Maailma vapustavad sündmused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #226
    Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

    Erplander palun lõpeta jama postitamine. Peale Jaapani ja Tsernobõli plahvatuse võrdlemist sul enam siia teemase asja olla ei tohiks.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #227
      Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

      Eesti-Jaapan
      Peamised impordiartiklid:
      • masinad ja mehaanilised seadmed; elektrimasinad ja -seadmed, nende osad – 42,7%
      • sõidukid, lennukid, laevad ja muud transpordivahendid- 35,7%
      • plastid ja plasttooted; kummi ja kummitooted – 8,5%
      • optilised, foto-, kinematograafia-, mõõte-, meditsiini- jm seadmed -6,5%
      Allikas: Statistikaamet


      erp, ma küll aru ei saa, mis sa paanitsed, ma ei näe et me Jaapanist salatit impordiks.

      Comment

      • albinar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2010
        • 346

        #228
        Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Ära aja mingit hülgemöla. 10. klassi geograafia =/= praegune olukord.
        Ma vaatan et sa oma arust jõle kõva vend ja kõike teadja. Edu sulle kui sellist asja, lihtsalt keskoolis õpitavat asja ei tea.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #229
          Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

          Algselt postitas albinar Vaata postitust
          Ma vaatan et sa oma arust jõle kõva vend ja kõike teadja. Edu sulle kui sellist asja, lihtsalt keskoolis õpitavat asja ei tea.
          Küll sa peale keskkooli lõppu õpid ka seda, et kui koolis midagi õpetatakse, siis kõik maailmas toimuv ei kattu sellega 100%. Murelapseks olevas Fukushima jaamas ei ole kindlasti sellist süsteemi, see on 100% fakt. See kui tänapäeval kuskil mujal see süsteem on, siis see fakt on kasutu, mõistad?

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #230
            Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

            valveekspert erplander vaidleb kõige ja kõigiga. nothing to see here, move along.

            siiralt teie,
            kloun

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #231
              Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
              Erplander palun lõpeta jama postitamine. Peale Jaapani ja Tsernobõli plahvatuse võrdlemist sul enam siia teemase asja olla ei tohiks.
              lol, järjekordne kõiketeadev isehakanud tuumaekspert, kes teab täpselt, kuis asjad eri tuumajaamades on ja kas neid saab võrrelda või mitte.

              Mina siiski kõrvutasin rohkem NL-i ja Jaapani valitsuste käitumist katastroofide ajal, mitte niivõrd jaamade ohtlikkust, millest mul tõesti suuremat aimu pole, v.a fakt, et Jaapanis on korraga avariiseisundis 4 reaktorit.

              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
              valveekspert erplander vaidleb kõige ja kõigiga. nothing to see here, move along.

              siiralt teie,
              kloun
              näed, hing ei andnud ikka asu, pidi ka hea sõnaga meeles pidama, kui tubli :)

              ehk hoopis niipidi, et kõik valveklounid ja trollid vaidlevad erplanderiga? a las nad vaidlevad, mis sul sellest?
              Last edited by erplander; 17.03.11, 18:18.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #232
                Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                valveekspert erplander vaidleb kõige ja kõigiga. nothing to see here, move along.

                siiralt teie,
                kloun
                lmao

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #233
                  Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                  Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                  Eesti-Jaapan
                  Peamised impordiartiklid:
                  • masinad ja mehaanilised seadmed; elektrimasinad ja -seadmed, nende osad – 42,7%
                  • sõidukid, lennukid, laevad ja muud transpordivahendid- 35,7%
                  • plastid ja plasttooted; kummi ja kummitooted – 8,5%
                  • optilised, foto-, kinematograafia-, mõõte-, meditsiini- jm seadmed -6,5%
                  Allikas: Statistikaamet


                  erp, ma küll aru ei saa, mis sa paanitsed, ma ei näe et me Jaapanist salatit impordiks.
                  rofl, peen :D

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #234
                    Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                    Keegi võiks mulle mingit näksimist tuua- ei raatsi arvuti tagant ära minna, jään äkki millestki olulisest ilma.

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #235
                      Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                      in before HU4ROLLZ

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #236
                        Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                        in before trolls start to do in before
                        in before it gets locked
                        in before i get banned
                        in before it stops being funny

                        Comment

                        • albinar
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2010
                          • 346

                          #237
                          Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          Küll sa peale keskkooli lõppu õpid ka seda, et kui koolis midagi õpetatakse, siis kõik maailmas toimuv ei kattu sellega 100%. Murelapseks olevas Fukushima jaamas ei ole kindlasti sellist süsteemi, see on 100% fakt. See kui tänapäeval kuskil mujal see süsteem on, siis see fakt on kasutu, mõistad?
                          No eks näita kus sa selle fakti võtsid et seal sellist süsteemi pole?

