Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.
Jah, ütlen keerutamata, et on loll, kui ta tõesti on loll, hoolimata tema teaduslikust kraadist. Mida on märganud ka enamus teisi mõtlevaid inimesi, mitte pimesi uskujaid, mida mingi isehakanud valveekspert arvab. Miks sa nüüd jälle vägisi tahad panna mind arvama, nagu oleks mingi kindla saidi kommentaarid absoluutne tõde. Ei ole, jälgin erinevate saitide artikleid ja kommentaare. Ja kust sa selle hüsteeria välja lugesid, mis hüsteeriast sa üldse räägid? Sinu arvates on siis kogu maailma hüsteerias, ainult eestlased ei peaks huvi tundma, sest tegu ju "VÄGA lokaalse, 100 km raadiuses probleemiga". Kui ignorantne ja naiivne annab olla?
Täpselt seda ma ju teengi, jehoovakesed ja maailmalõpu tõid antud juhul mängu sina.
Algselt postitas janek174
Vaata postitust
Edit2: Ja mida me urgastest välja tulles siis nägema peaks? Räägi midagi konkreetset, olulist, põhjapanevat, mitte ära häma niisama jehoovatunnistajate kombel, et maailmalõpp on tulemas....

Comment