*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #271
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    iiveldus ja surin viitaks nagu toidumürgitusele.. been there done that...

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #272
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Mr.Aria Vaata postitust
      Äkki tekitas $2 poti kaotus hoopis ärevust? Vale foorum jh tegelikult selliseks aruteluks... nvm
      mul oli täpselt sama asi, poolik nägemine, huuled surisesid ja näpud ka korda mööda, arst ütles, et tekib ärevusest/pingest/stressist. mul paar korda olnud seda elu jooksul. raviks on maha rahunemine ja pikutamine. nägemismöll võib veits aega võtta aint, aga dõunt põe.

      Comment

      • Mr.Aria
        Julm Donk
        • Apr 2011
        • 44

        #273
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas harryahven Vaata postitust
        mul oli täpselt sama asi, poolik nägemine, huuled surisesid ja näpud ka korda mööda, arst ütles, et tekib ärevusest/pingest/stressist. mul paar korda olnud seda elu jooksul. raviks on maha rahunemine ja pikutamine. nägemismöll võib veits aega võtta aint, aga dõunt põe.
        haha. Ok tänud :)

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #274
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Peaks vähem seeni suitsetama imo.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #275
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
            Loodan et saate mis tahate...
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            ah ja see veel et
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Nahhui te priaatlust avalikult levitate? Selleks on PM-id ja klubi puhul privaatfoorum.

            Comment

            • The_Meer
              Grinder
              • Apr 2010
              • 765

              #276
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Tänapäeval on ligi pooled haigused stressi tulemusena:D100 aastat tagasi ei teadnud arstiteadus stressist mitte sittagi:D.Isiklikult ajab vihale kui perearst hakkab mingit sitta ajama.et ala sul on stress jne.

              Comment

              • Kosmonaut
                Grinder
                • Feb 2010
                • 584

                #277
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Mr. Aria - on asi korda läinud ? Mismoodi see poolik nägemine on ? Kas nagu nägemisvälja mõlemad ääred on puudu/hägused või vastupidi keskosa. Või on nagu ainult paremalt/vasakult poolt? Ega peavalu pole järgnenud (nägemishäired tulevad enne migreenihoogu, ei tea kas just sellised)?
                Aga muidu arsti juurde minna pole üldse halb mõte, võib ka midagi tõsisemat olla.

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #278
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Mul sama point-et kui sellised symtomid on pidevased,siis tasub ikka asjaliku arsti juurde minna ja uurida mis tglt viga,mitte ala sul on stress.

                  Comment

                  • Mr.Aria
                    Julm Donk
                    • Apr 2011
                    • 44

                    #279
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                    Peaks vähem seeni suitsetama imo.
                    Üks neist naljadest, mida sai kunagi 10'e eegu eest tellida?
                    Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                    Mr. Aria - on asi korda läinud ? Mismoodi see poolik nägemine on ? Kas nagu nägemisvälja mõlemad ääred on puudu/hägused või vastupidi keskosa. Või on nagu ainult paremalt/vasakult poolt? Ega peavalu pole järgnenud (nägemishäired tulevad enne migreenihoogu, ei tea kas just sellised)?
                    Aga muidu arsti juurde minna pole üldse halb mõte, võib ka midagi tõsisemat olla.
                    Pilt on selge jah praegu, aga ennem oli vasakul pool nagu häired. Peavalud nagunii sagedased... aaga mis siis veel head toimub sellel ilusal neljapäeval?

                    EDIT: Sain oma tähelepanuvajaduse rahuldatud.
                    Last edited by Mr.Aria; 07.04.11, 11:12.

                    Comment

                    • Kloonike
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 898

                      #280
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      See nali ei käinud otseselt sinu pihta, vabandust kui sinu tõsist olukorda mingil määral naeruvääristasin. Sorry. Eelnevalt lihtsalt oli juttu seente söömisest ja kanepi suitsetamisest.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #281
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                        Mr. Aria - on asi korda läinud ? Mismoodi see poolik nägemine on ? Kas nagu nägemisvälja mõlemad ääred on puudu/hägused või vastupidi keskosa. Või on nagu ainult paremalt/vasakult poolt? Ega peavalu pole järgnenud (nägemishäired tulevad enne migreenihoogu, ei tea kas just sellised)?
                        Aga muidu arsti juurde minna pole üldse halb mõte, võib ka midagi tõsisemat olla.
                        Mul samasid sümptomeid olnud ja see tuleneb mul kui olen väsinud, väike "stress", joonud palju kohvi või üldse koffeiini sisaldavaid jooke. Siis on tunne nagu silmad ei fokuseeri, maailm on "pimedam" kui muidu ning nagu pea oleks uimane. Aitab hästi puhkus, palju vett tarbida või/ja füüsiline trenn. Aga ma ei ole arst :(

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #282
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Nägemishäired esinevad mul nii, et kuskilt hakkab mingi väike täpp paisuma ja paisub suureks nö virvendavaks ringiks silmades, kuni l6puks kaob ja peale seda hakkab vaikselt peas tulistama ja iiveldama. Pokkerit ja üldse midagi teha on suht võimatu sellises olekus. Perearstil ja neuroloogi juures mitu korda k2inud, aga teha ei ole selle vastu pmst midagi. Migreeni ravida ei saa. Minul aitab magamine näiteks.

                          Comment

                          • Mr.Aria
                            Julm Donk
                            • Apr 2011
                            • 44

                            #283
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                            See nali ei käinud otseselt sinu pihta, vabandust kui sinu tõsist olukorda mingil määral naeruvääristasin. Sorry. Eelnevalt lihtsalt oli juttu seente söömisest ja kanepi suitsetamisest.
                            Sain valesti aru siis... my bad

                            Comment

                            • Mr.Aria
                              Julm Donk
                              • Apr 2011
                              • 44

                              #284
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Ühesõnaga sain siiski küsimusele mingisuguse vastuse - kutsehaigus

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #285
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Eaga sa Sass ei ole, Aria?

                                Comment

                                Working...