***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #1

    ***Ametlik reisimise teema***

    Tai teema on meil olemas ja ka suheliselt hea informatsiooniga tulevastele reisihuvilistele. Kuna aga Taimaaga reisimine ei piirdu, siis siia võiksite kirja panna oma ehedamad reisi elamused ja samuti ka küsimused riikide kohta kuhu plaanis minna.

    Teen ise otsa lahti.

    Pikka aega oli plaanis minna aprillis Taisse, aga kahjuks ei mängi see plaan enam välja. Nüüd on ainuke võimalus reisile minna juuli kuus ja hetkel on jäänud kaalukausile Horvaatia ja Assoorid.
    Horvaatias on paljud tuttavad käinud ja enamus ka rahule jäänud, aga Assooride kohta pole õnnestunud palju informatsiooni saada va trip.ee lehelt. On siit keegi seal käinud ja oskab midagi tarka kosta?
    Samas võite soovitada ka mõnda muud sihtkohta, kus ilus loodus ja midagi vaadata/teha - välistatud on ainult igasugused kuurort puhkused, kus basseini ääres juuakse.
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Hispaania, Pranstusmaa - rannik imo mega perfect. Mingi rendi autoga tiksuda ka päris tsill oleks prolly. Tyrgi iseenesest on ka siuke maa, kus on päris palju teha (muidugi enamus tiksuvad hotellis), probleemiks võivad saada ainult päris suured vahemaad, kuna riik ise siiski suur ..

    Ma ise vist läheks Bulgaariasse (2x käidud juba) tagasi. See musta mere coast on ka päris tsill imo ja nagu loodus n shit, yhesõnaga on nagu mida vaadata .. Horvaatia prolly ka kino - ise pole jõudnud veel isnna

    Comment

    • bounce
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 865

      #3
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      eelmise teema muljetamised http://foorum.pokkeriprod.com/showth.../628-Reisinurk

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #4
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Algselt postitas bounce Vaata postitust
        Njah, otsisin küll reisi teemat, aga ei suutnud seda leida. Ty

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #5
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          pohhui ju sügavalt kui kaader on normaalne ja pakett on AI, see on minu arvamus, mai viitsi ringi kolada, tahan basseini ääres pekki pruunistada ja tillukeste vihmavarjudega kokteile näkku loopida.

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #6
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Algselt postitas vennike Vaata postitust
            pohhui ju sügavalt kui kaader on normaalne ja pakett on AI, see on minu arvamus, mai viitsi ringi kolada, tahan basseini ääres pekki pruunistada ja tillukeste vihmavarjudega kokteile näkku loopida.
            Eks maitseid ole erinevaid. Mulle isiklikult ei istu absoluutselt basseini ääres lebotamine. Ma võin seda teha, aga mitte üle ühe päeva, Hispaanias pidasin bassu ääres täpselt 3h vastu, siis enam ei kannatanud. Tahaks ringi liikuda ja aktiivne puhkus istub rohkem - Horvaatias rafting, Assooridel vaalade vaatlemine jne.

            Leitsi poolt pakutud Hispaania lõunarannikul on käidud ja naine läheb sõbrannadega kevadel Türki, ehk need jäävad esialgu välja. Prantsusmaa lõunarannik kõlab muidugi huvitavalt, seda peaks uurima natuke.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #7
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Käisime eelmine Aprill K1ly, nitrubi ja Chrissiga Maltal pokkerit/tsillimas, alkohol oli üliodav ning ilm oli nuts, auto rent ei olnud ka teab mis kallis. /1 liitrine smirnoff vodka või liitrine captain morgan gold 11 eurot pudel, veinid ka väga odavad

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #8
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                kui käinud pole, siis soovitan minna ja käia balkan läbi. horvaatia, montenegro rannikud. mmmm
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Kosmonaut
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 584

                  #9
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Horvaatiasse soovitan kindlasti minna (ise käisin seal ainult Montenegro pool nurgas Dubrovnikus - äge linn). aga nii palju kui teised käinud on, väga ilusa loodusega riik. Ja kui sinna allapoole minna, siis tasub ka Montenegrot külastada - hinnad odavad, valuuta sama mis meil ja ilus loodus. Ja muidugi, kes alkoholi ja tubakat tarbib, siis Horvaatia - Montenegro piiri tax free zone on nuts:D liitrine smirnoff oli seal vist 6,9 euri (4 aastat tagasi).

