*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #436
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    kuradi hea on ikka üle pika aja välja magada.

    Comment

    • Italiandude
      Bännitud
      • Apr 2011
      • 79

      #437
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Keegi oskab soovitada netipulka? Milline neist kõige parem olla võiks?
      Mitte pokkeri mängimiseks, lihtsalt netis käimiseks.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #438
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        PP needs "like","thanks","+1" buttons.

        http://forumserver.twoplustwo.com/55...button-888632/

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #439
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          PP needs "like","thanks","+1" buttons.

          http://forumserver.twoplustwo.com/55...button-888632/
          No, ty

          Comment

          • 5lehte
            Jube Noob
            • Apr 2009
            • 126

            #440
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***



            Teemu Selänne tildis

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #441
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Italiandude Vaata postitust
              Keegi oskab soovitada netipulka? Milline neist kõige parem olla võiks?
              Mitte pokkeri mängimiseks, lihtsalt netis käimiseks.
              mul TELE2 nett backup lingina, downtime eriti pole, ühe korra oli mingi kala kuskil 2 kuud tagasi. linnades ja suuremate asulate lähedal 3G või 3.5G (praktilist erinevust pole), metsa sees 2.5 võrk millega meili kannatab lugeda ja msnis olla aga netis käia ei saa.

              ise usun et kõik netipulgad on vist umbes sama kvaliteediga, kui sul on mingi smartphone siis võta pigem pakett sellele ja kui vaja lapakale netti siis ühendad telefoni ära lihtsalt

              Comment

              • oohoh
                Grinder
                • Oct 2009
                • 547

                #442
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                PP needs "like","thanks","+1" buttons.

                http://forumserver.twoplustwo.com/55...button-888632/
                Niigi jube sõnavara on üle võetud, ehk aitab

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #443
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  netipulk - kasutan ca kuu aega tele 2 small paketi vms (kõige odavam, 6 euri kuus) ja olen käinud selle aja jooksul igal pool tallinnas, tallinn-tartu vahet sõitnud, rongiga narva poole ja mujal. suht harva on nett ära kadunud (tallinn-tartu maanteel umbes keskel), enamasti on oke, saab pokkerit mängida ja netis käia vabalt
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #444
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    tele 2 netipulk on ok, elisa pulk täielik pask!

                    Comment

                    • Italiandude
                      Bännitud
                      • Apr 2011
                      • 79

                      #445
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      netipulk - kasutan ca kuu aega tele 2 small paketi vms (kõige odavam, 6 euri kuus) ja olen käinud selle aja jooksul igal pool tallinnas, tallinn-tartu vahet sõitnud, rongiga narva poole ja mujal. suht harva on nett ära kadunud (tallinn-tartu maanteel umbes keskel), enamasti on oke, saab pokkerit mängida ja netis käia vabalt
                      Selge, tänud.

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #446
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Kas keegi mäletab seda flashi, mille tuule tegi. Seal näitaks erinevate pokkerimängijate muusikamaitset ning viimane vana kuulas seda lugu http://www.youtube.com/watch?v=OSwOoj2jous Ma ei tea, kas mäletan seda valesti või oli tuule koduleht varem www.tuule.ee ? Oskaks keegi juhatada mind selle flashini?

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #447
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                          Kas keegi mäletab seda flashi, mille tuule tegi. Seal näitaks erinevate pokkerimängijate muusikamaitset ning viimane vana kuulas seda lugu http://www.youtube.com/watch?v=OSwOoj2jous Ma ei tea, kas mäletan seda valesti või oli tuule koduleht varem www.tuule.ee ? Oskaks keegi juhatada mind selle flashini?
                          tuule.com

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #448
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            tuule.com

                            Comment

                            • timukasr
                              Vana Tegija
                              • Nov 2008
                              • 1099

                              #449
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              K, tänud!

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #450
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Keegi tupsi müüb? PM me.

                                Comment

                                Working...