***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #436
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Vaja minna soome juuli lõpus. Väga kaugele ei viitsi minna Helsinkist aga mis võiks looduse nautijatele seal parimad paigad olla?
    Pole kunagi Soomes jõunud ringi vaadata, rakentamas käinud siiani ainult :/

    Praegu vaatan, et Suomenlinna peaks üle vaatama tundub huvitav.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #437
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      No nii reisimise prod
      Küsimus nii lennupiletite kui ka hotellide kohta. Kas on mõtet osta lennu v hotellipileteid kõige odavama hinnaga st kui jääb minemata siis kaotad sissepandud raha ja midagi muuta ei saa vms samas on hinnal mingi kuni 40% discount

      Kui nn mitte midagi broneerida, kui hotelli sisseastuda kas on võimalik kaubelda nt odavam hind kui broneerimisel?

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #438
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Reisikindlustusel saad võtta ka omal soovil tühistamise kaitse kui minekus päris kindel pole.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #439
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Reisikindlustusel saad võtta ka omal soovil tühistamise kaitse kui minekus päris kindel pole.
          Ok aga mis see reisitõrke põhjus võiks olla? Või peab perearstilt hunnik dokumnete saama?

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #440
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Vaja minna soome juuli lõpus. Väga kaugele ei viitsi minna Helsinkist aga mis võiks looduse nautijatele seal parimad paigad olla?
            Hankost Kokkolani fantastilisi vaateid, oleneb mis huvi pakub.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #441
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              No nii reisimise prod
              Küsimus nii lennupiletite kui ka hotellide kohta. Kas on mõtet osta lennu v hotellipileteid kõige odavama hinnaga st kui jääb minemata siis kaotad sissepandud raha ja midagi muuta ei saa vms samas on hinnal mingi kuni 40% discount

              Kui nn mitte midagi broneerida, kui hotelli sisseastuda kas on võimalik kaubelda nt odavam hind kui broneerimisel?
              Tais nt oli nii, et kui lähed letti, näitad telefonis/tahvlis, et www.agoda.com maksab tuba 3K bahti ja ütled, et sul pole krediitkaarti ja kas saan sullis sama toa võtta sama hinnaga nii, et vahendaja (Agoda) jätame vahelt ära siis saadeti pikalt ja taheti mingi 5K bahti. Ja mitmes kohas kus käisin oli netihind ikka kõvasti odavam kui kohapeal.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #442
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Tais nt oli nii, et kui lähed letti, näitad telefonis/tahvlis, et www.agoda.com maksab tuba 3K bahti ja ütled, et sul pole krediitkaarti ja kas saan sullis sama toa võtta sama hinnaga nii, et vahendaja (Agoda) jätame vahelt ära siis saadeti pikalt ja taheti mingi 5K bahti. Ja mitmes kohas kus käisin oli netihind ikka kõvasti odavam kui kohapeal.
                Aga kus siin loogika on?Hotell maksab agodale vahendustasu, seega letihind peaks <3k olema

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #443
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Ok aga mis see reisitõrke põhjus võiks olla? Või peab perearstilt hunnik dokumnete saama?
                  Enda või reisikaaslase haigestumise puhuks piisab reisitõrkekindlustusest. Omal soovil tühistamine hõlmab lemmiklooma haigestumist, tööülesandeid, reisikaaslasega tülliminekut jms :) Aga see peab olema sõlmitud hiljemalt 3 ööpäeva jooksul pärast lennupiletite ostmist.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #444
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Tais nt oli nii, et kui lähed letti, näitad telefonis/tahvlis, et www.agoda.com maksab tuba 3K bahti ja ütled, et sul pole krediitkaarti ja kas saan sullis sama toa võtta sama hinnaga nii, et vahendaja (Agoda) jätame vahelt ära siis saadeti pikalt ja taheti mingi 5K bahti. Ja mitmes kohas kus käisin oli netihind ikka kõvasti odavam kui kohapeal.
                    I want manager. Yes, sir, 3k, OK.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #445
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Aga kus siin loogika on?Hotell maksab agodale vahendustasu, seega letihind peaks <3k olema
                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                      I want manager. Yes, sir, 3k, OK.
                      Kurat seda teab, Tais on päris paljud asjad ebaloogilised :D

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #446
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                        ideesid automatkaks Euroopas (kuhu võiks minna)?
                        Distants sihtkohta võiks olla mitte väga üle 2000 km. Aeg - juuni lõpp-juuli algus
                        Seni käidud:
                        Horvaatia
                        Lõuna-Saksamaa
                        Itaalia
                        Kaalun Rumeeniat või siis Itaaliat või Horvaatiat uuesti, kuigi väga ahvatlev ei tundu. Või siis Norra, aga vähe soojemat tahaks.
                        Ohh.. räägi Horvaatiast, sõpradega paneme jusht plaani kokku et kahe autoga Horvaatiasse tripida st 8 inimest, plaanis Pulas olla, siis rahvuspargis käia, Zadaris paar ööd ja Splitis paar ööd ja Hvari vms saartele ka vaadata. Kas ja kuidas ööbimistega, peab kindlasti midgai ette bronnima või mitte, kuidas kohapeal ööbimispaikade otsimisega lood oleks suuremale seltskonnale, mis muidu jamad võivad tekkida, mis hinnad jms on?

                        p.s. meil hetkel 3-4 kohta vabad, seega sooviavaldusi võib PMi saata.. muidu tahaks vast naissoost isikuid rohkem, aga samas tahaks ikkagi kaks autotäit kokku saada. hiljemalt 19.06 otsustame kas üks või kaks autot.
                        Last edited by Rage; 15.06.14, 20:51.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #447
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          sõidame välja 19.06 hommikul ja ikkagi Horvaatiasse jälle. Hakkame kah Pulast pihta ja Dubrovnikusse välja ilmselt. Plaan pole täitsa paigas veel.
                          Ise bronnin ööbimised ette booking.com kaudu ja vaatan, et üle 50EUR ei oleks öö kahepeale.
                          Pidavat olema lihtne ööbimiskohti ka kohapeal leida, kuna kuulutused on väljas igalpool. Ise siiski ei viitsi aega raisata otsimisele.
                          Normaalne GPS võiks olla, uute kaartidega. Mingi aadressi leidmiseks võiks aega varuda, kuna tänav võib olla ka 1.5m laiune, kuhu autoga ei pääse. Varuda kannatust ja rahulikku meelt :)
                          Hinnad on odavamad kui Eestis, vanalinnas õlu 2 EUR (15 kuna), jäätis 1 EUR jne. Sööki-jooki kaasa tassida küll pole mõtet. Mõned veidrused on, millega pole harjunud, näiteks poodides pole jääd saada. Kohv on söögikohtades üldjuhul sitt :)
                          Muidu kohalikud on igati viisakad ja räägivad inglise keelt. Itaaliaga näiteks ei anna võrrelda.
                          Tagasi võiks läbi Bosnia tulla, kui mägedes sõitmine ja vaated huvi pakuvad.
                          Last edited by peete82; 16.06.14, 07:46.

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #448
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Keegi Ibizal käinud ? Üldmuljeid ?

                            Comment

                            • Cheating
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 447

                              #449
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Sama küsimus Ibiza kohta. Ma lähen juba mõne nädala pärast Ibizale.

                              Comment

                              • Majandaja
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 2133

                                #450
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Mõtlesin ka sügisel Ibizale minna ja siis veidi googledasin ja selgus, et alko on pubides ja klubides 2-4 korda kallim, kui Eestis. Lisaks klubide headele pidudele sissepääsud 40-80 euri.

                                Comment

                                Working...