***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pilme10
    FPP Pro
    • Jun 2009
    • 224

    #421
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Sõber hittis satikalt Unibet Openi Malta package paar aastat tagasi. Hinnas olnud elamise Hiltonis andsime tüdrukutele, ise ööbisime kuskil 10$ hostelis, kus küll viibisime miinimum aja. Käisime vist märtsis, ilm oli ilus - vesi külm. Öösel tasub külastada Paceville, mis on põmst paksult klubisid ja erinevaid baare täis. Tänavatel jagatakse flaiereid, et 1 free drink ja nii sa roomad seal klubist klubisse. Taksojuhid on m*nnid ja üritavad röövida. Pokkerit mängisime Hiltoni kasinnis, kus lauad olid väga head kuna kõik olid siga lakku täis seoses UO'ga. Teine võimalus on mängida Dragonara (sp?) kasinnis, mis asub otse mereääres, väga pimp kasinn aga seal ei saanud väga actionit. Kui sushit sööd, siis centre Mac'i vastas 30m on väga hea ja mugav sushi take-away, kus käisime igapäevaselt. Maltal pakutavad pizzad ja pastad olid meeeh. Pudel veini maksab 1€.

    hf

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #422
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      väga hea, tnx.

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #423
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        2x maltal käinud ja +1 what he said.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #424
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Julgen soovitada sellist kogemust nagu Tall Ship Race, ise võtsin 2011 sellest osa, kokku läks nädalane pull maksma ~400 € kandis, aga kogemused ja emotsioonid ona sellised mida iga mees ei tea ja saagi teadma... muuhulgas sain ka maailma suurima purjelaeva (Sedov mille masti kõrgus veest 58m kui keegi on näinud Tallinnas Kruzenshterni purjelaeva, siis sellest on Sedov suti suurem) masti tippu ronida.. 7-8 pallist tormi kogeda ja ehedat võistluspurjetamist proovida.


          Selle aasta võistluselt osavõtja kogemus artiklina, purjekas millega mina osa võtsin on see sama St. Iv
          Last edited by Rage; 11.12.13, 15:09.

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #425
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            muuhulgas sain ka maailma suurima purjelaeva (Sedov mille masti kõrgus veest 58m kui keegi on näinud Tallinnas Kruzenshterni purjelaeva, siis sellest on Sedov suti suurem) masti tippu ronida.. 7-8 pallist tormi kogeda ja ehedat võistluspurjetamist proovida.[/URL]
            kade

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #426
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Lennufirma SAS on tulnud välja haruldase välkpakkumisega, müües kuni 23. märtsi (ehk tänase pühapäeva) lõpuni pileteid oma Stockholmist algavatele kauglendudele vaid 1999 SEKi eest.
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #427
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Algselt postitas Looper Vaata postitust
                Kas keegi on käinud Hispaania kummituslinnades?
                Kas ,kui sinna minna siis võib seal vabalt ringi tripida jne? Ehk on kellelgi täpsemat infot selle kohta.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Said sa mingit infot?

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #428
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Mõtlesin, et teen siia ka ühe kiire postituse. eks ta suht brag post pole.
                  käisin mais kaheks nädalaks sierra leones. riik asub lääne-aafrikas, kümnend tagasi lõppes kodusõda. tegemist on maailma ühe kõige vaeseima riigiga. põhimõtteliselt lihvimata teemant, avastamata pärliga. valgeid on seal väga vähe, elu nagu filmis. sellist vaesust pole näha ka pokerstarsi nl2 laudades - vesi, elektrist rääkimata, oli luksus.
                  ca 1,6€ sain motika ja juhiga sõidetud 25 mintsa linna, poes käidud ja samamoodi tagasi randa. õlle maksab poes/väljas (vahet ei ole, hinnad on samad) ca 1€. Toidu saab kätte ka 1,6€ väljas (riis + terav lihakaste), sama raha eest saad 3 sellist mangot, et jätkub kolme peale kaheks eineks.
                  mingeid hotelle randades jms ei ole. seega kogu riik ja elamine oli päris odav. kuid samas rannad olid fantast, toit oli ulmeliselt hea ning kordagi ei olnud unsafe olla. kõik on väga toredad ja sallivad. räiged jalkafännid. finaali vaatasime kuskil rõdul, eriti vanast kineskoobist ja vahepeal kadus vool ära.
                  paar pilti ka enda fesarist - http://imgur.com/a/ww1i7

                  brag/beat?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  beat:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  variance
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  anywho, esialgne plaan järgmise aasta mais uuesti minna.

                  ranka või keegi, kustutage alt need pildid ära. ei saanud hakkama selle uploadiga
                  Last edited by nikitheone; 08.06.14, 21:45.
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #429
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    solid balls
                    ei julgeks enda nina siuksesse place vist toppida

                    e: kuulasin inteka ära (Y)
                    Last edited by qbj0hn; 08.06.14, 22:23.

