*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #196
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    kleeplindiga tava avaja ümber usb ja olemas

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #197
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
      5 wowi (multibox) veab välja aga 2 pokkeriklienti + abiprogrammi on juba üle jõu :D
      ha ha haahaa
      sina siis oledgi see vend

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #198
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        kuulge, ega keegi ei ole märganud kuskil müügil USB pulka mis on pudeliavaja kujuga? Kaotasin töökaaslase oma ära ja tahaks talle tagasi osta:-/
        Konservidele sobib vist ka?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #199
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          :D:D:D

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #200
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            17.00 h: Priit Brikker, 9ª posición, 6.550 €

            Se forma un bote monstruoso. Abre Priit Brikker y Daniel Gómez pone la tercera ganando la posición. El jugador estonio paga y vemos el flop: J♣ 8♣ 9♥. Priit cede la iniciativa y Gómez pone el listón en 185.000 puntos. Eso es mucho, pero Priit empuja la caja. Instacall. Gómez tenía A♣ A♠, Brikker Q♦ Q♣. Un 4♦ en el turn y un 6♦ en el river ponen punto final a la gran trayectoria de este jugador en el Estrellas Poker Tour de Málaga. Con este bote Daniel se ha puesto líder.


            gg, Priit
            Priit oli staar seal esimesest päevast peale kui lõpetas selle nupujuhtimisega. Sai normalilt tele- ja pildiaega. Oma osa oli ilmselt ka selles, et Starsi ametlik fotograaf oli...eestlane. Maailm on väike.
            Railisin laua kõrval kui viimane käsi oli. Ma arvan, et mu pulss oli suurem kui Priidul. Nii kui seda floppi nägin, olin suht kindel, et Priit läheb check-shove peale välja. Read ei petnud. Priidu sõnul oli tegu kõige agroma tüübiga üldse seal lauas (turkal?). Snapcall ja asi tundus si*t. Priit lendas hydrotilti ja jääb sinna endasõnul vähemalt järgmise FT'ni. Saime antud käe mängimise erinevaid viise hiljem baaris jalkat vaadates pikalt arutada. Head plaani peale PF foldi ei näinud.

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #201
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
              ha ha haahaa
              sina siis oledgi see vend
              ????

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #202
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                kuulge, ega keegi ei ole märganud kuskil müügil USB pulka mis on pudeliavaja kujuga? Kaotasin töökaaslase oma ära ja tahaks talle tagasi osta:-/
                pärnus euronicsis on olemas

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #203
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                  pärnus euronicsis on olemas
                  kurja, ma juba tellisin netist miskise $25 eest ära:-)

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #204
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***


                    oleks raha..

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Keegi oskab pilti vectorisse (loodetavasti kirjutasin õigesti) panna? Oleks vaja FC Pokkeriprod logo kiirelt vector formaadis, et saaks särkidele peale panna (särgid juba printimises). Logo siin:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    kena logo.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #205
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      keegi tõlkida viitsib:

                      The nickname jungleman comes from these days, referencing Cates’s frequently disheveled appearance and simian arms.

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #206
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        keegi tõlkida viitsib:

                        The nickname jungleman comes from these days, referencing Cates’s frequently disheveled appearance and simian arms.
                        nick tuleb ajast mil cate nägi välja kasimata/sassis ja ta käed olid nagu ahvil.


                        lugesin täna feigitud surmade kohta, esimene on päris hea.

                        Cady Coleman kosmoses flööti mängimas
                        [YOUTUBE]vy6uOooVFuw&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #207
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          keegi tõlkida viitsib:

                          The nickname jungleman comes from these days, referencing Cates’s frequently disheveled appearance and simian arms.
                          hüüdnimi jungleman pärineb nendel päevadel, viitamine Cates on sageli sasitud välimusega ja inimahv relvi.

                          ptv

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #208
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas con Vaata postitust
                            Cady Coleman kosmoses flööti mängimas
                            väga lahe link

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #209
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              OK, 3s katse.

                              On see normaalne, et hem nii puusse paneb valuuta vahetamisega, praegu näitas hem -13 daala sessioon, tegelt oli mingi 25 daala plussis.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #210
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Mis sul options-settings-currency all näitab kursiks? Tõmba uued kursid ja pane fix.

                                Comment

                                Working...