*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #331
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Minu poolest tehku või meelega, kõva sportlane ja respect.- enamus spordimaailmast on ammu juba kõikvõimalike lisandite peal ja mingit "TÕTT" või "absoluutset puhtust" taga ajada on kuidagi imelik juba, no ausalt.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #332
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      ROFL, Uus flopfmi osa (Y):D
      Sellega mlle meenus, et jürgen hell oli seal :D, esimest korda nägin seda venda, rofl....

      igastahes, uue flopfmi viimane pala on jürgeni tekst :D:D:D:D:D:DD ---- http://www.flop.fm/


      edit: LMAO, samal ajal rahvas irnub ja keevitab õlli-rummi..... wp jürgen
      Last edited by hotcocacola; 07.04.11, 18:19.

      Comment

      • ceni
        Jube Noob
        • Feb 2010
        • 110

        #333
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        nagu ma välja lugesin, ei näita see esitatud number mitte mingit hormooni kõrget taset vaid keha poolt toodetud ja tehisliku hormooni suhet. Tavaliselt peaks see olema 1, igaks juhuks on pandud arv suuremaks, et vigu vältida, vist 1,8 ja Veerpalul oli tugevalt üle 2, mis on päris palju.
        Kui suhe on 1 (1:1), siis siis oleks ju pool veres ringlevast hormoonist ikkagi n.ö. sünteetiline. Pigem peab tegu olema ikkagi normaalsest kõrgema hormoonitasemega. Pealegi saab tänapäeval rakukultuuridega toota kehas toodetavale hormoonile identset kasvuhormooni ja neid omavahel ei ole kuidagi võimalik eristada.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #334
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          nohh, kuulake tegelt meeste juttu, keegi kuskil ei põruta rusikatega vastu rindu, et meie ei ole teinud ja ei ole võtnud ja see kõik on vale, räägitakse kõikidest mitmesajast teisest testist mis on alati olnud negatiivsed.. keerutatakse ühte ja teist ja kolmandat pidi, tänapäeva tippsport on selline ääre peal asi, et puhtast porgandimahlast kuhugi ei jõua... seekord lihtsalt sattus pahasti, kas läks kogus valesti või oli aeg vale vms...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #335
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Populaarsete Facebooki mängude looja Zynga ostsis möödunud nädalal online-pokkeri rahalaudade statistika jälgimise keskkonna PokerTableRatings (PTR).


            See ei ole ju tõsi... Nagu ma aru sain siis zyngasse lähevad tööle lihtsalt PTR-i arendajad, mitte nad ei ostnud veebi ära... http://www.pokertableratings.com/blo...r-in-the-news/

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #336
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              tra ma ei suuda lugeda uudiseid, kus Hjelmeset või siis Olsson või mõni muu jorss kommenteerib Veerpalu dopingujuhtumit. bljat sõidaks lõuga kui võimalik oleks, krdi piidrid, ise sittagi ei tea, aga ajavad miskit paska.
              igatahes jube lugu.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #337
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Otsisin Bot-i eemaldajat arvurist ja viiruste ja sattusin siukse saidi peale: http://www.download32.com/bot-destroyer-software.html

                vaadake teist asja mida seal pakub :D."Holdem Bot 0.8"

                "A bot is a program used to automatically play poker in an Internet poker game. It is programmed to play in a certain way based on mathematical formulas. Hour after hour, as long as the game continues, the bot plays tirelessly on. You do not need to know anything about poker to win. Simply let Holdem Bot rake pot after pot while you take a nap or go out with the dog. Holdem Bot is a FREE bot with very high IQ. It's way better than the average poker player since it has been trained on over..."

                lol'd

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #338
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  paned õhtul käima, ärkad hommikul konto 0-s
                  suur kiri ainult DOWNSWING

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #339
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Aga ma usun,et tainad jätkub enam ja rohkemgi kes on tõmmanud selle sealt :D

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #340
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Kas Ranka tabeli järgi saab idee järgi 6-maxi ka mängida, kui 6 positsiooni alles jätta või on mingid laiemad ranged 6-maxis?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #341
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Teil käib ka asi nii :D?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ziimukaz
                          Grinder
                          • Jan 2010
                          • 741

                          #342
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Kas Ranka tabeli järgi saab idee järgi 6-maxi ka mängida, kui 6 positsiooni alles jätta või on mingid laiemad ranged 6-maxis?
                          Estpatrick käis kunagi mõtte välja teha 6maxi "ranka tabel", seda ei tehtud? :)

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #343
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Kas Ranka tabeli järgi saab idee järgi 6-maxi ka mängida, kui 6 positsiooni alles jätta või on mingid laiemad ranged 6-maxis?
                            Minuarust seda tabelit peaks jälgima rohkem inimesed kes esimest korda istuvad pokkerilauda maha ja siis saavad aimu,et päris A7o-d UTG-lt ei tõstaks.Aga see mis käsi mängida oleneb kõik lauast imo.Oletame,et tabelis on kirjas,et A10-t MP3-lt ei tõsta,aga vasakul on fishimeri kes callivad kindlasti halvema käega,siis ei foldi ju sellepärast,et tabel nii ütles.
                            Üldse minuarust see ABC sisse harjutamine on kurjast.Aga NL2-NL10 kindlasti toimib see ei kahtle :).Aga siiski mingid nüandsid on kus sa ei saa lähtuda ainult sellest mis sul ninaees A4-jale kirjutatud on.
                            6maxis on ikka suht tihe action ja minuarust oleks kohatu 6maxi rakendada üldse mingit tabelit.
                            Mingi general advice saab jah loomulikult olla.

                            Ära heiti siit välja loe,ise kasutasin ka Ranka tabelit kui kunagi starsis NL5 FR-i mängisin ja see aitas kõvasti.
                            Aga siiski peaks aru saama mis lauas ka toimub mitte,et ei käitu notepadi faili järgi mis sul laudade kõrval lahti on.
                            Last edited by qbj0hn; 07.04.11, 19:46.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #344
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Mul ei olegi plaanis A4 peal mingi chart välja printida ja tolle järgi mängima hakata. Kuna ma pole lihtsalt elus põhimõtteliselt üldse 6-max'i mänginud oleks soov enne praktilist õppimist rangedest midagi aimu saada ja mitte täiesti tunde järgi lahmida.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #345
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Kas GHB/GBL ei pidanud 24h jooksul organismist täielikult ära kaduma? Kusagilt on meelde jäänud, et tänu selle kiirele kadumisele pole "korgijoogikuritegude" puhul ohvri vere/uriiniproovist mingit erilist kasu.
                                Nop. Asi on selles, et seda ei tuvasta tavalisest vere/uriiniproovist sest seda eksisteerib loomulikul teel ka organismis. See spetsiaalne proov maksab mingi 6-8k eeki ringis ja seda tehakse ainult siis kui ollakse kindlad, et peab olema GHB'd organismis. Kuigi kiirelt väljumise osa on tõsi.

                                Comment

                                Working...