Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.
Ei, olen hariduselt geograaf ja tunnen huvi, mis maailmas toimub. Juba eespool ka märkisin, et selleks ei pea sugugi olema mingit laadi aatomienergiaekspert, et märgata, mis maailmas toimub.
Mind ei muserda vähimalgi määral, kas mu arvamus ühtib 100% nendega, kelle mõttemaailm eelkõige meinstriim-meedia poolt kujundatud ja kes sellega rahul on. See ei saagi ühtida.
Algselt postitas leits
Vaata postitust
Algselt postitas Spewmonkey
Vaata postitust


Comment