***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #241
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Ise olen filipiinidel käinud, boracay saarel. Googeldage näete vägevaid pilte. Saar ise oli vist 9km pikk ja 2km lai. Ühelpool saart oli vist ca2 km järjest mööda randa ööklubid,restod, kohvikud,baarid,poed jne. Asjad olid suhteliselt odavad. kohalik õlle 0.7 maksis ca 0.2€ ja see sama rumm millest ennem juttu oli maksis ka um 2$. vahest võis juhtuda et pealejook oli kallim kui jook ise :D õhtuti pannakse randa suured telgid kus saab nö. rootsilauda 5$ eest, söö palju jaksad. Hotellid odavad, vaatamisväärsusi väga pole, saar iseenesest väga ilus ja looduskaunis. turisti asju saab ka teha. helikopteri sõidud, paadiga merel jetid värgid kardi sõidud. Naised ka odavad aga tasub ettevaatlik olla ladyboysi palju. pole tervet teemat läbi lugenud,aga kui keegi veel seal käind on siis kirjutage ka midagi omast kogemusest.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #242
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Hotellid küll boracayl odavad ei olnud, kui sa just mingis akendeta peldikus ööbida ei taha. Aga muidu väga ilus koht.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #243
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Mis Indiast arvatakse? Kas keegi seal mitu kuud on ringi trippinud?
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #244
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Aprilli alguses aasiasse anyone?

          2,3 inimest oleks veel juba lisaks olemas

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #245
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Solid degen trip tuleb.

            Comment

            • Cheating
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2009
              • 447

              #246
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              10 Aprill - 24 Aprill lähen sõbraga Taisse, Songkran Festivali tähistama
              Piletid on juba olemas Arlanda-Bangkok.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #247
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Soovitage oma kogemusest Euroopa linna, kuhu minna nädalaks juuli-aug.
                Ideaalis võiks olla kasiino(cash, mtt) ja huvitav kultuur.
                Pariis, London, Amsterdam, Berliin on käidud.

                Praha?

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #248
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Enda lemmikud Euroopas on Bucharest ja Porto. Mõnusad siuksed pool-boheem chillid linnad, kus on odav, ilus ja mõnus. Kasiinod ka olemas, taseme kohta ei oska öelda.
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #249
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Praha on nuts kui plaan ei ole ainult hotellis istuda. Nädalast jääb vast väheks isegi.
                    Budapest tundub ka päris kõvv paik, aga ise ei julge soovitada kuna pole seal pikemat trippi teinud.

                    Tšehhis hinnad eestiga suht samad ja Ungaris ehk nõks odavamad, seega saab suht hea hinnaga trippida seal kui väga balla trip ei ole plaanis.

                    Comment

                    • Ecuador13
                      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                      • Aug 2009
                      • 730

                      #250
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Barca, ei tea kas just huvitav kultuur, aga tõmbab kuidagi sinna, juuli-august on seal ilmselt palav, ca 30 kraadi, cash fishine ja saab sättida mõne suurema turniiriseeria ajaks, tavaturniirid on ka ulmefishised, kuid suht turbod ka

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #251
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                        Soovitage oma kogemusest Euroopa linna, kuhu minna nädalaks juuli-aug.
                        Ideaalis võiks olla kasiino(cash, mtt) ja huvitav kultuur.
                        Pariis, London, Amsterdam, Berliin on käidud.

                        Praha?
                        Istanbul.

                        Comment

                        • lont
                          Jube Noob
                          • Jan 2009
                          • 112

                          #252
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Barcelona - on kultuur, kasiino, ööelu jne. Samas on paljud rajoonid seal ikka jõhker geto, et elamist tasub vaadata kuhu võtta ja kuhu mitte

                          Comment

                          • ussdoktor
                            Julm Donk
                            • Apr 2011
                            • 76

                            #253
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            Soovitage oma kogemusest Euroopa linna, kuhu minna nädalaks juuli-aug.
                            Ideaalis võiks olla kasiino(cash, mtt) ja huvitav kultuur.
                            Pariis, London, Amsterdam, Berliin on käidud.

                            Praha?
                            kindlasti Praha, ülim koht lihtsalt. Meenusid ka ühed Budweiseri reklaamid seoses sellega:

                            TAMPA, FL / ACCESS Newswire / September 30, 2025 /MoneyMow today released a new consumer advisory on the growing trend of "Buy Now Pay Later" car insurance programs. These policies are designed for drivers who need immediate proof of coverage but ...
                            Last edited by ussdoktor; 18.03.13, 15:14.

                            Comment

                            • eddi
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1200

                              #254
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Praha kohta. Mis kasiino-hotelli soovitate? Äkki keegi aitab mul leida ka mingit põnevamat turniiri Prahas lähi 2 kuu jooksul kuni 500eur bi

                              Comment

                              • ussdoktor
                                Julm Donk
                                • Apr 2011
                                • 76

                                #255
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Algselt postitas eddi Vaata postitust
                                Praha kohta. Mis kasiino-hotelli soovitate? Äkki keegi aitab mul leida ka mingit põnevamat turniiri Prahas lähi 2 kuu jooksul kuni 500eur bi
                                Seal nagu ma aru sain oli kõige populaarsem kasiino Ambassador.

                                Ja Hilton ofkoors, kus EPT toimub.
                                Last edited by ussdoktor; 19.03.13, 09:25.

                                Comment

                                Working...