TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #16
    Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Misasja, mitu päeva juba traalivaali käib, esimene päev oli standard perses pidu (mis on vajalik teiste päevade edukaks kulgemiseks) ja nüüd juba oli normimad trallid. Eile Fortune, Estpatrick ja Leits lendasid tihti linnapeal ja tuttav maletaja ütles et ka Svenza oli kuskil olnud. Aga nüüd alles lagab paras hoog sisse kõetud juba.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #17
      Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Homme kell 14 kogunevad miski 1000 tsiklit raekojaplatsi ja selle ümbrusse ja kell 16 hakkab paraad, pärast Trehvis suurem mürgel.
      Estpatrickut nägin eile Pool 6 ees mööda kõndimas suht sirgelt..
      Last edited by emmimees; 29.04.11, 11:13.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #18
        Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Nahkmehed on kohal!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
          Traaaaaaaaaaaa, tsükkel tuleb jõhker. Üks õhtu vaatasime Owneri ja Fortune ja Korgi-Paavoga jalkat... järgmine õhtu visatakse CT-st välja. Tra, tõmbasime jumala mutta eile Owneriga, läksime CT-sse Wet T-shirt competitionit vaatama. Ma ei näinud ühtegi tissi, jäin lihtsalt B-saalis magama... ilusti saadeti mind eskordiga välja
          Pühapäeval pole mingit kassi, hüdro tiiger saab olema. Peaks kaineks jooma ennast
          nägime jah reporterist.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            Nahkmehed on kohal!
            lateksipoisid ka just saabusid. lendame miskisse vuss-vussi või nurr-nurri või summ-summi. miski urkaresto pidi olema, konn ja estpatrick ning joodik leits seal joovad vist, pidi kiluvõileba saama jne.

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #21
              Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Eilne joomine oli way to jõhker,coolerid,õlled,tequila,shamp,jäger siis mingid sipsikud mis niitsid like hell:)
              svenza kadus ära(saadeti uksest välja CT-s)siis lendasin savoodi kus ,fortune,patricku ja leitsiga sai ikka toorelt keevitatud

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                Eilne joomine oli way to jõhker,coolerid,õlled,tequila,shamp,jäger siis mingid sipsikud mis niitsid like hell:)
                svenza kadus ära(saadeti uksest välja CT-s)siis lendasin savoodi kus ,fortune,patricku ja leitsiga sai ikka toorelt keevitatud
                kuule sittakottikke, mul vist su numberr olemas a igaks juhuks pm-i ka, sest kui homme tots ei viici sõita, siis annaks sulle camu pusa. kui viitsime tuled kaasa ja lahendame viina jne. täma 19 totsi olid meiega, lasime kägarseksi.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #23
                  Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Tulge Antsla jah:D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Tulge Antsla jah:D
                    ja meiega tuled tartu+++?+´++ (sorry läpparil shift ja caps lock rigged9)

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #25
                      Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Seda peab läbi rääkima:D

                      Edit: Ok, ma horistontaali. Owneril peaks mu tel. nr olema, niiet kui miskit plaani võtate. siis tõmmake peale...
                      Last edited by camu; 30.04.11, 03:45.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #26
                        Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        vitud helistage

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #27
                          Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          camu oli täna olys ca 5min, lällas, lärmas ja ropendas cashi laua kõrval......äärmiselt ebameeldiv ja nõme! Mees võta end kokku! Lõpuks saatis Trikimees ta toorelt n**** 3x ja Camu kadus :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #28
                            Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            ma j2in "õnneks" haigeks .. ning laup2ev olin juba kaine poiss .. tuleb vist jumalat tänada .. ei taha teada mis teiste poiste peod teevad ..

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #29
                              Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              oi jumalaauta,rohkem ei kommenteeri

                              Comment

                              • Fortune
                                IP
                                • Oct 2008
                                • 1396

                                #30
                                Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                jaaaaaaa linnapeale remontima leitsiga

                                Comment

                                Working...