kinnitan. mõnus koht testi, kui eesmärgiks talvel sooja saada ja rannas peesitada. peaks olema talvel eestist startides lähim korralik, puhas, tsiviliseeritud koht
Cambodia on Kagu-Aasias minu arust praegu väga hea bang for buck. Pole üle rahvastatud, on midagi vaadata ka ja kallis ei ole. Myanmaris ei räägi keegi veel inglise keeltki, teenuseid on vähevõitu, mobiililevi ka pole. Vietnam on venelasi täis ja Taist oli juba juttu. Muidugi kui rannas tahta olla, siis Tai on kaugelt kõige parem. Filipiinid ja Indoneesia vist jäävad antud grupist välja, kuigi seal on ka päris ägedaid kohti.
Cambodia on nuts tõesti, järgmine kord võtan kuuks ajaks villa siem reapi. Angkor Wat oli suht rõvedalt kilisi täis, pikad sabad ja asjad suurematesse templitesse. Mul õde käis birmas / myanmaris 2 aastat tagasi, lasi mingil kohalikul reisifirmal ringreisi kokku panna endale sobivate hotellidega, oli suht soodne ja viisakas.
Täielik loto ja ettearvamatu, mis sel ajal võib olla, aga vahemikus 12-20 kraadi ja üsna sademeterohke.
Aprill-mai on pea sama, mis meie juuni-juuli ilm.
Amsterdami kohta soovitusi jms? Plaan Märtsi lõpus minna jalkat vaatama ja muid põnevaid asju mida leidub.
nädal tagasi veetsin seal aega, mõtlesin taaskord vaatamisväärtusi külastada ,või siis galeriid
sinna ma kahjuks ei jõudnud ... aga juba vanalinn on nii imetlusväärne oma pubide ja led logodega
ilm on talviti karm, kuid kevad-sügis oled maalilisel maastikul
Tea Leaf on ülikõva, 2. korrusel kanali ääres, siseõue poole rõdu ka, põrandasoojustus terves korteris, audiosüsteem oli sees, safety deposit box kaa.
seal lehel mingid x hinnad 140€ per öö aga booking lehelt saab 90€ ja omanikult veel alla kaubelda, kui kasutad strateegiat võttes kõigepealt ühe öö, siis omanikuga kokku saades juurde küsida hinnapakkumisega.
Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.
Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.
Kui kõike ei kannata vaadata siis alates 4.40 on natuke asjalikku juttu ja saab väikse ülevaate
Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.
Otsi lendude järgi, kui saad normaalse ajaga Genfi, siis seal on valik ümberringi kõige parem (Ideaalis kolm orgu ja Val Thorens minu soovitus), otselende paraku täna enam pole minu teada.
Variant B, Tallinn-Girona, sealt paarsada kilti põhja on juba Dolomiidid, Ryanair lendab ka otse, aga sellega varustust ja suuremat pagasit vedada suht pain aga tehtav.
Nendest kahest lennujaamast ühesõnaga on paari tunni sõidu kaugusel juba tip-top keksused.
Innsbruckist oleks ka, aga sinna mul pole õnnestunud kunagi normaalset lendu kokku panna.
Slovakkia ei kannata ühegi koha pealt mingit kriitikat imo
keegi veebruari keskel/lõpus on barca kandis käinud, kuidas ilm? või siis nt aprill-mai?
olen barca regular. eelmisel aastal märtsis käisin juba ujumas, kuid samas aprillis oli suht jahe(ca 17..23, tuuline ja sadas palju), seega pead ilma jälgima, heitlik värk
Comment