*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #241
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    aaaaaaaaaahhhhhhhhhhh2tji4tygji234ghji g2jiq4j24ijgi24jg24ig 42w3igj24wigjw23igvj3wigvjw3igj3w4igj34g KUIDAS SEE ID-KAARDI LUGEJA TÖLÖTAB TÄIESTI VÕIMATU PASAKKF2ok2gtok24ogk3wvko3w4kgok24w3ofgk2wo4gfk24o gk4o2wkgfo4ko4kcvw2kgo423kg42kgo4kw2qgok24ogk423gk o2kgo24kefokr SERTIFIKAAT IDKAARDI UTILIIT HALDUSVAHEND WTF 15 aastat arvutis istunud ei saa sellega hakkama mida mingi penskar teeb kes ei tea misasi USB AUK ISEGI ON KES MÕTLES SELLISE AJUVABA DEBIILSE ASJA VÄAJfq2jytg2jg
    Kui soft installitud ja ei hakka tööle siis esmasel kasutamisel tee masinale restart. Kui oled enne kasutanud ja ei tööta brauseris siis brauserile restart. Kui ikka ei tööta, siis proovi muud brauserit (näiteks enne proovisid mozillaga, siis nüüd kasuta IE-d). Kõige lollikindlam on alati restartida. :)

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #242
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Mul oli ka kunagi ilge jama selle ID kaardiga .. põhmst firefoxiga ei tööta siiani 100% ajast, samas IEga töötab ..

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #243
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        aaaaaaaaaahhhhhhhhhhh2tji4tygji234ghji g2jiq4j24ijgi24jg24ig 42w3igj24wigjw23igvj3wigvjw3igj3w4igj34g KUIDAS SEE ID-KAARDI LUGEJA TÖLÖTAB TÄIESTI VÕIMATU PASAKKF2ok2gtok24ogk3wvko3w4kgok24w3ofgk2wo4gfk24o gk4o2wkgfo4ko4kcvw2kgo423kg42kgo4kw2qgok24ogk423gk o2kgo24kefokr SERTIFIKAAT IDKAARDI UTILIIT HALDUSVAHEND WTF 15 aastat arvutis istunud ei saa sellega hakkama mida mingi penskar teeb kes ei tea misasi USB AUK ISEGI ON KES MÕTLES SELLISE AJUVABA DEBIILSE ASJA VÄAJfq2jytg2jg
        nt chromega ma ei saanudki seda tööle.
        vaata, et kõik võimalik oleks siit tõmmatud: https://installer.id.ee/# ja pane FF korraks peale.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #244
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Mina ei saanudki kaarti tööle, lõpuks tuli välja et kiip perses ja kaardi vahetus.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #245
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


            amee postitus nagu wtf :)

            Comment

            • JaanusX
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2010
              • 392

              #246
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Kõik kes te mängite cake pokeris... on teil ever tulnud sellist jama ette et installite software ära ja siis käivitamisel on lobby 2-3 sec ees ja kaob lihtsalt ära... paremale alla jääb küll ikoon ja kui sealt uuesti avada - same shit... tee mis tahad asi toimima ei hakka... Supportiga käib hetkel elav kirjavahetus ja nad ka laiutavad käsi....

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #247
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust

                nägin ka, raudselt seeni teinud , rofl

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #248
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Ma ei tea kas see lubatud on, aga kas keegi saaks mulle saata "The Eightfold Path to Poker Enlightenment" seeria .mp3 failidena? Mul on endal videofailidena olemas, aga oleks soov Ipod'iga ( mul on Shuffle ja sellega ei saa videofaile vaadata ) kuulata ja ei ole aega ning viitsimist videotel heli maha rippima hakata.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #249
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                    Ma ei tea kas see lubatud on, aga kas keegi saaks mulle saata "The Eightfold Path to Poker Enlightenment" seeria .mp3 failidena? Mul on endal videofailidena olemas, aga oleks soov Ipod'iga ( mul on Shuffle ja sellega ei saa videofaile vaadata ) kuulata ja ei ole aega ning viitsimist videotel heli maha rippima hakata.
                    kui keegi upib, siis PM mlle ka

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #250
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      nägin ka, raudselt seeni teinud , rofl
                      Kui seentest rääkida siis ise sai proovitud mõni aasta tagasi, epic elamus imo .

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #251
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        kui keegi upib, siis PM mlle ka
                        +1

                        qbjohni msn levitab tripperit, tegin formati. mälupulka ei tunnistanud, restore poindid kustusid, windows installer ei toiminud jne. kõik failid läksid.

                        eestikeelne viirus, keset teksti tuli
                        "vaata seda pilti"
                        *link*

                        Comment

                        • Karikakar
                          Vana Tegija
                          • Jul 2009
                          • 1235

                          #252
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          kui keegi upib, siis PM mlle ka
                          mulle ka

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #253
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                            Kui seentest rääkida siis ise sai proovitud mõni aasta tagasi, epic elamus imo .

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Ma suitsetasin kanepit üks kord, päris vinge oli.(loe: cool story, bro).

                            Comment

                            • Mr.Aria
                              Julm Donk
                              • Apr 2011
                              • 44

                              #254
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Tere jälle! Loodan, et uue konto tegemine pole keelatud...

                              Comment

                              • tonis
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 334

                                #255
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                kui keegi upib, siis PM mlle ka
                                kui juba jagamiseks läheb, siis sooviks ka

                                E: Kui kellegil kuskil vidona see seeria üleval, oleksin ka huvitatud. Kasvõi mingi sümboolse $ eest
                                Last edited by tonis; 07.04.11, 00:08.

                                Comment

                                Working...