Re: ***Ametlik reisimise teema***
Keegi Nevadesse 'Burning man'' üritusele pole mõelnud minna? Täna avastasin selle kohta ja no kindel eesmärk lähiaastatel sinna jõuda, vägaväga võimas tundub ikka.
Siin väga palju pilte selle aasta omast:
Ja kaks videot aasta 2011 oma kohta:
Keegi Nevadesse 'Burning man'' üritusele pole mõelnud minna? Täna avastasin selle kohta ja no kindel eesmärk lähiaastatel sinna jõuda, vägaväga võimas tundub ikka.
Once a year, tens of thousands of participants gather in Nevada's Black Rock Desert to create Black Rock City, dedicated to community, art, self-expression, and self-reliance. They depart one week later, having left no trace whatsoever.
Ja kaks videot aasta 2011 oma kohta:
TC
Comment