***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #211
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Nädal aega Tenerifel oli nuts :)

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #212
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
      Nädal aega Tenerifel oli nuts :)
      kinnitan. mõnus koht testi, kui eesmärgiks talvel sooja saada ja rannas peesitada. peaks olema talvel eestist startides lähim korralik, puhas, tsiviliseeritud koht

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #213
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #214
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Ehk kedagi huvitab .. hind suht super, hotell polnud ka paha piltidelt. Tegutsema tho peaks kiirelt, homme väljumine ..

          Arrr! The page you’re looking for isn’t here. But have a nosey around and see what other cracking stuff we’ve got on offer!

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #215
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
            Cambodia on Kagu-Aasias minu arust praegu väga hea bang for buck. Pole üle rahvastatud, on midagi vaadata ka ja kallis ei ole. Myanmaris ei räägi keegi veel inglise keeltki, teenuseid on vähevõitu, mobiililevi ka pole. Vietnam on venelasi täis ja Taist oli juba juttu. Muidugi kui rannas tahta olla, siis Tai on kaugelt kõige parem. Filipiinid ja Indoneesia vist jäävad antud grupist välja, kuigi seal on ka päris ägedaid kohti.
            Cambodia on nuts tõesti, järgmine kord võtan kuuks ajaks villa siem reapi. Angkor Wat oli suht rõvedalt kilisi täis, pikad sabad ja asjad suurematesse templitesse. Mul õde käis birmas / myanmaris 2 aastat tagasi, lasi mingil kohalikul reisifirmal ringreisi kokku panna endale sobivate hotellidega, oli suht soodne ja viisakas.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #216
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              keegi veebruari keskel/lõpus on barca kandis käinud, kuidas ilm? või siis nt aprill-mai?

              Comment

              • erplander
                ekrelander
                • Oct 2008
                • 1029

                #217
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Täielik loto ja ettearvamatu, mis sel ajal võib olla, aga vahemikus 12-20 kraadi ja üsna sademeterohke.
                Aprill-mai on pea sama, mis meie juuni-juuli ilm.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #218
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Amsterdami kohta soovitusi jms? Plaan Märtsi lõpus minna jalkat vaatama ja muid põnevaid asju mida leidub.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #219
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Arrr! The page you’re looking for isn’t here. But have a nosey around and see what other cracking stuff we’ve got on offer!


                    väga solid pakkumine imo .. varssavi peaks ala 150-180 saama tlnast

                    Comment

                    • Jeebus
                      määäääää
                      • Jun 2012
                      • 1409

                      #220
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                      Amsterdami kohta soovitusi jms? Plaan Märtsi lõpus minna jalkat vaatama ja muid põnevaid asju mida leidub.
                      nädal tagasi veetsin seal aega, mõtlesin taaskord vaatamisväärtusi külastada ,või siis galeriid
                      sinna ma kahjuks ei jõudnud ... aga juba vanalinn on nii imetlusväärne oma pubide ja led logodega
                      ilm on talviti karm, kuid kevad-sügis oled maalilisel maastikul

                      ps
                      võtta kindlasti korter, mitte hotell

                      Tea Leaf on ülikõva, 2. korrusel kanali ääres, siseõue poole rõdu ka, põrandasoojustus terves korteris, audiosüsteem oli sees, safety deposit box kaa.
                      seal lehel mingid x hinnad 140€ per öö aga booking lehelt saab 90€ ja omanikult veel alla kaubelda, kui kasutad strateegiat võttes kõigepealt ühe öö, siis omanikuga kokku saades juurde küsida hinnapakkumisega.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #221
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                        Amsterdami kohta soovitusi jms? Plaan Märtsi lõpus minna jalkat vaatama ja muid põnevaid asju mida leidub.
                        jalka, kontserdid, muuseumid, seks teatrid, red light dis. amsterdamis leiab alati tegemist.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #222
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #223
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                            Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.
                            Kui kõike ei kannata vaadata siis alates 4.40 on natuke asjalikku juttu ja saab väikse ülevaate

                            Comment

                            • lont
                              Jube Noob
                              • Jan 2009
                              • 112

                              #224
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.
                              Otsi lendude järgi, kui saad normaalse ajaga Genfi, siis seal on valik ümberringi kõige parem (Ideaalis kolm orgu ja Val Thorens minu soovitus), otselende paraku täna enam pole minu teada.

                              Variant B, Tallinn-Girona, sealt paarsada kilti põhja on juba Dolomiidid, Ryanair lendab ka otse, aga sellega varustust ja suuremat pagasit vedada suht pain aga tehtav.

                              Nendest kahest lennujaamast ühesõnaga on paari tunni sõidu kaugusel juba tip-top keksused.
                              Innsbruckist oleks ka, aga sinna mul pole õnnestunud kunagi normaalset lendu kokku panna.

                              Slovakkia ei kannata ühegi koha pealt mingit kriitikat imo

                              Comment

                              • Ecuador13
                                🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                                • Aug 2009
                                • 730

                                #225
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                                keegi veebruari keskel/lõpus on barca kandis käinud, kuidas ilm? või siis nt aprill-mai?
                                olen barca regular. eelmisel aastal märtsis käisin juba ujumas, kuid samas aprillis oli suht jahe(ca 17..23, tuuline ja sadas palju), seega pead ilma jälgima, heitlik värk

                                Comment

                                Working...