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #238
                            Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                            Jutujätkuks midagi :D

                            Pime ennustaja Vanga: 2011. aastal tapab radiatsioon põhjapoolkeral kõik elusa


                            17. MÄRTS 2011 17.14
                            Maailma ühe tuntuima ennustaja ja selgeltnägija Baba Vanga nägemusi lugedes võib soovi korral näha seost Jaapani sündmustega - mis peaks päädima hävinguga põhjapoolkeral.

                            Baba Vanga


                            Vanga ennustas, et 2011. aastal kaovad põhjapoolkeralt radioaktiivsete sademete tõttu loomad ega taimed. Ning seejärel„ründavad moslemid keemiarelvadega eurooplasi, kes on veel ellu jäänud."2016. aastaks on Euroopa tema sõnul jäätmaa, kus pole mingit elu.

                            1950. aastal tegi ta teise ennustuse: „[Maakera] külmad piirkonnad muutuvad soojaks... ja vulkaanid ärkavad. Tohutu laine katabsuure ranniku, kus on inimesed ja linnad, ja kõik kaob vee alla."

                            Praeguse Makedoonia aladel 1911. aastal sündinud Vanga (neiupõlvenimega Vangelia Pandeva Dimitrova) elas 85 aastaseks ning on ettenägemis- ja ennustusvõimete poolest maailmakuulus.

                            Vahetult enne surma ennustas Vanga Kolmanda maailmasõja algust. „Sõda algab 2010. aasta novembris ja lõppeb 2014. aasta oktoobris. See algab nagu tavaline sõda, seejärel muutub tuumasõjaks ja keemiasõjaks." 2010. aasta novembris toimusid teatavasti kokkupõrked Põhja- ja Lõuna-Korea vahel.

                            Paljud on veendumusel, et ta ennustas ette ka allveelaeva „Kursk“ põhjaminemist ja 9/11 rünnakute toimumist USAle. Tema ennustused lähevad välja aastasse 5079, mil saabub maailma lõpp. Vanga väitis, et saab informatsiooni mingi hääle kaudu maavälise tsivilisatsiooni esindajalt ning näeb igaühe elu, kes tema juurde tuleb, nagu filmilindilt.



                            Loe lähemalt aasta jooksul enimloetud artiklist „Maailmakuulus ennustaja Vanga: Kolmas Maailmasõda on alanud". Võib ju arvata, et kõik säärased ennustused ja seosed on meelevaldsed. Küsimuseks jääb, miks inimesed selle vastu nii palju huvi tunnevad. Oletagem, et puhtast põnevusest.
                            Maailma ühe tuntuima ennustaja ja selgeltnägija Baba Vanga nägemusi lugedes võib soovi korral näha seost Jaapani sündmustega - mis peaks päädima hävinguga põhjapoolkeral.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #239
                              Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                              Minuteada tsernobõlis oli veits kangemate killast see õnnetus, inimesed reaktori ümber sekunditega kõrbesid sibularõngaks ning inimesi hakati ümberkaudsetest küladest evakueerima siis kui puulehed muutusid kollasteks.

                              Aga üldiselt jah:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #240
                                Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                                Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                                Eesti-Jaapan
                                Peamised impordiartiklid:
                                • masinad ja mehaanilised seadmed; elektrimasinad ja -seadmed, nende osad – 42,7%
                                • sõidukid, lennukid, laevad ja muud transpordivahendid- 35,7%
                                • plastid ja plasttooted; kummi ja kummitooted – 8,5%
                                • optilised, foto-, kinematograafia-, mõõte-, meditsiini- jm seadmed -6,5%
                                Allikas: Statistikaamet


                                erp, ma küll aru ei saa, mis sa paanitsed, ma ei näe et me Jaapanist salatit impordiks.
                                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                                rofl, peen :D
                                lol, tõesti peen, hea et märkasid, poleks ise tähele pannudki, et nii peen.

                                See taimetoitluse teema siin ikka nii paeluv, et seda ei saa jätta ikka ja jälle mängu toomata :)

                                Muidu tänud muretsemast, aga mul taimetoitlasena pole tõesti suuremat põhjust paanitseda, laibatoitlaste olukord ikka märksa tõsisem, sest lojuste ja vee-elukate kudedesse ladestuvad ju kõik mürgid, sh radioaktiivsed elemendid...

                                Maailmamere kalad juba niisamagi enam-vähem mendelejevi tabeliga võrreldavad, mis siis veel saab, kui tuumajaamade radiatsioon suuremas koguses ookeani satub, kuigi eks seda satub sinna mahakantud tuumaallveelaevadelt jm taolistelt objektidelt järjest rohkem ja rohkem niigi.

                                Comment

                                Working...