Re: ***Ametlik reisimise teema***
Ise olen filipiinidel käinud, boracay saarel. Googeldage näete vägevaid pilte. Saar ise oli vist 9km pikk ja 2km lai. Ühelpool saart oli vist ca2 km järjest mööda randa ööklubid,restod, kohvikud,baarid,poed jne. Asjad olid suhteliselt odavad. kohalik õlle 0.7 maksis ca 0.2€ ja see sama rumm millest ennem juttu oli maksis ka um 2$. vahest võis juhtuda et pealejook oli kallim kui jook ise :D õhtuti pannakse randa suured telgid kus saab nö. rootsilauda 5$ eest, söö palju jaksad. Hotellid odavad, vaatamisväärsusi väga pole, saar iseenesest väga ilus ja looduskaunis. turisti asju saab ka teha. helikopteri sõidud, paadiga merel jetid värgid kardi sõidud. Naised ka odavad aga tasub ettevaatlik olla ladyboysi palju. pole tervet teemat läbi lugenud,aga kui keegi veel seal käind on siis kirjutage ka midagi omast kogemusest.
Ise olen filipiinidel käinud, boracay saarel. Googeldage näete vägevaid pilte. Saar ise oli vist 9km pikk ja 2km lai. Ühelpool saart oli vist ca2 km järjest mööda randa ööklubid,restod, kohvikud,baarid,poed jne. Asjad olid suhteliselt odavad. kohalik õlle 0.7 maksis ca 0.2€ ja see sama rumm millest ennem juttu oli maksis ka um 2$. vahest võis juhtuda et pealejook oli kallim kui jook ise :D õhtuti pannakse randa suured telgid kus saab nö. rootsilauda 5$ eest, söö palju jaksad. Hotellid odavad, vaatamisväärsusi väga pole, saar iseenesest väga ilus ja looduskaunis. turisti asju saab ka teha. helikopteri sõidud, paadiga merel jetid värgid kardi sõidud. Naised ka odavad aga tasub ettevaatlik olla ladyboysi palju. pole tervet teemat läbi lugenud,aga kui keegi veel seal käind on siis kirjutage ka midagi omast kogemusest.

Comment