                  Ise muidu tahaks väga Islandile minna, sellist loodust mujalt ei leia.

                  Comment

                  • siga
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 251

                    #10
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Mida eelistada, kas lonley planet paberkandjat või pdf varianti? Kas pdf-ile tehakse ka update?

                    EDIT: Kui kellegil ostetud pdf, kas keegi jagaks pdf erinevatest piirkondadest, lihtsalt silmaringi avardamiseks.
                    Last edited by siga; 13.10.11, 17:12.

                    Comment

                    • T Besoffen
                      Julm Donk
                      • Aug 2010
                      • 52

                      #11
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Soovitan soojalt Tarifat, Hispaanias. Euroopa (lohe)surfarite kogunemis koht. Sesmõttes pisike natuke ibizat meenutav mitte hispaanialik linnake. Miks mitte hispaanialik, sest kui hooaeg käimas siis on linn ja selle ümbrus täis surfar düüde, kes rahulikult linnas/rannas teevad väikese hassi, tsillivad lõkke ääres.. Samuti looduslik eripära, lained on tohutud, ilma tuuleta ja vastupidi. Väike chill ja lohesurfi koolitus becomes handy :)

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #12
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Omal plaanis minna jaanuaris Malaisiasse, maandun Kuala Lumpuris, aga ilmselt paari päeva jooksul lähen edasi Langkawi saarele, kui keegi varem Malaisiat kõlastanud on siis võiks rääkida oma kogemustest, eriti tahaks hinna võrdlusi Tai ja Baliga.

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #13
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Kus on märtsis soe ja kuhu tasub minna? Soovitatav Euroopa :) Plaanis kevadisel koolivaheajal kerge reis teha.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #14
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                            Omal plaanis minna jaanuaris Malaisiasse, maandun Kuala Lumpuris, aga ilmselt paari päeva jooksul lähen edasi Langkawi saarele, kui keegi varem Malaisiat kõlastanud on siis võiks rääkida oma kogemustest, eriti tahaks hinna võrdlusi Tai ja Baliga.
                            2009 oli hinnatase eestiga suht sama. Praegu ilmselt eesti pika puuga eest ära läinud. Alko on kallis kuna seal alko pole just kõige populaarsem ja pealegi on Malaisia poole kohaga islamimaa. Kohalik söök ja tänavapealt ostetav hea ja parem näksimine on norm hinnaga, bensiin on kõvasti odavam kui meil, praegu peaks olema €0,44/l. Langkawi on kindlasti kallim kuna on turistilõks. Vaata et hiina uue aasta ajaks Langkawile ei plaani minna, ilmselt sa ei leia sellel ajal vähegi mõistliku hinnaga majutust sinna lihtsalt. Sama on ka meie aastavahetuse ja jõulude ajal. Meil jäi omal ajal käimata seal kuna jõulude ajal lihtsalt ei olnudki mingit majutust seal saada.
                            Kualast saad Air-Aisiaga odavalt edasi lennata kuhu iganes soov on. Bussiga saab ka, bussiliiklus on hea ja bussid korralikud.
                            Ja kõige tähtsam nõuanne...ära hommikuti mcdonaldsisse mine, siis saad sealt ainult hommikumenüüd, kohvi ja muna ja sihukest asja, õiget maci sellel ajal ei saa. :D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #15
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Trip.ee koondab kokku kõik reisimiseks vajaliku: reisijate kogemused ja reisisoovitused, reisiideed, odavad piletid, reisikaaslaste otsingu ja reisivarustuse ost ja müük


                              ehk kedagi huvitab .. juunis pool muidu võimalik saaada USA'sse .. tln-budapesti otsa migi 150 euri juurde sky24 vahendusel .. ilmselt otsides saaks veel odavamald

                              Comment

                              Working...