Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #31
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    tartus La Dolce Vita, pizzasi tehakse sama moodi kivi ahjus. hindasi ei tea pole ammu käinud seal

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #32
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
      tartus ka mõni heasöögikoht on ? enda proovitud kõik suht keskpärased or halvad. mõtlen just selliseid kus taldrikul sööki saab
      Mokas on väga head/huvitavad pastad ja jäävad kindlasti alla 8€. Kui kiire on ja tahaks midagi kergemat, siis kohvipausis on head ja odavad (2.50€) salatid.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #33
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
        tartus ka mõni heasöögikoht on ? enda proovitud kõik suht keskpärased or halvad. mõtlen just selliseid kus taldrikul sööki saab
        6teist kannu, ristiisa, tsink plekk pang.

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #34
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas Roomet Vaata postitust
          Nuts teema.

          Endal kaks lemmikut, Vapiano ning Lost Continent.
          Mulle meeldib ka Lost Continent, mõnus koht, hea valik sööke ja joogi kõrvale snacke.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #35
            Re: Lemmik söögikohad.

            Algselt postitas Romka Vaata postitust
            Mis mõttes fishine? Ma ise pole Mack BBQ's käinud ja ei oska võrrelda.
            Kahte esimest sööki mida küsisime ei olnud, friikad olid tavalised ülessoojendatud poefriikad (Mack BBQ-s isetehtud), jook toodi plastmass-topsis (seda juhtub vahest Mack BBQ-s ka, aga ainult XXL jookide puhul) ja teenindaja üritas meeleheitlikult ka jäljendada Mack BBQ töötajaid, aga tal ei tulnud see kohe üldse välja :D

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #36
              Re: Lemmik söögikohad.

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Kristiine BabyBack küll Mack BBQ odav koopia (samas hinnad samad), kõik oli üsna fishine kui käisin seal.
              Käisin hiljuti mõlemad kohad läbi ja tellisin sisuliselt sama toitu (BBQ ribid friikartulitega). Mackis oli toit oluliselt parem imo.

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #37
                Re: Lemmik söögikohad.

                Selle teema pealkirja peaks panema [tühja kõhuga vaatamine ebasobilik]

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #38
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Tartus ristiisas "poissmehe panniroog" on super. Kapriisis on "pasta peekoni ja päikesekuivatatud tomatitega" super. zen-zen?? seal oli "veiseliha supp seentega" super. Need siis ainsad toidud mis on meelde jäänud positiivsuse poolelt. Ülejäänud on sellised tavalised ning kindlasti ei ole ma kõike proovinudki :)

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #39
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Tartu
                    1) Moka
                    2) La Dolce Vita
                    3) Tokyo Sushi Baar
                    4) Crepp
                    5) Truffe

                    /thread Tartu

                    Kui väga vaja, siis honorable mention on Tsink ja Vilde.
                    Last edited by taipupole; 28.04.11, 21:14.

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #40
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Restoranina soovitaks kindlasti kohvikut "Moon", kahjuks sinna väga tihti ei satu, aga toidud on küllaltki odavad ja absoluutselt parimad, mis üheskis restoranis seni pakutud.
                      Käisin see ndv, täiesti ulme koha peal ja poleks iialgi osanud minna, kui poleks just viidud, kuid tõepoolest väga hea. Kuid seal on kokaks muidugi ka Roman Zaštšerinski, seega proovima tasub minna küll.

                      Siinkohal mainiks ka Tartust enne Paidet ja Tallinnast tulles pärast Paidet asuvat Põhjaka mõisa kööki. Polnud üldse paha, isegi täitsa hea.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #41
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        Hamburgeri putka Piibe maanteel, tallinna poolt minnes siis natukene enne vana lennuvälja, risti peal, kus saab lagedi poole keerata.
                        Seal on mingi šaslõki wrap või midagi sellist, igastahes on see väga väga hea ja hind ka mõistlik 35.- Igastahes 10xparem kui mingi donaldsi burks ja tasub sinna sõitmist ära :)
                        Pean kahjuks oma sõnu sööma. Sai täna siis üle pika aja seal käidud ja see šasklõki lavaš ei olnud üldse enam nii hea (vänske liha+halvem kaste) + hind tõstetud 43eeku peale.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #42
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                          Siinkohal mainiks ka Tartust enne Paidet ja Tallinnast tulles pärast Paidet asuvat Põhjaka mõisa kööki. Polnud üldse paha, isegi täitsa hea.
                          Kiidan ka, väga aus eesti toidu koht, poisid on kogemusega kokad ja hingega asja juures. Suht ainulaadne koht Eestis.

                          Comment

                          • Roomet
                            FPP Pro
                            • Dec 2009
                            • 211

                            #43
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                            Selle teema pealkirja peaks panema [tühja kõhuga vaatamine ebasobilik]
                            Täpselt, täna hommiku vaatasin ja jäi meelde kellegi pizzadega seotud postitus ja tormasin lähimasse pizza restorani. Ja pettusin.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #44
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Codecci mainis esimeses postis Lido restot. ala 10 aastat v rohkem tagasi kui ma seal esimest korda käisin, see kõik siis lätis, oli seal hulga mõnusamat toitu saada. riia vanalinnas oli 1 neist, läksid sisse, suur saal ja puha, saal selline talustiilis, liha küpsetati ja grilliti ja kõrvetati silme all, kalad võeti otse akvaariumist, löödi peaga vastu lauda uimaseks, sisikond välja ja pannile. vali mida tahad. käisin praegu siin solarise lidos, kuiv ja mannetu. süüa seal ei tahtnudki, võtsime õlled siis ainult, needki olid pärmivesi ja tilk viina sisse pandud.

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #45
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                TTÜ sööklas söön iga päev pmst. :D Majandusmaja oma on kõige parem imo, seal suurim valik ka.
                                Muidu on väga-väga palju kohti ikka, nt.
                                *Cafe VS (Channa Masala on nuts)
                                *Elevant (mango lassi mõnus rasvane:D)
                                *Butterfly lounge
                                *Boheem
                                *Mack BBQ
                                *Vapiano
                                *Sushi cat
                                *NOP (kui ma ei eksi, see mis Kadrioru juures asub?)

                                Kui burksiisu, siis Räägupesa. :D

                                Comment

                                Working...