Maailma vapustavad sündmused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #121
    Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

    Tead olge vait. Faking üks maailma rikkamaid riike, nüüd on kõik hullud eksperdid. Mega maavärin, tsunami otsa, paartuhat hukkunut ainult, pilvelõhkujad natuke kõikusid, ameeriklased likvideerivad siiamaani oma katrina tagajärgi, Haitil 100K laipa, Aasias eelmise tsunami ajal 150K laipa. Jaapanlastel pole distsipliiniga kõik korras! Idikad.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #122
      Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

      +1 (polegi vist varem seda teinud)

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #123
        Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        Tead olge vait. Faking üks maailma rikkamaid riike, nüüd on kõik hullud eksperdid. Mega maavärin, tsunami otsa, paartuhat hukkunut ainult, pilvelõhkujad natuke kõikusid, ameeriklased likvideerivad siiamaani oma katrina tagajärgi, Haitil 100K laipa, Aasias eelmise tsunami ajal 150K laipa. Jaapanlastel pole distsipliiniga kõik korras! Idikad.
        Tead, ei saa mitte vaiki olla. Lihtsalt pole sellist olemust, et peaks kõigele kaasa koogutama, mis kuskilt ette söödetakse. Distsipliin, töökus, kuulekus - sellega on tõesti japsidel/muudel asiaatidel kõik kõige paremas korras. Hetkel jutt millestki muust - naiivsusest, karjamentaliteedist, pimedast usust kõigesse, mida kõrgemalt ette söödetakse.

        Saab näha, kas USA õpib midagi sellest katastroofist, sest kõik nende lääneranniku suurlinnad on kahe suure maakoorelaama piiril ja sama võimas maavärin kui oli just Jaapanis, võib iga hetk ka seal aset leida.

        Btw, Aasia 2004 tsunamiga kaasnes 250k laipa ja nüüd Jaapanis ka juba tõusnud hukkunute arv kümnete tuhandeteni. Paarist tuhandest ei räägi enam keegi.
        Last edited by erplander; 16.03.11, 17:54.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #124
          Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

          Algselt postitas erplander Vaata postitust
          Tead, ei saa mitte vaiki olla. Lihtsalt pole sellist olemust, et peaks kõigele kaasa koogutama, mis kuskilt ette söödetakse..
          Välja arvatud taimetoitlusega seonduv ?

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #125
            Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

            Algselt postitas erplander Vaata postitust
            Pole kuulnud sellest. See oleks ju igasuguse loogika vastane, pigem jälle mingi valitsusepoolne hämamine, ei imestaks, kui selgub, et nende jaamade operaatorfirma poolt pakuti mingil kujul pistist valitsusele, et neid võimalikult kaua töös hoida ja võimalikele ohtudele mitte tähelepanu pöörata. Jaapanlased üldiselt paistavad ka sellised väga kergeusklikud ja lihtsalt manipuleeritav rahvas olevat... Nagu ka tegelikult muud asiaadid, hiinlased lasevad ka kommunistidest valitsusel endaga manipuleerida juba aastakümneid ja isegi tänapäeva kiirete muutuste ajastul on sealne režiim vankumatu...
            lol vau. rääkides ignorantsusest....

            Comment

            • erplander
              ekrelander
              • Oct 2008
              • 1029

              #126
              Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Välja arvatud taimetoitlusega seonduv ?
              Täpsustad, mis selle taimetoitlusega siis on? (lol, ja jõutigi taas taimetoitluse teemani, kui enam midagi muud vastu öelda pole)

              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
              lol vau. rääkides ignorantsusest....
              Noh, rääkigem, mis sul sellest rääkida on?
              Last edited by erplander; 16.03.11, 17:59.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #127
                Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                Lol, nahhui te targutate ma ei saa aru ... te ise ei tea sellest tuumajaamandusest mitte sittagi, samas ei pruugi ka kõik uudised 1:1 tõesed olla .. las inimesed kes on vastavalt kvalifitseeritud teevad oma tööd ja küll saab asjad korda ..

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #128
                  Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Tead olge vait. Faking üks maailma rikkamaid riike, nüüd on kõik hullud eksperdid. Mega maavärin, tsunami otsa, paartuhat hukkunut ainult, pilvelõhkujad natuke kõikusid, ameeriklased likvideerivad siiamaani oma katrina tagajärgi, Haitil 100K laipa, Aasias eelmise tsunami ajal 150K laipa. Jaapanlastel pole distsipliiniga kõik korras! Idikad.
                  Ma ei tea kas Sa leveldad või midagi, aga see pilt küll nii ei väida ( detsember 2010 ):

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #129
                    Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                    lol.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #130
                      Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                      väga suur lol
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • erplander
                        ekrelander
                        • Oct 2008
                        • 1029

                        #131
                        Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Lol, nahhui te targutate ma ei saa aru ... te ise ei tea sellest tuumajaamandusest mitte sittagi, samas ei pruugi ka kõik uudised 1:1 tõesed olla .. las inimesed kes on vastavalt kvalifitseeritud teevad oma tööd ja küll saab asjad korda ..
                        Hahaha, ehedamat jaapanlase mentaliteedi esindajat ongi raske leida

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #132
                          Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                          Algselt postitas erplander Vaata postitust
                          Noh, rääkigem, mis sul sellest rääkida on?
                          Algselt postitas erplander Vaata postitust
                          Jaapanlased üldiselt paistavad ka sellised väga kergeusklikud ja lihtsalt manipuleeritav rahvas olevat... Nagu ka tegelikult muud asiaadid, hiinlased lasevad ka kommunistidest valitsusel endaga manipuleerida juba aastakümneid ja isegi tänapäeva kiirete muutuste ajastul on sealne režiim vankumatu...
                          .

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #133
                            Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                            .
                            Mida see punkt tähendab? Ilmselt nõus minuga siis, poleks uskunudki

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #134
                              Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                              Algselt postitas erplander Vaata postitust
                              Hahaha, ehedamat jaapanlase mentaliteedi esindajat ongi raske leida
                              No ytle mulle ausalt, mida sa tead tuumareaktoritest, sul mingi doktorikraad selles, et nii palju sõna võtad ja kogu üritust maha yritad teha? Oleme ausad, sa ei tea midagi neist ...

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #135
                                Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                No ytle mulle ausalt, mida sa tead tuumareaktoritest, sul mingi doktorikraad selles, et nii palju sõna võtad ja kogu üritust maha yritad teha? Oleme ausad, sa ei tea midagi neist ...
                                Ta loeb ainult seda meediat, millel on 100% õigus.

                                Comment

                                Working...