***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #256
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
    Seal nagu ma aru sain oli kõige populaarsem kasiino Ambassador.

    Ja Hilton ofkoors, kus EPT toimub.
    ambassadoris oli cash ja turniirid ka?

    stake ei mäleta?

    Comment

    • ussdoktor
      Julm Donk
      • Apr 2011
      • 76

      #257
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      ambassadoris oli cash ja turniirid ka?

      stake ei mäleta?
      Seal ikka kõik olemas. Suuremad turniirid, väiksemad turniirid. PLO cash, NLHE cash. Cash oli üsna kallis minu jaoks, ma mäletan. Kõige odavam laud oli vist 25/50 tšehhi krooni. See teeb umbes 2 euri bb.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #258
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        see on jah 1/2 blindid, mis pidi kõige levinum limiit olema.
        samas ma vaatasin eile ja oli miski teine kasiino, kus oli madalaim limiit 10/20 e siis ca .5/1, kuid (odavad)turniirid olid küll joke - bi 300+100.



        siin näiteks on algaja madal cash 4/8.

        Comment

        • ussdoktor
          Julm Donk
          • Apr 2011
          • 76

          #259
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          see ongi Hiltoni hotell, kus EPT Prague toimub.

          Selles suhtes arusaadavalt keskmisest õrnalt kõrgem madalaim limiit :D

          Comment

          • raidov
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 436

            #260
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Kuhu piirkonda Londonis kõige mõistlikum oleks hotelli võtta, Kui lihtsalt naisega nädalavahetuseks minna

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #261
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Algselt postitas raidov Vaata postitust
              Kuhu piirkonda Londonis kõige mõistlikum oleks hotelli võtta, Kui lihtsalt naisega nädalavahetuseks minna
              Hyde Parki lähedusse, väga ilus piirkond. Kui raha väga palju välja ei taha köhid, siis võta kusagile eemale, ühistransport on tasemel vägagi mõistliku hinna eest. Ja valdav enamus muuseume on tasuta, kindlasti paar päeva neile kulutada. Ajaloo muuseum, rahvusgalerii, V&A jne. Ja Queeni muusikal obv, kõige kauem ühes kohas järjest jooksnud asi ever, kui natukegi see muusika meeldib siis on must see.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #262
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                1day underground pass kõik tsoonid maksis 8poundi miski kuu tagasi. Kattis kõik kohad ilusti ära.
                Ise ööbisin Millenium Gloucester Road hotellis, Hyde Parki'st miski 15min jala, aga metrooni oli 1min pmst. Ma hinda ei oska väga komenteerida, sest tuttav oli seal tööd ja sain miski ale, aga hotell&personal oli väga viisakas.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #263
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Comment

                  • raidov
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 436

                    #264
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Tänud soovituste eest.

                    Algselt postitas vennike Vaata postitust
                    . Ja Queeni muusikal obv, kõige kauem ühes kohas järjest jooksnud asi ever, kui natukegi see muusika meeldib siis on must see.
                    See on see: http://www.wewillrockyou.co.uk ?

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #265
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      plaanis baka lõpetamise puhul üks reis teha preiliga. hotcoca stiilis reis ei ole nii et first class jääb ära.

                      Kas keegi oskab siit soovitada n.ö. head "value tudengireisi" kahele summas u 1000-1500(1500 max)?

                      arusaadav, et üsna kaootline küsimus, kuid ryanairiga saab 200 per naase pm igale poole euroopas minna ning sooviks n.ö. value reisi kogemusi siinstetelt liikmetelt. Hispaaniat-Itaaliat ei soovi.

                      Või oskab keegi mingit epic route ja "tripmapi" (lennukiga siiski kohale, sest lube ei ole) öelda omast kogemusest samas vääringus müntide eest?

                      Comment

                      • ussdoktor
                        Julm Donk
                        • Apr 2011
                        • 76

                        #266
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        plaanis baka lõpetamise puhul üks reis teha preiliga. hotcoca stiilis reis ei ole nii et first class jääb ära.

                        Kas keegi oskab siit soovitada n.ö. head "value tudengireisi" kahele summas u 1000-1500(1500 max)?

                        arusaadav, et üsna kaootline küsimus, kuid ryanairiga saab 200 per naase pm igale poole euroopas minna ning sooviks n.ö. value reisi kogemusi siinstetelt liikmetelt. Hispaaniat-Itaaliat ei soovi.

                        Või oskab keegi mingit epic route ja "tripmapi" (lennukiga siiski kohale, sest lube ei ole) öelda omast kogemusest samas vääringus müntide eest?
                        Pariis, Berliin, Praha? Peterburgi paneks ka siia. Hämmastavalt vähe eestlasi on seal käinud, ometigi ülilähedal ja väga epic linn.

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #267
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Algselt postitas raidov Vaata postitust
                          Tänud soovituste eest.



                          See on see: http://www.wewillrockyou.co.uk ?
                          just, piletid väganormaalse hinnaga, eriti nädala sees

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #268
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
                            Pariis, Berliin, Praha? Peterburgi paneks ka siia. Hämmastavalt vähe eestlasi on seal käinud, ometigi ülilähedal ja väga epic linn.
                            Berliini naisega? level?

                            Pariis kõlab hästi, aga seal tulebki see asi mängu, et kas finantsiliselt tuleb välja. kohaleminek on üks asi ning lennupilet sageli väiksem kulu, kuid seal viibimine... transport, hotellid, muuseumid, klubi, alkohol jne..

                            Comment

                            • estdonk
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2011
                              • 450

                              #269
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Sellise raha eest läheks ikka soojemasse kliimasse Euroopas. Kreeka, Portugal, Rumeenia kasvõi Malta näiteks. Kui huvi tuttavaid vanu asju näha siis Odessa või Jalta. Viimastesse Ryan ei sõida airbalticuga peaks Odessasse saama küll.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #270
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                Berliini naisega? level?

                                Pariis kõlab hästi, aga seal tulebki see asi mängu, et kas finantsiliselt tuleb välja. kohaleminek on üks asi ning lennupilet sageli väiksem kulu, kuid seal viibimine... transport, hotellid, muuseumid, klubi, alkohol jne..
                                Pariis on siiani üks ilusamaid linnu, kus käinud. 1500-ga saad sinna ja ööbimise(mitte lux), süüa saad üle päeva(kui nädalaks minna), seega ei soovita selle eelarvega. Toit ja aktivitid on kallid.

                                Palju on kiidetud Prahat. Vaatasin sinna hindu ja lähen juuli lõpp-aug algus ca 7-10 päevaks. Lennupiletid 170-190 nägu, ööbimine linna südames 300-400 eur kahene tuba heas hotellis(8 ööd)

                                Comment

                                Working...