Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #61
    Re: Lemmik söögikohad.

    Oskab keegi öelda, kust saab kõige kallimat toitu Tallinnas? (restoran, pubi jne). Lihtsalt pakub huvi :D

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #62
      Re: Lemmik söögikohad.

      gloria võib üks neist olla

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #63
        Re: Lemmik söögikohad.

        Täpselt ei oska öelda, pole sihtgrupp :), aga kallimate hulgas on peale Gloria veel Egoist, Ö, Stenhus, Chedi...

        Comment

        • raaids
          Grinder
          • Mar 2009
          • 606

          #64
          Re: Lemmik söögikohad.

          Kolm Õde

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #65
            Re: Lemmik söögikohad.

            olde hansa , karuliha praad peaks üle 100 eurtsi olema

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #66
              Re: Lemmik söögikohad.

              waoo......karuliha praad...keegi proovinud, mis maitsega :D?
              100€ eest ei tahaks mööda pükse saada, et wtf is this shit :D

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #67
                Re: Lemmik söögikohad.

                ise pole nii rikas veel olnud, et seda endale lubada saaks, aga paar tuttavat kes käinud on, kiidavad.

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #68
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Karuliha on täiesti normaalse maitsega. Kui siin 100 EURi ei taha maksta, siis nt. Rumeenias sõin mina seda viimati 2 EURi eest. Selle eest sai veel õlle ka kõrvale.

                  Kallimate kohtade osas: Gloria, Ö, Stenhus, Bocca, Egoist. Kui oodata meeldib, siis soovitan Boccat. Kui meeldib, et iga söögi juurde on mingit keedupeeti lisatud, siis sobib Ö. Kui normaalselt süüa tahad, siis Gloria või Egoist.

                  Aasta-paar tagasi oli Narva mnt-l Giovanni nimeline itaalia restoran. Hinnaklassilt kindlalt top3 linnas, kvaliteet mõnusalt keskpärane. Olen seal 4-5 korda käinud ja kunagi ühtegi teist külastajat ei näinud. Üks vene uusrikka naine pidas seda, ei välista, et masu ajal pandi pood kinni. Kui on soov söögi eest üle maksta, siis soovitaks uurida, kas nad on endiselt olemas.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #69
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    ty heiti

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #70
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      irw@ Ö ja keedupeet
                      Ok, ma olen Ö-s ainult korra käinud, aga mingit peedi overloadi küll ei meenu.

                      Olde Hansa on mingi keskaegne disneyland, olen mõnel korral sattunud sinna. Bisnisena kindlasti suurepärane, aga oma raha eest ma sinna küll sööma ei viitsiks minna.

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #71
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Olde Hansa on väga urgas koht, ise annavad välja ainult pubimõõtu söögikoha, aga hinnad ja muu teenindus on nagu restoranis. Suunatud välismaalastele ja ülbed teenindajad. Ei soovita kellelegi sinna minna kui ei ole soomlane.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #72
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                          Olde Hansa on väga urgas koht, ise annavad välja ainult pubimõõtu söögikoha, aga hinnad ja muu teenindus on nagu restoranis. Suunatud välismaalastele ja ülbed teenindajad. Ei soovita kellelegi sinna minna kui ei ole soomlane.
                          +1

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #73
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Ma Glorias käisin korra, võtsin mingi peene kala, lisandiks kartulid mingi 100EEK jne, kõik eraldi taldrikul (mida ma ei salli), eriline gurmaan ka ei ole ja selle toidu osas oli üsna pohhui kas mingi 500-eegine peene nimetusega kala või Lido 70 eegine lõhe. Eine mingi 600.- ja kõhtu täis küll ei saanud + ei oska käituda sellises kohas, arve maksmiseks toodi see pisike kandik ja peal oli mingi linik, ma panin raha liniku alla, tegelt kombeks vist liniku vahele panna, ettekandja ei leidnud raha üles ja tuli parklasse järgi arvas, et üritasin külma arvet teha :D

                            Enam igatahes oma jalga sellistesse restoranidesse ei tõsta kui just mingi tähtis üritus pole, et seltskonnaga minna ülod seljas jne.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #74
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              palju jootraha jätate?
                              kas kas siis kui kaardiga maksate?

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #75
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Viimasel ajal koguaeg 5 eurose jätnud, sente eriti ei kanna ja 5 eurot peaks olema piisav tavaliselt.

                                /Ning jah enamasti ka siis kui kaardiga maksan.

                                Comment

                                Working...