TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #1

    TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    kes? mida? miks? ja kellega?

    ma lähen lakkuma.

    E: keegi võiks siia kava ka üles visata
    Last edited by rahvavaenlane; 21.04.11, 21:40.
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Kohal!
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #3
      Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Kava: http://www.studentdays.ee/kava/kogu-kava

      Kohal 100%

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        I am there, 29. aprill - 1. mai.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #5
          Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          oehh Tartu kevadpäevad...noored vitukesed tulevad jälle urgudest välja ja kõik "regularid" koonduvad Tartusse.
          PS ise ka Tartus

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Tahaks like panna Privadori postile.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              ROFL priva :D:D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                hahahahah, well done priva. muideks priva, kui sa postitusi teed siis all kohe "postita kiirvatusest" vasakul on Avalda Facebookis nupp. Ühenda oma foorumi konto facebookiga ära ning kindlasti pane linnuke oma postituste ette. Lihtsalt nuts.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  hahahahah, well done priva. muideks priva, kui sa postitusi teed siis all kohe "postita kiirvatusest" vasakul on Avalda Facebookis nupp. Ühenda oma foorumi konto facebookiga ära ning kindlasti pane linnuke oma postituste ette. Lihtsalt nuts.
                  this!

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #10
                    Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    hakkab vaikselt tunduma, et kedagi pole kohal. on siis mingid paremad rahvuslikud lakkumise kohad välja pakkuda?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      hakkab vaikselt tunduma, et kedagi pole kohal. on siis mingid paremad rahvuslikud lakkumise kohad välja pakkuda?
                      Ära oled joonud w? Viimasel ajal ei saa sust üldse enam aru, kunagi natuke sain. Suur punt juba kohal, otsi ESTPatrick üles, ju kuskil zavoodi vahel tuterdab. Homme lendan ka platsi :)

                      Comment

                      • Tylos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 340

                        #12
                        Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Algselt postitas privador Vaata postitust
                        oehh Tartu kevadpäevad...noored vitukesed tulevad jälle urgudest välja ja kõik "regularid" koonduvad Tartusse.
                        PS ise ka Tartus
                        Need on kogu aeg väljas.Pigem ronivad vanad rasvamütsiga munnid välja lootuses,et mõni 18a(olgu nii kole kui tahes) neidki veel alla kolmekümneseks peab.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #13
                          Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          1. mai paadirallil kindlasti kohal !! :D

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Algselt postitas Tylos Vaata postitust
                            Need on kogu aeg väljas.Pigem ronivad vanad rasvamütsiga munnid välja lootuses,et mõni 18a(olgu nii kole kui tahes) neidki veel alla kolmekümneseks peab.
                            Lol.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #15
                              Re: TARTU KEVADPÄEVAD 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Traaaaaaaaaaaa, tsükkel tuleb jõhker. Üks õhtu vaatasime Owneri ja Fortune ja Korgi-Paavoga jalkat... järgmine õhtu visatakse CT-st välja. Tra, tõmbasime jumala mutta eile Owneriga, läksime CT-sse Wet T-shirt competitionit vaatama. Ma ei näinud ühtegi tissi, jäin lihtsalt B-saalis magama... ilusti saadeti mind eskordiga välja
                              Pühapäeval pole mingit kassi, hüdro tiiger saab olema. Peaks kaineks jooma ennast

                              Comment

                              Working...