Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Misasja, mitu päeva juba traalivaali käib, esimene päev oli standard perses pidu (mis on vajalik teiste päevade edukaks kulgemiseks) ja nüüd juba oli normimad trallid. Eile Fortune, Estpatrick ja Leits lendasid tihti linnapeal ja tuttav maletaja ütles et ka Svenza oli kuskil olnud. Aga nüüd alles lagab paras hoog sisse kõetud juba.
Misasja, mitu päeva juba traalivaali käib, esimene päev oli standard perses pidu (mis on vajalik teiste päevade edukaks kulgemiseks) ja nüüd juba oli normimad trallid. Eile Fortune, Estpatrick ja Leits lendasid tihti linnapeal ja tuttav maletaja ütles et ka Svenza oli kuskil olnud. Aga nüüd alles lagab paras hoog sisse kõetud juba.
TC
Comment