TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #31
    Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    camu oli täna olys ca 5min, lällas, lärmas ja ropendas cashi laua kõrval......äärmiselt ebameeldiv ja nõme! Mees võta end kokku! Lõpuks saatis Trikimees ta toorelt n**** 3x ja Camu kadus :D
    My bad ja pean kahjuks omaks võtma. Sorry.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #32
      Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      camu oli täna olys ca 5min, lällas, lärmas ja ropendas cashi laua kõrval......äärmiselt ebameeldiv ja nõme! Mees võta end kokku! Lõpuks saatis Trikimees ta toorelt n**** 3x ja Camu kadus :D
      ROFL :D :D

      Comment

      Working...