*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #91
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Plaan aprillis kaine olla on veel jõus?
    HAHAA :D
    Ikka jah, see nädalavahetus kaine oldud. Anoh kaine olekuna arvestan ma seda, et alkot ei joo...muidu ikka "suitsetan" vahest.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #92
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

      olen isegi juba mitmendat kuud kaine, sest roheline elu on palju ilusam
      Last edited by k2snakalle; 03.04.11, 04:44.

      Comment

      • qjet
        Grinder
        • Apr 2009
        • 806

        #93
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

        minu alko vaba aprill kukkus perse

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #94
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          olen isegi juba mitmendat kuud kaine, sest roheline elu on palju ilusam
          post sobib avatariga hästi kokku

          lambi ganja piltide blog:

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #95
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            olen isegi juba mitmendat kuud kaine, sest roheline elu on palju ilusam
            ma ajan ikka igakord ni lolli juttym kui natuke alkot saan :S
            Last edited by qjet; 03.04.11, 04:54.

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #96
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

              Algselt postitas Char Vaata postitust
              General rules of cashing out:

              The policy of both the network and AK Poker Club is that every player has to generate rake of at least 30% worth of their withdrawn profit (or, in other words, players cannot cash out more than 3.33 times their generated rake). For instance, if you cashed in €500 and won €600 while generating "only" €150 in rake, you are allowed to draw out €1000 (€500 cash in + €150x3.33=€500); in order to be able to access the rest of your winnings (€100), you need to generate an additional €30 rake. This rule is applied to protect the poker network from frauds and money transferring.


              mingi mõttetu süsteem seal pandud, et inimesed pmst su winrate on piiratud. irw
              olugi et võidad sitta kanti pappi, ei saa raha välja kanda. näiteks võidad 1000 kiiresti ja oled 100 rake maksnud, saad 300 välja kanda...ja pead järgmised tuhanded käed break even mängima, sest võita sa ei tohi, sest nagunii välja kanda ei saa

              seega ei soovita tuba kellelegi
              Mis toas selline trall toimub?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #97
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                Seda teemat pole veel siia toodud, seega:

                Kahekordse olümpiavõitja Andrus Veerpalu võimalikust dopinguga vahelejäämisest on spordiringkondades räägitud juba rohkem kui kuu – alates päevast, kui Veerpalu teatas spordist loobumisest ja tõmbas igasugustel võistlustel osalemisele rasvase kriipsu peale.


                Nii palju kui mina aru olen saanud, siis alusetult eesti ajakirjanikud kunagi nii enesekindlate väidetega välja ei tule, seda enam, et tegu Veerpaluga. Antud artiklis jääb siiski mulje, et neil on väga usaldusväärne allikas. Eriti veel Pahv, kes on teada-tuntud eesti spordimeeste patrioot ja kaitsja.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #98
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                  Lebovend, mul oleks jumala savi olnud, aga ma arvasin, et sa olid põmst busto ja tegid pokkeriga lõpparve, lihtsalt nii lampi alt ära hüpata on suht hale imo, mis need tulemused loevad? Öeldi ju sulle kohe, mis selle projektiga kaasneb, aga sa olid ju endas kindel vms? Jh, ma olen hater.

                  Btw ma enda teada ei ole kunagi kellegiga päris labist tüli norinud siin.
                  Last edited by mislinn; 03.04.11, 06:15.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #99
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    post sobib avatariga hästi kokku

                    lambi ganja piltide blog:
                    http://ganjaisforgirls.tumblr.com/
                    demn suured tänud, ma siin tükk aega vaevasin pead mida ühele tsikile kinkida ja ilmselgelt leidsin sealt lehelt parima kingiidee :D

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #100
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                      keegi oskab öelda mis filmist antud gif pärit? krt olen näinud aga ei tule meelde

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • ninasarvik11
                        Jube Noob
                        • Mar 2010
                        • 126

                        #101
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                        peaks olema pineapple express

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #102
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                          Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                          Lebovend, mul oleks jumala savi olnud, aga ma arvasin, et sa olid põmst busto ja tegid pokkeriga lõpparve, lihtsalt nii lampi alt ära hüpata on suht hale imo, mis need tulemused loevad? Öeldi ju sulle kohe, mis selle projektiga kaasneb, aga sa olid ju endas kindel vms? Jh, ma olen hater.

                          Btw ma enda teada ei ole kunagi kellegiga päris labist tüli norinud siin.
                          Imo pole mõtet seda teemat isegi jätkata, kuna lebo defence mechanism blokib igasuguse arusaama sinu jutu mõttest.

                          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                          keegi sind lampi kohast üritab rünnata?
                          For real?
                          See on double standard sinu poolt ja 100% kindlalt ei saa sa vastu vaielda.


                          Nii, aasta hating minu poolt tehtud, 2012 jälle.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #103
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                            Esiteks ma ei ole praegu oma parimas olekus, aga no see lebovenna nali oli küll super imo. Ja ma nüüd out sellel teemal.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #104
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Seda teemat pole veel siia toodud, seega:

                              Kahekordse olümpiavõitja Andrus Veerpalu võimalikust dopinguga vahelejäämisest on spordiringkondades räägitud juba rohkem kui kuu – alates päevast, kui Veerpalu teatas spordist loobumisest ja tõmbas igasugustel võistlustel osalemisele rasvase kriipsu peale.


                              Nii palju kui mina aru olen saanud, siis alusetult eesti ajakirjanikud kunagi nii enesekindlate väidetega välja ei tule, seda enam, et tegu Veerpaluga. Antud artiklis jääb siiski mulje, et neil on väga usaldusväärne allikas. Eriti veel Pahv, kes on teada-tuntud eesti spordimeeste patrioot ja kaitsja.
                              Peep Pahv on loll - arvamus ei põhine ainult antud artiklil

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #105
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                                demn suured tänud, ma siin tükk aega vaevasin pead mida ühele tsikile kinkida ja ilmselgelt leidsin sealt lehelt parima kingiidee :D

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                yeah.. ise mõtlesin sama.(et kui kunagi kellegile miskit kinkida vaja :D )


                                Algselt postitas ninasarvik11 Vaata postitust
                                peaks olema pineapple express
                                imo ei ole.

                                Comment

                                Working...