Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Minu poolest tehku või meelega, kõva sportlane ja respect.- enamus spordimaailmast on ammu juba kõikvõimalike lisandite peal ja mingit "TÕTT" või "absoluutset puhtust" taga ajada on kuidagi imelik juba, no ausalt.
Minu poolest tehku või meelega, kõva sportlane ja respect.- enamus spordimaailmast on ammu juba kõikvõimalike lisandite peal ja mingit "TÕTT" või "absoluutset puhtust" taga ajada on kuidagi imelik juba, no ausalt.
TC
Comment