*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #316
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    :D:D:D

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #317
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
      saab!
      Nojah, kui kusagil välismaal oled eesti telefoniga. Aga kui ma eestis võtan kõne vastu eesti lepinguga numbriga, siis ei lähe see küll mingit moodi midagi maksma.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #318
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        Nojah, kui kusagil välismaal oled eesti telefoniga. Aga kui ma eestis võtan kõne vastu eesti lepinguga numbriga, siis ei lähe see küll mingit moodi midagi maksma.
        ei lähegi.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #319
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas vass Vaata postitust
          vajan lõbusat tydrukut tartus, any suggestions?? numbrid võib pmi ka panna:)

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #320
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            veits originaalsem nimi:



            :D

            edit:

            päris ulmeline et armuke.ees on naiste poolt sisestatud kuulutusi 3x rohkem kui meeste poolt.
            enamus neis otsivad sponsorit tho :)
            Last edited by variatsioon; 07.04.11, 14:54.

            Comment

            • vass
              Jube Noob
              • Jan 2010
              • 181

              #321
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              enamus neis otsivad sponsorit tho :)
              np :D

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #322
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust

                päris ulmeline et armuke.ees on naiste poolt sisestatud kuulutusi 3x rohkem kui meeste poolt.
                enamus neis otsivad sponsorit tho :)
                Masu, mis muud.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #323
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  siin riigis on lihtne, kõigil backeritel on vajadused:)

                  Comment

                  • Madis_89
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 841

                    #324
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Good god, et seda veerpalu nüüd nii rapetakse, vaene mees. Minu silmis küll midagi ei muutunud, suusakuningas on ikka.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #325
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Minu arusaamine on selline, et ega Veerpalu ise ei jaga nkn sellest teemast eriti midagi. Tema tegi, mis targemad ütlesid ja asi vask.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #326
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        yolpa, sa elad austraalias w?

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #327
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Minu arusaamine on selline, et ega Veerpalu ise ei jaga nkn sellest teemast eriti midagi. Tema tegi, mis targemad ütlesid ja asi vask.
                          Kasvuhormooni ei saa sisse süüa, seda peab süstima ja ta kas teadis täpselt mida teeb või pole midagi sellist olnudki ja selle tase on kõva trenniga kõrgeks läinud. Korgijook tõstvat ka S-hGH taset, sai ehk väikest pidu peetud :D Igatahes minu jaoks jääb ta suusakunniks.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #328
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            nagu ma välja lugesin, ei näita see esitatud number mitte mingit hormooni kõrget taset vaid keha poolt toodetud ja tehisliku hormooni suhet. Tavaliselt peaks see olema 1, igaks juhuks on pandud arv suuremaks, et vigu vältida, vist 1,8 ja Veerpalul oli tugevalt üle 2, mis on päris palju.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #329
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              Kasvuhormooni ei saa sisse süüa, seda peab süstima ja ta kas teadis täpselt mida teeb või pole midagi sellist olnudki ja selle tase on kõva trenniga kõrgeks läinud. Korgijook tõstvat ka S-hGH taset, sai ehk väikest pidu peetud :D Igatahes minu jaoks jääb ta suusakunniks.
                              Veerpalule otsa vaadates (läbi tv) usuks mina, et ta on valmis endale laskma süstida mida iganes ja kus iganes, kui ta usub süstijat.

                              Alaveri ei usaldaks ma aga tõsiste teemade puhul iial.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #330
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Kasvuhormooni ei saa sisse süüa, seda peab süstima ja ta kas teadis täpselt mida teeb või pole midagi sellist olnudki ja selle tase on kõva trenniga kõrgeks läinud. Korgijook tõstvat ka S-hGH taset, sai ehk väikest pidu peetud :D Igatahes minu jaoks jääb ta suusakunniks.
                                Kas GHB/GBL ei pidanud 24h jooksul organismist täielikult ära kaduma? Kusagilt on meelde jäänud, et tänu selle kiirele kadumisele pole "korgijoogikuritegude" puhul ohvri vere/uriiniproovist mingit erilist kasu.

                                Comment

                                Working...