Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits
HAHAA :D
Ikka jah, see nädalavahetus kaine oldud. Anoh kaine olekuna arvestan ma seda, et alkot ei joo...muidu ikka "suitsetan" vahest.
Algselt postitas Fabulous
Vaata postitust
Ikka jah, see nädalavahetus kaine oldud. Anoh kaine olekuna arvestan ma seda, et alkot ei joo...muidu ikka "suitsetan" vahest.



Comment