*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #1036
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Miks ei ole kogu maailm läinud üle elektriautodele?
    sest elektrit ei suudeda veel piisavalt hästi suurtes kogustes hoiustada ja kiiresti uuesti täis laadida.
    Ehk siis pole selliseid akusi mis laeksid täis kiiresti, mille mahutavus oleks suur ja mis kaaluks vähe.
    Samal põhjusel ei toimi ka puhtalt tuuleenergiaga elektritootmine, alati peab backup-iks olema ka muu toide.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #1037
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
      Miks praegu kõik päikesepatareidega ei toimi?
      Ma ei jaga ära kuidas puutub see minu öeldusse?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1038
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        IMO maiad teadsid väga hästi mida nad räägivad. Loodetavasti tuleb sellele pasale siin lõpp.
        Muidugi see, et uudis delfis on ei ole hea.
        Täis titejutt ju.

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        lol pasale
        btw keegi ei käsi sul elada.
        +1

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1039
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          omfg, saage üle oma maiade ja maailmalõpuga

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1040
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Aga kui kedagi huvitab, siis 1859 aasta päikesetormi väike jutuke: http://en.wikipedia.org/wiki/Solar_storm_of_1859. Silmaringi avardav lugemine.

            Comment

            • JohannesJ
              Grinder
              • Jun 2010
              • 684

              #1041
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Ega jh maailm ju nii turvaline ja midagi ei saa kunagi juhtuda kuna meil on internet.
              Saage parem aru et on nii palju asju mis võib kõik pea peale pöörata.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #1042
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Loodetavasti tuleb sellele pasale siin lõpp.
                Miks nii tusane? PLO 2$ flipid ei tulnud ära v?

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #1043
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  isildr1 mängib Mintedis? ;D atm istub 1knl lauas

                  Comment

                  • Platinum
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 248

                    #1044
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    dulcei, 27.04.2011 08:24
                    Nad tüssavad lihtrahvast.. eliidile on tnneleid puuritud maa all juba 1940ndatest alates... praeguseks on dulces juba täismõõdus maa alune linn olemas, ülejäänud maapealne elu kõngeb radiatsioonis nagu öeldi

                    mmmm, delfi

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1045
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Miks nii tusane? PLO 2$ flipid ei tulnud ära v?
                      irw. Samas vandalar, lõpp nii lähedal siis võiksid ju panna rolli peale flipi. Saaksid ka ehk career peaki üle 4 aasta.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1046
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        seda mõtlen minagi, kui need trollid on kindlad maailmalõpus, siis nahui nad ei võta elust viimast :D? scared? scared money? lol

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #1047
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Eks enamik raha on "Space shuttle" pileti peale ära kulunud.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1048
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                            kaasahaarav biit
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Nuts... Kunagi sugulase maal hakkasime ise Airwolfi ehitama, kere arvasime, et saame ise valmis, aga mootori osas kahtlesime, olime 100% kindlad, et sugulase isa ikka oskab kui ise hakkama ei saa tho. A-Rühma pärast sai väljas kõvasti kakeldud, sest keegi ei tahtnud pundist Murdock olla.

                            ---

                            Kui Vandalar oleks keegi teleekraanilt, oleks ta Dwight Schrute.

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #1049
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Nuts... Kunagi sugulase maal hakkasime ise Airwolfi ehitama, kere arvasime, et saame ise valmis, aga mootori osas kahtlesime, olime 100% kindlad, et sugulase isa ikka oskab kui ise hakkama ei saa tho. A-Rühma pärast sai väljas kõvasti kakeldud, sest keegi ei tahtnud pundist Murdock olla.

                              ---

                              Kui Vandalar oleks keegi teleekraanilt, oleks ta Dwight Schrute.
                              Pigem Doofy

                              Comment

                              • rankomaan
                                Räme Fish
                                • Apr 2011
                                • 2

                                #1050
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Kas keegi teab, kust seda türaimejat leida? Kutt on mulle raha võlgu ja vaja asjad ära klaarida.

                                EDIT: tänud, pokkeriprod, asukoht teada saadud ja ei ela minust kaugel, saab veel täna külastatud.
                                Last edited by rankomaan; 27.04.11, 20:55. Põhjus: voila!

                                Comment

                                Working...