                                Eesti parimad pizzad - ainec. Hinnad kuni 7€.
                                tartus La Dolce Vita, pizzasi tehakse sama moodi kivi ahjus. hindasi ei tea pole ammu käinud seal

                                Comment

                                Working...