Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.
just nimelt KATSE tsenseerida ...eestil ple mingit võimu mida briti ajakirjanikud kirjutavad ja sama moodi ple briti valitsusel võimu mida meie laseme oma meedias ...mis vaikiv ajastu ?......wikileaks avaldab koguaeg pahna....olen vaadand palju doce iraagi tsiivilide tapmisest ja afghaani omadest mõlemal poolelt......Kurski laks on venemaa oma venemaal on kõige pressi vabadus 0 lähedal .....ja pärast tuli ikka välja palju hukkus ....täna päeval ei saa katastroofe vältida kuna info levib minutitega üle planeedi .
Ja on olemas Iseseisev ajakirjandus igas riigis......fox news mõtleb koguaeg mingeid lambi vandenõusid välja ja väänavad fakte nii mis kole keegi ple neid tsenseerind .
just nimelt KATSE tsenseerida ...eestil ple mingit võimu mida briti ajakirjanikud kirjutavad ja sama moodi ple briti valitsusel võimu mida meie laseme oma meedias ...mis vaikiv ajastu ?......wikileaks avaldab koguaeg pahna....olen vaadand palju doce iraagi tsiivilide tapmisest ja afghaani omadest mõlemal poolelt......Kurski laks on venemaa oma venemaal on kõige pressi vabadus 0 lähedal .....ja pärast tuli ikka välja palju hukkus ....täna päeval ei saa katastroofe vältida kuna info levib minutitega üle planeedi .
Ja on olemas Iseseisev ajakirjandus igas riigis......fox news mõtleb koguaeg mingeid lambi vandenõusid välja ja väänavad fakte nii mis kole keegi ple neid tsenseerind .
Comment