*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #106
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Peep Pahv on loll - arvamus ei põhine ainult antud artiklil
    loll ei ütleks, mats ehk.

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #107
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

      won küll pineapple express

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #108
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

        lebo kaua sõjaväge muidu jäänud on?

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #109
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          loll ei ütleks, mats ehk.
          Ma loen Postimeest hea meelega, aga spordiosakond on seal ikka täiesti mööda, eesotsas Pahvi ja Lompiga.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #110
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
            won küll pineapple express
            +1
            juba vaatan seda :D

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #111
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

              hakake kõik aussie millionsi pakette taga ajama, ise hakkan live satikaid taguma varsti, aasta otsa aega teha.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #112
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                loll ei ütleks, mats ehk.
                jp, midagi sellist välja öelda ilma mingi katteta/faktideta on ikka ülim nahaalsus, kollane meedia viib arvatavasti selle uudise laiali üle euroopa.
                postimees on ikka väga kollaseks läinud mu arust.

                Comment

                • JaanusX
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2010
                  • 392

                  #113
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                  Tegelt kah naaber rahvas Venemaa... andke meile ka palun osa oma luckboxist mis teil loomust antud tõmmata 1-3 oudiseid nagu vändrast saelaudu ja lisaks seda üldist pohhuiismi callida palja õhuga PF 3 ja 4 betid... sama liini jätkata flopis ja turnis kuniks riverisse oma kokkulepitud 1 oudise saate

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #114
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                    Lebovend, mul oleks jumala savi olnud, aga ma arvasin, et sa olid põmst busto ja tegid pokkeriga lõpparve, lihtsalt nii lampi alt ära hüpata on suht hale imo, mis need tulemused loevad? Öeldi ju sulle kohe, mis selle projektiga kaasneb, aga sa olid ju endas kindel vms? Jh, ma olen hater.

                    Btw ma enda teada ei ole kunagi kellegiga päris labist tüli norinud siin.
                    Kordan ennast, see on kaks nädalat vana teema. Millal see teema muutub sinu arvates piisavalt vanaks, et selle taas kasutamine random stabpostis muutuks juba lamedaks? Kuu ajaga? Aastaga? Never? Kui sa nüüd ka poindile pihta ei saa, siis anna andeks, ma teistmoodi enam ei oska.

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Imo pole mõtet seda teemat isegi jätkata, kuna lebo defence mechanism blokib igasuguse arusaama sinu jutu mõttest.


                    See on double standard sinu poolt ja 100% kindlalt ei saa sa vastu vaielda.


                    Nii, aasta hating minu poolt tehtud, 2012 jälle.
                    Sina, *sisesta mingi ropp sõna siia*. See on sul meeles, et kaks nädalat tagasi quittisin mingi random projekti(jah, ilmselgelt mind järgmine aasta sellesse ei kaasta, ding ding dong, i figured it out myself), aga selle sa nagu oled täiesti ära unustanud, et kui ma sind lampi stabisin, siis esinesin avaliku vabandusega. Defence mechanism ja double standard my ass. Kui ma leian, et on vaja vabandada, siis ma seda ka teen. Ma olen juba oma sorry ära panustanud ka seoses selle 25k projektiga.

                    Aga äkki räägime sinu minevikust ka? Paar kuud pole ju äkki piisav?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #115
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                      Lebovend, ikkagi ei ole ilus niimoodi teha. 100K üritusel on 3 osalejat ka eesmärke silmas pidades sinust suuremas miinuses ja keegi ei quiti.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #116
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                        noo see on kõigile selge et nii ei ole ilus teha.

                        ja obv lebovennale seda selgeks teha ei saa.

                        edit: :D inb4:

                        STABmotherfuckingSTABER!

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #117
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                          Annan alla :D
                          variatsioon võitis.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #118
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #119
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                              mida *****, paar päeva foorumist eemal ja tagasitulles käib mingi pasarahe OTs, lmao.

                              anyways, minu edukas LIVE aasta sai väikse jätku, kui Pokerstarsi Eesti pokkerikarikal lõpetasin 9. koha ja 750€-ga.
                              Imre võitis, Kelly Limonova oli teine. Puhas skillimäng (vihje vaaladele ja hateritele) imo!

                              Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.



                              edit:
                              live deepstack turniirid on fucking nutsid! Mlle meeldis vsiu note:

                              Arvan, et coca on järjestikuste live turniiride hea esinemise eest ära teeninud hellitava hüüdnime mini-Imre.......



                              Pikem ülevaade tuleb lähima paari päeva pärast. Ja need, kes turniirile/üritusele ei tulnud, türi ja paide, te ei tea millest ilma jäite...*facepalm
                              Tänud Pokerstarsile ja korraldajatele, eriti Henrile!
                              Last edited by hotcocacola; 03.04.11, 14:40.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #120
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                                high stakes poker s7ep6

                                Comment

                                Working...