***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #406
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Keegi Nevadesse 'Burning man'' üritusele pole mõelnud minna? Täna avastasin selle kohta ja no kindel eesmärk lähiaastatel sinna jõuda, vägaväga võimas tundub ikka.
    Once a year, tens of thousands of participants gather in Nevada's Black Rock Desert to create Black Rock City, dedicated to community, art, self-expression, and self-reliance. They depart one week later, having left no trace whatsoever.
    Siin väga palju pilte selle aasta omast:

    Ja kaks videot aasta 2011 oma kohta:



    Last edited by Romka; 24.09.13, 23:10.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #407
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      keegi münchenist mingeid nippe oskab öelda? va allianz arena ja oktoberfest obv. homme minek
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #408
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        õlu

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #409
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Only today - welcome offer: flights to Abu Dhabi from EUR 140!
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • estdonk
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2011
            • 450

            #410
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Tundub et 140 EUR on one way ja Czech Airlines lendab BT koodi all.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #411
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              kuidas itasoftis 3. reisi saab lisada? mul 2 listis, aga kuskilt ei näe optionit, et ühte veel lisada.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #412
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Ostsin paar päeva tagasi piletid ära. See on liiga hea hind ning soodsaim viis talvel päikese alla saada.
                284€ edasi-tagasi 6h lennu eest - (Y).

                NB! Viisa maksab ca 130€.

                Comment

                • estdonk
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2011
                  • 450

                  #413
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Algselt postitas Char Vaata postitust
                  kuidas itasoftis 3. reisi saab lisada? mul 2 listis, aga kuskilt ei näe optionit, et ühte veel lisada.
                  MultiCity vali ja siis add another flight

                  Comment

                  • estdonk
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2011
                    • 450

                    #414
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Njah, midagi väga head nüüd ka ei olnud. Ise võtsin 340ga Turkishiga Kuala Lumpurisse.
                    UAE hinnad ei ole ka just kiita.
                    Soodsaim viis talvel päikese alla saada on Ryanairiga Kanaaridele minnes. Isegi egiptusesse saaks soodsamalt.
                    Ei taha küll rõõmu rikkuda aga 140 EUR return selle eest oleks soodne.


                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Ostsin paar päeva tagasi piletid ära. See on liiga hea hind ning soodsaim viis talvel päikese alla saada.
                    284€ edasi-tagasi 6h lennu eest - (Y).

                    NB! Viisa maksab ca 130€.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #415
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                      Njah, midagi väga head nüüd ka ei olnud. Ise võtsin 340ga Turkishiga Kuala Lumpurisse.
                      UAE hinnad ei ole ka just kiita.
                      Soodsaim viis talvel päikese alla saada on Ryanairiga Kanaaridele minnes. Isegi egiptusesse saaks soodsamalt.
                      Ei taha küll rõõmu rikkuda aga 140 EUR return selle eest oleks soodne.
                      Vaidlen vastu, 284€ sellise pileti eest on väga hea. Teiste lennufirmadega on piletihind vähemalt 2x kallim.

                      Sama hea pakkumine on sinu näide: 340ga Kualasse.
                      Kuna selle bookisid?
                      Last edited by hotcocacola; 13.10.13, 20:01.

                      Comment

                      • estdonk
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2011
                        • 450

                        #416
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Bookisin 26 september selle ja väljumine on 2 november. Tol hetkel oli Saudia mingi pakkumine ja kaalusin juba seda ent 8h Saudi Araabia transiidis ei oleks viitsinud passida. Õigel hetkel tuli Turkishi pakkumine ja siis ei mõelnud ka enam.

                        Mõtlesin öösel jah et ei ole siiski kõige hullem hind aga ma ise prooviks veel soodsamalt. Etihad on kindlasti veel kallim.
                        Soodne pakkumine oli mingiaeg Riiast Dubaisse Ukraine International Airlinesiga. Lühike stopover Kiievis ja hind 160 EUR return.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #417
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Soodsad Cathay Pacificu edasi-tagasi lennud Aasiasse algusega Helsingist al 599 €
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Looper
                            Grinder
                            • May 2013
                            • 576

                            #418
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Kas keegi on käinud Hispaania kummituslinnades?
                            Kas ,kui sinna minna siis võib seal vabalt ringi tripida jne? Ehk on kellelgi täpsemat infot selle kohta.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • estdonk
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2011
                              • 450

                              #419
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Hetkel veebruariks ka Qatariga WAW - BKK - WAW (479 EUR), WAW - BOM - WAW (440 EUR), WAW - PEK - WAW (462 EUR)
                              LOT+KLM: WAW - AMS - BKK 456 EUR Aprilliks
                              Openjaw Qatariga palju kuupäevi Jaanuarist alates: WAW - BKK - IST (400 EUR)
                              WAW - PEK - IST (352 EUR)
                              WAW - BOM - IST (351 EUR)

                              Austraalia näiteks 600 ringis. Pole küll parimad hinnad kuid hetkel tundub valikuvõimalust olevat kui kombineerida suudad.

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #420
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Kellegil Malta kohta mõni hea tip? Veebruaris nädala veedan vabatahtlikult/sunniviisiliselt ja pokkerit kah tahaks mängida. Sihtkohaks siis Valletta.
                                Googeldada oskan ise kah, pigem enda kogemustest vihjeid ootaks.
                                Last edited by Konso; 10.12.13, 21:37.

                                Comment

                                Working...