Re: ***Ametlik reisimise teema***
Sõber hittis satikalt Unibet Openi Malta package paar aastat tagasi. Hinnas olnud elamise Hiltonis andsime tüdrukutele, ise ööbisime kuskil 10$ hostelis, kus küll viibisime miinimum aja. Käisime vist märtsis, ilm oli ilus - vesi külm. Öösel tasub külastada Paceville, mis on põmst paksult klubisid ja erinevaid baare täis. Tänavatel jagatakse flaiereid, et 1 free drink ja nii sa roomad seal klubist klubisse. Taksojuhid on m*nnid ja üritavad röövida. Pokkerit mängisime Hiltoni kasinnis, kus lauad olid väga head kuna kõik olid siga lakku täis seoses UO'ga. Teine võimalus on mängida Dragonara (sp?) kasinnis, mis asub otse mereääres, väga pimp kasinn aga seal ei saanud väga actionit. Kui sushit sööd, siis centre Mac'i vastas 30m on väga hea ja mugav sushi take-away, kus käisime igapäevaselt. Maltal pakutavad pizzad ja pastad olid meeeh. Pudel veini maksab 1€.
hf
Sõber hittis satikalt Unibet Openi Malta package paar aastat tagasi. Hinnas olnud elamise Hiltonis andsime tüdrukutele, ise ööbisime kuskil 10$ hostelis, kus küll viibisime miinimum aja. Käisime vist märtsis, ilm oli ilus - vesi külm. Öösel tasub külastada Paceville, mis on põmst paksult klubisid ja erinevaid baare täis. Tänavatel jagatakse flaiereid, et 1 free drink ja nii sa roomad seal klubist klubisse. Taksojuhid on m*nnid ja üritavad röövida. Pokkerit mängisime Hiltoni kasinnis, kus lauad olid väga head kuna kõik olid siga lakku täis seoses UO'ga. Teine võimalus on mängida Dragonara (sp?) kasinnis, mis asub otse mereääres, väga pimp kasinn aga seal ei saanud väga actionit. Kui sushit sööd, siis centre Mac'i vastas 30m on väga hea ja mugav sushi take-away, kus käisime igapäevaselt. Maltal pakutavad pizzad ja pastad olid meeeh. Pudel veini maksab 1€.
hf

Comment