Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Miks ei ole kogu maailm läinud üle elektriautodele?
sest elektrit ei suudeda veel piisavalt hästi suurtes kogustes hoiustada ja kiiresti uuesti täis laadida.
Ehk siis pole selliseid akusi mis laeksid täis kiiresti, mille mahutavus oleks suur ja mis kaaluks vähe.
Samal põhjusel ei toimi ka puhtalt tuuleenergiaga elektritootmine, alati peab backup-iks olema ka muu toide.
Miks ei ole kogu maailm läinud üle elektriautodele?
sest elektrit ei suudeda veel piisavalt hästi suurtes kogustes hoiustada ja kiiresti uuesti täis laadida.
Ehk siis pole selliseid akusi mis laeksid täis kiiresti, mille mahutavus oleks suur ja mis kaaluks vähe.
Samal põhjusel ei toimi ka puhtalt tuuleenergiaga elektritootmine, alati peab backup-iks olema ka muu toide.

TC
Comment