*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1066
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Solid jutt seal
    Last edited by Priidix; 27.04.11, 21:38.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #1067
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Enamus inimesi on siis kohe ju WTF? Inimesed kes siiani poest süüa on ostnud on ikka suure pasa sees siis. Kui elekrit ei saa ka toota sellistes oludes, siis ei saa ka toitu külmutada. Kahju, et nad ei viita uudise allikale otse või jäi see mul nägemata?
      NASA saidil on selline artikkel aga see on aastast 2006 juba, aga seal ütleb, et suure tõenäosusega võib see pasa torm tulla 2012.
      http://www.nasa.gov/vision/universe/...rmwarning.html
      konserve ei külmutata ja üleüldse mida see külmutamine annaks? paned sügavkülma toitu täis ja külmutad, et maailmalõpp üle elada?

      uudiste otsesele allikale nad viitasid: http://www.helium.com/ kohe esilehel jäävad silma pealkirjad:
      Fast and easy ways to make extra money
      How to make sure he/she is the right one
      Eating habits that make weight loss difficult
      ma isiklikult ei jagaks sellist artiklit kuskil ja ei viitsinud läpuni lugeda peale allika tshekkimist.


      päikesetormid(tekib solar flare) käivad ca 11a tsüklitena, 2003 oli viimati korralikum "laine" kui ca 60 satelliiti lakkas töötamast ja 2tk muutusid täiesti kasutuskõlbmatuks(maal on vist üle 3500 tehiskaaslase(ca 2010 lugesin sellisest nrist)) arvatakse, et 2012-2013 tuleb uus mis peaks tulema üks nõrgemaid viimase 80 aasta jooksul.

      see link mille ranka postitas, selle tormi nägi ette üks noor teadlane aastal 1859 seega meil on juba omajagu teadmisi ja kogemust.



      põhimõtteliselt see solar flare kujutab endast laetud osakesi mis annavad oma laengu ära elektroonikale. täpsemalt kahjustab see trafosi(tranformaatoreid) trafod on nt elektriliinides, mu läpaka laadijas, bassikõlaris vist? jne. solar flare tekitab ka radiatsiooni mille eest kaitseb maa atmosfäär. kosmonaudid ja lennukites olevad inimesed võivad ikkagi kannatada saada.

      ainult sellest jääks tegelikkuses väheks, hetkel kaitseb meid ka maa magnetväli. pmst kogu see teema ongi üleval kuna maa magnetväljad liiguvad(lõuna ja põhja poolus võivad vahetuda lähiajal (nt 2012)). viimati vahetusid poolused 250 000 aastat tagasi ja arvatakse, et nad vahetuvad umbes mõnekümne tuhande kuni paari miljoni aasta tagant. viimase 20a jooksul on märgatud suuri vedelmetallide liikumisi maa tuumas ja hetkel on mõju juba näha. linnud lendavad valedesse kohtadesse ja vaalad avastavad end kuskil madalikel. viimase 150 aastaga on maa magnetväli 10% nõrgenenud. selle nõrgenemisest annavad märku ka virmalised mida näeb isegi eestis viimasel ajal.

      solar flare mõjutab ka atmosfääri tihedust mis võib põhjustada gammakiirte pääsemist maale ja võib tõsta vähiga seonduvate haigusjuhtuded arvu(kaitseb ka magnetväli).

      see laine liigub umbes 1/3 valgusekiirusel ja on siin umbes 20-40h vms, teadlased näevad max 60min seda ette. ainus variant oleks seda ennetada lülitades kõik välja tormi ajaks aga valitsused ei võta seda asja väga tõsiselt(on tulemas nõrk laine).



      kõik on olemas jne aga see, et asi esineb on suht paraweb.ee teema. ma pole mingi geek, mul on lihtsalt väga suur uudishimu praktiliselt iga asja vastu ja kohati suht hea mälu.

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #1068
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
        hhh
        Re: pihkupeksmine
        20. October 2006, kl 23.43
        mina n**** patja padi koguaeg paugune ema küsib mis pask sul padja peal on mina vastanb et kohvikoor ema ütleb et sa ei joo juu kohvi mina ütlen sedand küll


        see on päris humoorikas :D

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #1069
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Nii et delfi artikkel pole päris õige?

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #1070
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas MrRK Vaata postitust
            I just got totally pwned, otsaesine kiskus märjaks juba:D

            link on hea, lol.
            kuid kui otsaesine kisub märjaks, siis on sul patte, millepärast pabistada :D:D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1071
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas rankomaan Vaata postitust
              Kas keegi teab, kust seda türaimejat leida? Kutt on mulle raha võlgu ja vaja asjad ära klaarida.

              EDIT: tänud, pokkeriprod, asukoht teada saadud ja ei ela minust kaugel, saab veel täna külastatud.
              Vali oma sõnu.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #1072
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                [YOUTUBE]ldNRcuIT0J0&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
                gaasiplahvatus usa kaupluses.

                /pmst see artikkel on vastik demagoogia. selline labane sõnademäng, äärmustest rääkimime, jutt sellest tormist juhul kui see OLEKS supertorm. kogu jutu alus on see, et NASA hoaitas päikesetormi eest. Obv ta hoiatas ja obv on see tulemas aga me ei räägi supertormist.

                ärge lugege delfit, elu24 ja ärge vaadake reporterit. see kõik on labane "fox news'ilik bs ja demagoogia.

                epl, äp ja etv ftw.
                Last edited by con; 28.04.11, 00:20.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1073
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  HSP 9ep.

                  Watch your favorite game shows on Game Show Network, including Family Feud, Jeopardy!, and more. Find your channel, check the schedule, and enjoy free episodes, clips, and games.

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #1074
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Irwww... ma kirjutasin juba koleda PM'i valmis peale seda facebooki linki :( Otsustasin veel igaks juhuks lugeda ja uuesti klikkida, et kas tõesti :D

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #1075
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Oh server on ülal, saab oma foorumi-annuse jälle kätte.

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #1076
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        sain ka owni, hakkasin mõtlema, et wtf juba, endaarust ei ole küll kellegile võlgu.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1077
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas rankomaan Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Blää, kus mind tillist tõmmati :D

                          e: Sellega saab korralikult oma sõpru/tuttavaid üle lasta :D
                          Last edited by inward; 28.04.11, 00:32.

                          Comment

                          • Mäksu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 238

                            #1078
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            asd
                            Last edited by Mäksu; 28.04.11, 00:35. Põhjus: asd

                            Comment

                            • Mäksu
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 238

                              #1079
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              traaa ma vaatasin siia et mis sitta aetakse ja, et ma võlgu aga gg nali :D

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1080
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas con Vaata postitust
                                see link mille ranka postitas, selle tormi nägi ette üks noor teadlane aastal 1859 seega meil on juba omajagu teadmisi ja kogemust.
                                Aga kui 2012 tuleb samasugune, siis on tagajärjed päris hullud ?

                                Ma hakkasin ise mõtlema selle peale, et kui see laine siia jõuab, siis tabab see ainult osa maakerast, teisel pool maakera peaks selle eest kaitstud olema. Samas, kui laine on siin tõesti 20-40h, siis saavad kõik oma laksu kätte.

                                Comment

                                Working...