Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Mul on. XL fondis on tootlus suurem kui nendes teistes, kuid risk põruda samuti suurem. SEBi ja Swedi pensionifondid on viimased aastad nullis või kerges miinuses olnud, LHV XL paketis oli kasvuprotsent miski 10-15 vahel, kui mälu ei peta. Lisaks on LHV's pensionifondi rahad eraldi seisvad ning panga pankrotistudes pidid pensionirahad alles jääma.
Algselt postitas Fabulous
Vaata postitust

Comment