*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #166
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kas siit kellelgi on LHV Pensionifond XL ja oskab sellest lähemalt rääkida?
    Mul on. XL fondis on tootlus suurem kui nendes teistes, kuid risk põruda samuti suurem. SEBi ja Swedi pensionifondid on viimased aastad nullis või kerges miinuses olnud, LHV XL paketis oli kasvuprotsent miski 10-15 vahel, kui mälu ei peta. Lisaks on LHV's pensionifondi rahad eraldi seisvad ning panga pankrotistudes pidid pensionirahad alles jääma.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #167
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Tänud Rankale ja Char'ile. Sain ise vectorisse panekuga hakkama, polnudki väga raske. Tõmbasin ~5 programmi alla ja lõpuks sai ikkagi netis http://vectormagic.com/ lehel tehtud. Obv oleks pidanud kohe google'it kasutama, aga ega ma nii tark ka ei ole :D

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #168
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Tra, kui loll saab olla. Olin trio live satikal massive CL ja siis suutsin pausi ajal korra kusel ära käia ning kui tagasi tulin, siis add on enam teha ei saanud/jõudnud ning add on oli 5k nuppu. :D LOL@ kohene massive tilt.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #169
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Grindimis unereziim on paigast ära ja kohe tulemused sitemad :(.
          Viimased 4 päeva enne 12 magama läinud ja noo ei saa paika lihtsalt grinding reziimi

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #170
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Kas hem on koguaeg starsiga erinevalt neid valuutasid vahetanud ?

            Comment

            • JaanusX
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2010
              • 392

              #171
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              3M euriga oleks ma 30min hiljem juba lendamas sajusaartele või kama kaks kuhu - mida kaugemale seda parem... lets face it... ma ei peaks never ever ever tööd tegema ja elaks nagu kuninga kass...
              ...ja põrgusse need suve kummid..... 2 rattalised saab lõpuks välja ajada :P
              varsti hooeg käes juba ja hetkel on tõsiselt silma jäänud see...
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by JaanusX; 04.04.11, 21:10.

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #172
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Sellel 3 ratast ju`? :d

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #173
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  haha:D fail missugune:D

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #174
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Lol vaatasin ka. Külgkorvi saab ära võtta nkn. Siis on 2rattaline :D

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #175
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                      Sellel 3 ratast ju`? :d
                      Venkude veriso sellest

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #176
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                        3M euriga oleks ma 30min hiljem juba lendamas sajusaartele või kama kaks kuhu - mida kaugemale seda parem... lets face it... ma ei peaks never ever ever tööd tegema ja elaks nagu kuninga kass...
                        ...ja põrgusse need suve kummid..... 2 rattalised saab lõpuks välja ajada :P
                        varsti hooeg käes juba ja hetkel on tõsiselt silma jäänud see...
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Ajad on vahepeal edasi läinud

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #177
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                          Tra, kui loll saab olla. Olin trio live satikal massive CL ja siis suutsin pausi ajal korra kusel ära käia ning kui tagasi tulin, siis add on enam teha ei saanud/jõudnud ning add on oli 5k nuppu. :D LOL@ kohene massive tilt.
                          Aga btw pileti sain ikka. :D Säästsingi 10 eurikut.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #178
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            [YOUTUBE]UzzMir7zbN4[/YOUTUBE]

                            Comment

                            • JaanusX
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 392

                              #179
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                              Venkude veriso sellest
                              Tegelt on Dnepr koopia BMW R71st
                              Külgkorviga jah, et saaks peale naise ka 2 kasti õlut kaasas vedada :) + igast muud manti... üldjoontes väga hea sõiduriist kuna on väga praktiline... hea maastiku läbivusega... juppe leiab igalt poolt ja 99% asjadest suudab hõlpsasti parandada kui selleks vajadus tekib... kuid üldjoontes püsib ta hästi koos ja fun factor on 100 :D


                              Potsataja - su pildil olev Can am on pigem mootorsaan millel rattad alla pandud.... maitse asi aga suht rõve IMO
                              Last edited by JaanusX; 04.04.11, 22:13.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #180
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                ATV for the win. tho selle külgkorvi summa eest ei saa midagi ilmselt. ATVl on fun factor 100 ja küllalt praktiline.

                                Comment

                                Working...