                    Comment

                    • Herbert Sammal
                      Jube Noob
                      • Jul 2013
                      • 165

                      #430
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Päris huvitav kant..
                      btw, mis tähestikus seal Sprite-i purgid on, mitte ei saa selle nurga alt aru. http://i.imgur.com/jMsm28I.jpg

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #431
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Viskasin malaaria kohta pm'i.

                        Ära põe mult raviti välja. Väga suure tõenäosuesga ravivad valede pillidega nagu mulgi alguses.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #432
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          solid balls
                          ei julgeks enda nina siuksesse place vist toppida

                          e: kuulasin inteka ära (Y)
                          peaksin mainima, et täiesti üksi ja lampi ei käinud. oli siuke pool tööreis, kus vahepeal oli üks koolitus.
                          sprite peaks olema araabia tähestikus.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #433
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            Mõtlesin, et teen siia ka ühe kiire postituse. eks ta suht brag post pole.
                            käisin mais kaheks nädalaks sierra leones. riik asub lääne-aafrikas, kümnend tagasi lõppes kodusõda. tegemist on maailma ühe kõige vaeseima riigiga. põhimõtteliselt lihvimata teemant, avastamata pärliga. valgeid on seal väga vähe, elu nagu filmis. sellist vaesust pole näha ka pokerstarsi nl2 laudades - vesi, elektrist rääkimata, oli luksus.
                            ca 1,6€ sain motika ja juhiga sõidetud 25 mintsa linna, poes käidud ja samamoodi tagasi randa. õlle maksab poes/väljas (vahet ei ole, hinnad on samad) ca 1€. Toidu saab kätte ka 1,6€ väljas (riis + terav lihakaste), sama raha eest saad 3 sellist mangot, et jätkub kolme peale kaheks eineks.
                            mingeid hotelle randades jms ei ole. seega kogu riik ja elamine oli päris odav. kuid samas rannad olid fantast, toit oli ulmeliselt hea ning kordagi ei olnud unsafe olla. kõik on väga toredad ja sallivad. räiged jalkafännid. finaali vaatasime kuskil rõdul, eriti vanast kineskoobist ja vahepeal kadus vool ära.
                            paar pilti ka enda fesarist - http://imgur.com/a/ww1i7

                            brag/beat?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            beat:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            variance
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            anywho, esialgne plaan järgmise aasta mais uuesti minna.

                            ranka või keegi, kustutage alt need pildid ära. ei saanud hakkama selle uploadiga
                            Done ja nüüd kukut kuulama.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #434
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              ideesid automatkaks Euroopas (kuhu võiks minna)?
                              Distants sihtkohta võiks olla mitte väga üle 2000 km. Aeg - juuni lõpp-juuli algus
                              Seni käidud:
                              Horvaatia
                              Lõuna-Saksamaa
                              Itaalia
                              Kaalun Rumeeniat või siis Itaaliat või Horvaatiat uuesti, kuigi väga ahvatlev ei tundu. Või siis Norra, aga vähe soojemat tahaks.
                              Last edited by peete82; 09.06.14, 07:19.

                              Comment

                              • Kodu
                                Klubi Liige
                                • Dec 2008
                                • 311

                                #435
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Käisin eelmine aasta Rumeenia Bulgaari turneel. Rumeenias Mamaia rand oli väga supper. Seal ööbisime telkides campingus. Bulgaarias soovitan sellist kohta nagu Obzor. Seal saime 8 inimese peale katuse sviidi 110 EUR ööpäev. Ainuke et Obzoris ei ole suurt ööelu aga päeval on saal piisavalt tegevus. Kui ööelu-melu otsida siis peab suuremates kuurortites käima. Tagasi tulime läbi Serbia ja kogu km kokku tuli 5600km.

                                Comment

                                Working...